Интер (Добрич)

BGSupporters форум

Интер (Добрич)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:0
20.08.2016 18:00 2 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 1:0
27.08.2016 18:00 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:7
03.09.2016 17:00 4 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:2
- 5 кръг
почива
17.09.2016 17:00 6 кръг Д ФК Спартак (Варна) 0:0
24.09.2016 17:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
01.10.2016 16:00 8 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:1
08.10.2016 16:00 9 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
15.10.2016 16:00 10 кръг Г Хитрино (Хитрино) анл.
22.10.2016 15:00 11 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
26.10.2016 15:00 12 кръг Г Септември 98 (Тервел) анл.
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
04.11.2016 14:00 14 кръг Д Ботев (Нови пазар) анл.
11.11.2016 14:00 15 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) анл.
19.11.2016 14:00 16 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) анл.
26.11.2016 14:00 17 кръг Г Калиакра (Каварна) анл.
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември 98 (Тервел) 22 7 7 8 21:25 28
7 Локомотив (Русе) 22 6 9 7 28:24 27
8 Светкавица Търговище (Търговище) 22 5 8 9 15:28 23
9 Кубрат 2007 (Кубрат) 22 6 4 12 21:39 22
10 Хитрино (Хитрино) 22 6 2 14 18:32 20
11 Доростол 2013 (Силистра) 22 4 3 15 15:43 15
12 ФК Спартак (Варна) 22 4 1 17 21:51 10
-- Интер (Добрич) 8 2 1 5 3:16 -
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/4 финали
21.09.2016 17:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
Област Добрич / 1/2 финали
27.09.2016 17:00 - Г Албена 97 (Оброчище) 3:0
Област Добрич / Финал
12.10.2016 15:30 - Д Черноморец (Балчик) 0:3

Интер (Добрич)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
18.09.2016 10:00 2 кръг Д Хитрино (Хитрино) 6:0
22.09.2016 10:00 3 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:1
25.09.2016 10:00 4 кръг Г Волов (Шумен) 1:2
02.10.2016 10:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
09.10.2016 10:00 6 кръг Г Варненчик (Варна) 4:0
15.10.2016 11:00 7 кръг Д Калиакра (Каварна) 5:0
23.10.2016 10:00 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
02.04.2017 10:00 9 кръг Д Атлетик (Провадия) 7:0
04.11.2016 10:00 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:0
11.11.2016 10:00 11 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
23.11.2016 10:00 12 кръг Г Септември 98 (Тервел) 6:0
27.11.2016 10:00 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
04.12.2016 10:00 14 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 4:0
11.12.2016 10:00 15 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:3
- 16 кръг
почива
04.03.2017 10:00 17 кръг Г Хитрино (Хитрино) 2:0
12.03.2017 10:00 18 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:1
19.03.2017 10:00 19 кръг Д Волов (Шумен) 3:2
25.03.2017 10:00 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
02.04.2017 10:00 21 кръг Д Варненчик (Варна) 3:0
09.04.2017 10:00 22 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:2
12.04.2017 10:00 23 кръг Д Ботев (Нови пазар) 12:0
17.04.2017 14:00 24 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:0
23.04.2017 10:00 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
30.04.2017 10:00 26 кръг Г Черно море (Варна) -:-
07.05.2017 10:00 27 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
14.05.2017 10:00 28 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
21.05.2017 10:00 29 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) -:-
28.05.2017 10:00 30 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Дунав 2010 (Русе) 22 15 2 5 84:34 47
4 Доростол 2013 (Силистра) 23 14 3 6 66:32 45
5 Волов (Шумен) 23 13 3 7 70:43 42
6 Светкавица Търговище (Търговище) 22 12 3 7 53:27 39
7 Интер (Добрич) 22 12 3 7 62:23 39
8 Спартак 1918 II (Варна) 23 11 5 7 61:53 38
9 Калиакра (Каварна) 21 8 3 10 47:74 27
10 Хитрино (Хитрино) 22 5 0 17 22:74 15

Интер (Добрич)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
18.09.2016 11:30 2 кръг Д Хитрино (Хитрино) 5:2
22.09.2016 11:30 3 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 5:0
25.09.2016 11:30 4 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
02.10.2016 11:30 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
09.10.2016 11:30 6 кръг Г Варненчик (Варна) 2:1
15.10.2016 12:30 7 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:2
23.10.2016 11:30 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:5
02.04.2017 11:30 9 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:1
04.11.2016 11:30 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 4:0
11.11.2016 11:30 11 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
23.11.2016 11:30 12 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
27.11.2016 11:30 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 8:1
04.12.2016 11:30 14 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 3:1
11.12.2016 11:30 15 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
- 16 кръг
почива
04.03.2017 11:30 17 кръг Г Хитрино (Хитрино) 3:1
12.03.2017 11:30 18 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 10:0
19.03.2017 11:30 19 кръг Д Волов (Шумен) 4:0
25.03.2017 11:30 20 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:6
02.04.2017 11:30 21 кръг Д Варненчик (Варна) 3:0
09.04.2017 11:30 22 кръг Г Калиакра (Каварна) 3:2
12.04.2017 11:30 23 кръг Д Ботев (Нови пазар) 7:2
17.04.2017 15:30 24 кръг Г Атлетик (Провадия) 6:1
23.04.2017 11:30 25 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
30.04.2017 11:30 26 кръг Г Черно море (Варна) -:-
07.05.2017 11:30 27 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
14.05.2017 11:30 28 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
21.05.2017 11:30 29 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) -:-
28.05.2017 11:30 30 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 19 19 0 0 102:7 57
2 Черно море (Варна) 22 18 2 2 100:25 56
3 Доростол 2013 (Силистра) 23 16 1 6 67:23 49
4 Интер (Добрич) 22 15 3 4 74:33 48
5 Светкавица Търговище (Търговище) 22 13 2 7 56:41 41
6 Септември 98 (Тервел) 22 11 2 9 82:54 35
7 Дунав 2010 (Русе) 22 10 3 9 48:35 33
8 Калиакра (Каварна) 21 9 5 7 64:43 32

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 1 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 9 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2016 4.115 82
август 2016 9.886 59
май 2016 12.083 39
април 2016 9.699 55
март 2016 11.877 40
ноември 2015 15.700 28
октомври 2015 6.200 77
август 2015 9.773 49
всички

Интернет страници