Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Луковит)

Ботев (Момина клисура)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър (Бързия)

Вихър (Войводиново)

Вихър (Войсил)

Вихър (Раданово)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Обнова (Обнова)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

Пробив 2015 (Овча могила)

Ракета (Търговище)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Септември 2005 (Жабокрът)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тракия 06 (Стамболийски)

Тунджа 2006 (Ягода)

Устрем (Крета)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Янтра Габрово (Габрово)

Хаджи Димитър (Самуилово)

BGSupporters форум

Хаджи Димитър (Самуилово)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2018 15:00 1 кръг Д Арсенал (Казанлък) 1:3
04.10.2018 15:00 2 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:4
11.10.2018 15:00 3 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 6:1
18.10.2018 15:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:1
- 5 кръг
почива
01.11.2018 15:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:4
08.11.2018 15:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:5
27.03.2019 15:00 8 кръг Г Арсенал (Казанлък) 1:4
21.03.2019 15:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 4:3
04.04.2019 15:00 10 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 3:1
11.04.2019 15:00 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 7:2
- 12 кръг
почива
23.04.2019 15:00 13 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:9
02.05.2019 15:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Розова долина (Казанлък) 12 8 2 2 38:17 26
4 Загорец (Нова Загора) 12 6 0 6 41:32 18
5 Хаджи Димитър (Самуилово) 12 5 0 7 34:40 15
6 ПССГ Чирпан (Чирпан) 12 2 0 10 17:69 6
7 Ботев (Гълъбово) 12 1 0 11 18:79 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници