Хасково 1957 (Хасково)

BGSupporters форум

Хасково 1957 (Хасково)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:2
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Садово (Садово) 0:0
30.09.2018 17:00 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
06.10.2018 16:00 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
14.10.2018 16:00 10 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:0
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
25.11.2018 14:30 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
01.12.2018 15:00 17 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
23.02.2019 18 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
23.03.2019 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
30.03.2019 24 кръг Д Садово (Садово) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Левски (Карлово) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Сокол (Марково) -:-
11.05.2019 31 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
18.05.2019 32 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
25.05.2019 33 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
01.06.2019 34 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Загорец (Нова Загора) 14 9 4 1 29:8 31
5 Черноморец 1919 (Бургас) 15 7 4 4 30:17 25
6 Хасково 1957 (Хасково) 15 6 4 5 14:18 22
7 Борислав 2009 (Първомай) 15 6 1 8 20:23 19
8 Миньор (Раднево) 14 5 4 5 16:13 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
02.10.2018 16:00 - Г Хасково (Хасково) 0:1

Хасково 1957 (Хасково)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Д Пловдив (Пловдив) 0:15
22.09.2018 11:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:5
29.09.2018 10:30 3 кръг Д Асти АБ (Хасково) 0:5
07.10.2018 12:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:11
13.10.2018 12:00 5 кръг Д Палас (Рудозем) 1:5
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
26.10.2018 14:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
02.11.2018 14:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
10.11.2018 11:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
16.11.2018 14:30 10 кръг Г Векта (Пловдив) 1:4
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Девин (Девин) -:-
- 12 кръг Г Пловдив (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 16 кръг Г Палас (Рудозем) -:-
- 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Девин (Девин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев 2002 (Пловдив) 9 4 1 4 26:19 13
9 Палас (Рудозем) 10 3 2 5 31:30 11
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 1 1 8 12:48 4
11 Девин (Девин) 10 0 1 9 7:76 1
12 Хасково 1957 (Хасково) 10 0 0 10 3:60 0

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници