Хитрино (Хитрино)

BGSupporters форум

Хитрино (Хитрино)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:0
17.08.2019 18:00 2 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1
24.08.2019 18:00 3 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:1
31.08.2019 18:00 4 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2
14.09.2019 17:00 5 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 1:4
21.09.2019 17:00 6 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:0
28.09.2019 16:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
05.10.2019 16:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
12.10.2019 16:00 9 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:2
19.10.2019 16:00 10 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:5
31.10.2019 14:00 11 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
09.11.2019 14:00 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
17.11.2019 14:00 13 кръг Г Локомотив (Русе) анл.
23.11.2019 14:00 14 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:0
01.12.2019 14:00 15 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:1
- 16 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 17 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 21 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 22 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 23 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 24 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 25 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Тополи 2010 (Тополи) 13 5 2 6 16:19 17
8 Шумен 2007 (Шумен) 13 4 4 5 24:22 16
9 Хитрино (Хитрино) 13 4 2 7 16:20 14
10 Кубрат 2016 (Кубрат) 12 3 1 8 9:25 10
11 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 12 1 2 9 9:35 5
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 - Д Кариана (Ерден) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Първи кръг
- -
почива
Област Шумен / Финал
25.09.2019 17:00 - Д Шумен 2007 (Шумен) 5:1
Поток Варна/Добрич/Шумен / Първи кръг
31.10.2019 14:00 - Г Суворово 1 (Суворово) 0:3

Хитрино (Хитрино)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:00 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
21.09.2019 10:00 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:7
28.09.2019 10:00 3 кръг Г Черноморец II (Балчик) 1:4
05.10.2019 10:00 4 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:8
12.10.2019 10:00 5 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:9
- 6 кръг
почива
30.11.2019 10:00 7 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
04.11.2019 10:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 0:3
09.11.2019 09:30 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:11
16.11.2019 10:00 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
23.11.2019 09:30 11 кръг Д Устрем Д (Дончево) 0:11
- 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 14 кръг Д Черноморец II (Балчик) -:-
- 15 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 16 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 19 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 21 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 22 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Черноморец II (Балчик) 9 4 2 3 13:12 14
8 Калиакра 1923 (Каварна) 9 2 0 7 12:36 6
9 Атлетик (Провадия) 10 2 0 8 18:27 6
10 Черноморец (Балчик) 10 1 0 9 15:33 3
11 Хитрино (Хитрино) 9 0 0 9 3:59 0

Хитрино (Хитрино)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:30 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
21.09.2019 11:30 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:5
- 3 кръг
почива
05.10.2019 11:30 4 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:7
12.10.2019 11:30 5 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:7
19.10.2019 11:30 6 кръг Д Провадия (Провадия) 1:1
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
09.11.2019 11:00 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:6
17.11.2019 10:30 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:8
23.11.2019 11:00 11 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:5
- 12 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 16 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 17 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 21 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 22 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Септември 98 (Тервел) 8 3 1 4 19:27 10
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 3 0 4 13:18 9
7 Устрем Д (Дончево) 7 3 0 4 12:20 9
8 Провадия (Провадия) 7 1 3 3 7:11 6
9 Хитрино (Хитрино) 8 0 1 7 13:42 1

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 Трета лига 3 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 3 място
2014/2015 А ОФГ ШН 3 място
2013/2014 А ОФГ ШН 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 9.526 62
април 2019 15.424 36
март 2019 6.240 80
ноември 2018 17.109 29
октомври 2018 8.629 67
септември 2018 9.622 60
май 2018 11.521 45
април 2018 4.464 86
март 2018 12.136 49
ноември 2017 16.124 36
октомври 2017 18.556 26
септември 2017 7.669 72
август 2017 8.626 70
май 2017 8.617 63
април 2017 2.600 89
март 2017 15.610 36
ноември 2016 5.443 80
октомври 2016 5.633 80
септември 2016 1.870 90
август 2016 8.429 67
всички

Интернет страници