Хитрино (Хитрино)

BGSupporters форум

Хитрино (Хитрино)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:0
17.08.2019 18:00 2 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1
24.08.2019 18:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:1
31.08.2019 18:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2
14.09.2019 17:00 5 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 1:4
21.09.2019 17:00 6 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:0
28.09.2019 16:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
05.10.2019 16:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
12.10.2019 16:00 9 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
19.10.2019 16:00 10 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:5
31.10.2019 14:00 11 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
09.11.2019 14:00 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Локомотив (Русе) анл.
23.11.2019 14:00 14 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:0
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:1
22.02.2020 14:00 16 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:3
01.03.2020 14:00 17 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:3
- 18 кръг
почива
14.03.2020 15:00 19 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
21.03.2020 15:00 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
28.03.2020 15:00 21 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
04.04.2020 16:00 22 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
12.04.2020 16:00 23 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
17.04.2020 16:00 24 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
26.04.2020 16:00 25 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 14 1 2 11 11:41 5
11 Ботев (Нови пазар) 14 0 2 12 6:42 2
12 Хитрино (Хитрино) 15 4 2 9 16:26 14
-- Калиакра 1923 (Каварна) 13 4 1 8 18:34 --
-- Локомотив (Русе) - 0 0 0 0:0 -
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 - Д Кариана (Ерден) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Първи кръг
- -
почива
Област Шумен / Финал
25.09.2019 17:00 - Д Шумен 2007 (Шумен) 5:1
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
31.10.2019 14:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 0:3

Хитрино (Хитрино)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:00 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
21.09.2019 10:00 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:7
28.09.2019 10:00 3 кръг Г Черноморец II (Балчик) 1:4
05.10.2019 10:00 4 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:8
12.10.2019 10:00 5 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:9
- 6 кръг
почива
30.11.2019 10:00 7 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:3
04.11.2019 10:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 0:3
09.11.2019 09:30 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:11
16.11.2019 10:00 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
23.11.2019 09:30 11 кръг Д Устрем Д (Дончево) 0:11
07.03.2020 10:00 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
14.03.2020 10:00 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
21.03.2020 10:00 14 кръг Д Черноморец II (Балчик) -:-
28.03.2020 10:00 15 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
04.04.2020 10:00 16 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 17 кръг
почива
25.04.2020 10:00 18 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
02.05.2020 10:00 19 кръг Д Волов (Шумен) -:-
09.05.2020 10:00 20 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
16.05.2020 10:00 21 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
23.05.2020 10:00 22 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Черноморец II (Балчик) 10 4 2 4 13:16 14
8 Калиакра 1923 (Каварна) 10 3 0 7 15:36 9
9 Атлетик (Провадия) 10 2 0 8 18:27 6
10 Черноморец (Балчик) 10 1 0 9 15:33 3
11 Хитрино (Хитрино) 10 0 0 10 3:62 0

Хитрино (Хитрино)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:30 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
21.09.2019 11:30 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:5
- 3 кръг
почива
05.10.2019 11:30 4 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:7
12.10.2019 11:30 5 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:7
19.10.2019 11:30 6 кръг Д Провадия (Провадия) 1:1
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
09.11.2019 11:00 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:6
17.11.2019 10:30 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:8
23.11.2019 11:00 11 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:5
07.03.2020 11:30 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
14.03.2020 11:30 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 14 кръг
почива
28.03.2020 11:30 15 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
04.04.2020 11:30 16 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
12.04.2020 11:30 17 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
09.05.2020 11:30 20 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
16.05.2020 11:30 21 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
23.05.2020 11:30 22 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетик (Провадия) 8 4 0 4 20:24 12
6 Септември 98 (Тервел) 8 3 1 4 19:27 10
7 Устрем Д (Дончево) 8 3 0 5 13:29 9
8 Провадия (Провадия) 8 1 3 4 9:14 6
9 Хитрино (Хитрино) 8 0 1 7 13:42 1

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 Трета лига 3 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 3 място
2014/2015 А ОФГ ШН 3 място
2013/2014 А ОФГ ШН 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници