Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Волов (Шумен)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Хисаря 2013 (Хисаря)

BGSupporters форум

Хисаря 2013 (Хисаря)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:7
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Вихър (Белозем) 3:5
24.09.2016 10:30 3 кръг Д Реал (Пловдив) 5:6
01.10.2016 12:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:19
11.10.2016 16:30 5 кръг Д Хасково (Хасково) 1:15
16.10.2016 11:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 0:8
21.10.2016 16:00 7 кръг Г Левски (Карлово) 0:13
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 4:3
06.11.2016 10:30 9 кръг Г Кричим (Кричим) 2:4
12.11.2016 10:30 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:19
19.11.2016 12:30 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:12
11.03.2017 10:30 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:3
19.03.2017 10:30 13 кръг Д Вихър (Белозем) 0:3
25.03.2017 12:00 14 кръг Г Реал (Пловдив) 0:3
01.04.2017 10:30 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
08.04.2017 11:00 16 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
15.04.2017 10:30 17 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
22.04.2017 10:30 18 кръг Д Левски (Карлово) 0:3
29.04.2017 10:30 19 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:3
06.05.2017 10:30 20 кръг Д Кричим (Кричим) 0:3
13.05.2017 10:30 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
20.05.2017 10:30 22 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Евроколеж (Пловдив) 22 8 2 12 32:65 26
9 Кричим (Кричим) 22 6 2 14 27:62 20
10 Реал (Пловдив) 22 3 3 16 27:69 12
11 Вихър (Белозем) 22 3 2 17 19:88 11
12 Хисаря 2013 (Хисаря) 22 1 0 21 16:144 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници