Хитрино (Хитрино)

BGSupporters форум

Хитрино (Хитрино)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) анл.
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:4
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:1
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
07.10.2017 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
14.10.2017 16:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:1
28.10.2017 14:00 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
04.11.2017 14:00 13 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
11.11.2017 14:00 14 кръг Г Калиакра (Каварна) 3:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:0
26.11.2017 14:00 16 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
24.02.2018 14:00 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
14.03.2018 15:00 19 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
11.03.2018 15:00 20 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
17.03.2018 15:00 21 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:0
31.03.2018 15:00 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
06.04.2018 13:00 23 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1
15.04.2018 16:00 24 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:1
18.04.2018 16:00 25 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
22.04.2018 16:00 26 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:5
- 27 кръг
почива
05.05.2018 17:00 28 кръг Д Локомотив (Русе) 3:0
13.05.2018 17:00 29 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:3
16.05.2018 17:00 30 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:2
19.05.2018 17:00 31 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
27.05.2018 17:00 32 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
03.06.2018 17:00 33 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа 1919 (Добрич) 30 28 2 0 101:10 86
2 Суворово 1 (Суворово) 28 19 3 6 77:20 60
3 Хитрино (Хитрино) 28 13 8 7 41:35 47
4 Септември 98 (Тервел) 29 14 4 11 48:45 46
5 Локомотив (Русе) 28 13 6 9 39:31 45
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
25.04.2018 17:00 - Г Арда (Кърджали) 0:7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Финал
28.09.2017 17:00 - Д Ботев (Нови пазар) 10:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
25.10.2017 16:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
01.11.2017 14:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 1:0
Североизточна България
28.03.2018 15:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2017 18:30 - Д Аксаково 1948 (Аксаково) анл.
30.07.2017 18:30 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
05.08.2017 18:30 - Г Суворово 1 (Суворово) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.02.2018 14:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 1:4

Хитрино (Хитрино)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 9:1
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:2
27.09.2017 16:00 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
05.10.2017 15:00 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
11.10.2017 15:00 5 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) анл.
18.10.2017 15:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
26.10.2017 15:00 7 кръг Г Волов (Шумен) 1:5
01.11.2017 14:00 8 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 7:0
08.11.2017 14:00 9 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:0
15.11.2017 14:00 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:5
22.11.2017 14:00 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:5
- 12 кръг
почива
14.03.2018 15:00 13 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
29.03.2018 15:00 14 кръг Д Волов (Шумен) 1:4
02.04.2018 16:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
- 16 кръг
почива
11.04.2018 16:00 17 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:2
18.04.2018 16:00 18 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 4:3
26.04.2018 16:00 19 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:4
02.05.2018 17:00 20 кръг Г Волов (Шумен) 0:11
09.05.2018 17:00 21 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноморец (Балчик) 18 9 3 6 52:30 30
4 Светкавица Търговище (Търговище) 18 8 4 6 37:30 28
5 Хитрино (Хитрино) 18 6 2 10 37:60 20
6 Калиакра (Каварна) 18 4 1 13 23:61 13
7 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 0 0 18 6:101 0

Хитрино (Хитрино)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:10
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:11
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 7:0
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Спортист (Михалич) 1:5
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:9
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 7:1
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:12
05.11.2017 10:00 9 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 1:9
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:12
18.11.2017 10:00 11 кръг Д Провадия (Провадия) 3:4
25.11.2017 14:30 12 кръг Г Юнак (Варна) 0:3
03.12.2017 10:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:3
09.04.2018 14:00 14 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
10.03.2018 10:00 15 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
17.03.2018 10:00 16 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:4
24.05.2018 15:00 17 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
31.03.2018 10:00 18 кръг Г Спортист (Михалич) 1:5
03.04.2018 14:00 19 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:2
14.04.2018 10:00 20 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 2:1
21.04.2018 10:00 21 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:2
29.04.2018 10:00 22 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 1:5
05.05.2018 10:00 23 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 3:6
12.05.2018 10:00 24 кръг Г Провадия (Провадия) 2:3
19.05.2018 10:00 25 кръг Д Юнак (Варна) 3:0
26.05.2018 10:00 26 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Провадия (Провадия) 24 9 2 13 74:72 29
11 Спортист (Михалич) 24 7 1 16 35:72 22
12 Хитрино (Хитрино) 24 4 0 20 33:116 12
13 Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 24 2 0 22 21:183 6
14 Аксаково 1948 (Аксаково) 24 2 0 22 16:128 6

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 3 място
2014/2015 А ОФГ ШН 3 място
2013/2014 А ОФГ ШН 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2018 4.464 86
март 2018 12.136 49
ноември 2017 16.124 36
октомври 2017 18.556 26
септември 2017 7.669 72
август 2017 8.626 70
май 2017 8.617 63
април 2017 2.600 89
март 2017 15.610 36
ноември 2016 5.443 80
октомври 2016 5.633 80
септември 2016 1.870 90
август 2016 8.429 67
всички

Интернет страници