Хитрино (Хитрино)

BGSupporters форум

Хитрино (Хитрино)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) анл.
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:4
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:1
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Локомотив (Русе) 1:1
07.10.2017 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
14.10.2017 16:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:1
28.10.2017 14:00 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
04.11.2017 14:00 13 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
11.11.2017 14:00 14 кръг Г Калиакра (Каварна) 3:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:0
26.11.2017 14:00 16 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
24.02.2018 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа 1919 (Добрич) 15 13 2 0 50:6 41
2 Суворово 1 (Суворово) 15 10 3 2 41:8 33
3 Хитрино (Хитрино) 15 9 4 2 27:15 31
4 Локомотив (Русе) 15 7 5 3 22:18 26
5 Калиакра (Каварна) 15 7 4 4 21:19 25
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Финал
28.09.2017 17:00 - Д Ботев (Нови пазар) 10:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
25.10.2017 16:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 4:0
Поток Варна/Добрич/Шумен / Финал
01.11.2017 14:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 1:0
Североизточна България
- - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2017 18:30 - Д Аксаково 1948 (Аксаково) анл.
30.07.2017 18:30 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
05.08.2017 18:30 - Г Суворово 1 (Суворово) 2:0

Хитрино (Хитрино)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 9:1
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:2
27.09.2017 16:00 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
05.10.2017 15:00 4 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
11.10.2017 15:00 5 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) анл.
18.10.2017 15:00 6 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
26.10.2017 15:00 7 кръг Г Волов (Шумен) 1:5
01.11.2017 14:00 8 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 7:0
08.11.2017 14:00 9 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:0
15.11.2017 14:00 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:5
22.11.2017 14:00 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:5
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 14 кръг Д Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноморец (Балчик) 10 5 2 3 26:14 17
4 Светкавица Търговище (Търговище) 9 4 2 3 21:18 14
5 Хитрино (Хитрино) 10 4 1 5 28:29 13
6 Калиакра (Каварна) 10 2 1 7 12:33 7
7 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 0 0 9 1:51 0

Хитрино (Хитрино)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:10
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:11
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 7:0
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Спортист (Михалич) 1:5
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:9
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 7:1
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:12
05.11.2017 10:00 9 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 1:9
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:12
18.11.2017 10:00 11 кръг Д Провадия (Провадия) 3:4
25.11.2017 14:30 12 кръг Г Юнак (Варна) 0:3
03.12.2017 10:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:3
- 14 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 15 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 16 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 17 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 18 кръг Г Спортист (Михалич) -:-
- 19 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 20 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
- 21 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 22 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 23 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 24 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 25 кръг Д Юнак (Варна) -:-
- 26 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Суворово 1 (Суворово) 13 4 2 7 25:23 14
11 Спортист (Михалич) 13 2 1 10 13:40 7
12 Хитрино (Хитрино) 13 2 0 11 21:82 6
13 Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 13 1 0 12 8:110 3
14 Аксаково 1948 (Аксаково) 13 1 0 12 8:94 3

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 3 място
2014/2015 А ОФГ ШН 3 място
2013/2014 А ОФГ ШН 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 5.443 80
октомври 2016 5.633 80
септември 2016 1.870 90
август 2016 8.429 67
всички

Интернет страници