Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Хаджи Димитър (Самуилово)

BGSupporters форум

Хаджи Димитър (Самуилово)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2018 15:00 1 кръг Д Арсенал (Казанлък) 1:3
04.10.2018 15:00 2 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:4
11.10.2018 15:00 3 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 6:1
18.10.2018 15:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:1
- 5 кръг
почива
01.11.2018 15:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:4
08.11.2018 15:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:5
27.03.2019 15:00 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:4
21.03.2019 15:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 4:3
04.04.2019 15:00 10 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 3:1
11.04.2019 15:00 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 7:2
- 12 кръг
почива
23.04.2019 15:00 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:9
02.05.2019 15:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Розова долина (Казанлък) 12 8 2 2 38:17 26
4 Загорец (Нова Загора) 12 6 0 6 41:32 18
5 Хаджи Димитър (Самуилово) 12 5 0 7 34:40 15
6 ПССГ Чирпан (Чирпан) 12 2 0 10 17:69 6
7 Ботев (Гълъбово) 12 1 0 11 18:79 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници