Гранит (Владая)

BGSupporters форум

Гранит (Владая)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2019 17:00 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:1
08.09.2019 17:00 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
15.09.2019 17:00 3 кръг Г Железница (Железница) 4:1
22.09.2019 17:00 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 10:0
29.09.2019 17:00 5 кръг Г Младост 2015 (София) 4:2
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Спарта (София) 3:1
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
20.10.2019 16:00 8 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:0
30.10.2019 15:00 9 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1
01.12.2019 14:00 10 кръг Г Урвич (Панчарево) 9:1
10.11.2019 14:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 1:0
17.11.2019 14:00 12 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:1
24.11.2019 14:00 13 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:0
01.03.2020 16:00 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 4:1
отложен 15 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
отложен 16 кръг Д Железница (Железница) -:-
отложен 17 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
отложен 18 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
отложен 19 кръг Д Спарта (София) -:-
отложен 20 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
17.05.2020 16:30 24 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гранит (Владая) 14 13 0 1 55:9 39
2 ФК ЦСКА 1948 II (София) 14 12 1 1 74:9 37
3 Витоша II (Бистрица) 14 11 1 2 66:16 34
4 Обеля сити (кв.Обеля, София) 14 10 0 4 29:20 30
5 Железница (Железница) 14 9 0 5 55:36 27

Гранит (Владая)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.10.2019 11:30 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:10
08.09.2019 11:30 2 кръг Д София спорт (София) 0:17
15.09.2019 10:00 3 кръг Г Септември (София) 0:15
22.09.2019 11:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 0:3
26.09.2019 11:30 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:13
29.09.2019 11:30 6 кръг Д Победа 2013 (София) 2:9
06.10.2019 11:30 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:6
13.10.2019 11:30 8 кръг Д Национал (София) 0:5
20.10.2019 11:30 9 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 0:5
29.10.2019 11:30 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:6
01.12.2019 10:00 11 кръг Г София спорт (София) 0:5
10.11.2019 11:30 12 кръг Д Септември (София) 0:10
16.11.2019 14:00 13 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:0
24.11.2019 11:30 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:4
01.03.2020 16:00 15 кръг Г Победа 2013 (София) 0:14
отложен 16 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
отложен 17 кръг Г Национал (София) -:-
отложен 18 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
отложен 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
отложен 20 кръг Г София спорт (София) -:-
отложен 21 кръг Г Септември (София) -:-
26.04.2020 11:30 22 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
03.05.2020 09:30 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
10.05.2020 11:30 24 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
17.05.2020 09:30 25 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
24.05.2020 11:30 26 кръг Д Национал (София) -:-
31.05.2020 11:30 27 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 15 5 2 8 34:35 17
7 Победа 2013 (София) 15 5 2 8 49:57 17
8 Национал (София) 15 3 3 9 20:47 12
9 Ботев 57 СОУ (София) 15 2 2 11 18:66 8
10 Гранит (Владая) 15 0 1 14 3:122 1

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 1 място
2017/2018 А ОФГ С 3 място
2016/2017 А ОФГ С 4 място
2015/2016 А ОФГ С 8 място
2014/2015 А ОФГ С 3 място
2012/2013 Б ОФГ С 3 място

Интернет страници