Интер (Добрич)

BGSupporters форум

Интер (Плачидол)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:1
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:0
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Две могили (Две могили) 2:0
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:2
12.09.2015 17:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:2
20.09.2015 17:00 6 кръг Г Химик (Девня) 0:2
27.09.2015 17:00 7 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:2
04.10.2015 16:00 8 кръг Г Марисан (Русе) 0:2
10.10.2015 17:00 9 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:4
18.10.2015 16:00 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 4:2
23.10.2015 16:00 11 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 1:0
30.10.2015 15:00 12 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 1:1
08.11.2015 15:00 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
28.02.2016 14:00 14 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 1:0
06.03.2016 15:00 15 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:0
13.03.2016 15:00 16 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
20.03.2016 15:00 17 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:2
27.03.2016 16:00 18 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:0
03.04.2016 16:00 19 кръг Д Химик (Девня) 1:2
10.04.2016 16:00 20 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:3
17.04.2016 16:00 21 кръг Д Марисан (Русе) 2:1
23.04.2016 16:00 22 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:2
29.04.2016 18:00 23 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:1
08.05.2016 17:00 24 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
15.05.2016 17:00 25 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 3:2
22.05.2016 17:00 26 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Светкавица Търговище (Търговище) 26 13 3 10 41:32 42
5 Ботев (Нови пазар) 26 11 5 10 43:27 38
6 Интер (Плачидол) 26 11 5 10 34:33 38
7 Марисан (Русе) 26 12 2 12 42:47 38
8 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 26 10 2 14 30:56 32
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/4 финали
16.09.2015 17:00 - Г Устрем Д (Дончево) 4:1
Област Добрич / 1/2 финали
23.09.2015 17:00 - Д Септември 98 (Тервел) 1:4

Интер (Плачидол)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 10:00 1 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 3:0
20.09.2015 10:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:0
27.09.2015 10:00 3 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 1:2
04.10.2015 10:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:6
- 5 кръг
почива
18.10.2015 10:00 6 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
20.11.2015 10:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
02.11.2015 10:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 1:5
08.11.2015 10:00 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:6
13.03.2016 10:00 10 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:1
20.03.2016 10:00 11 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:0
30.04.2016 10:00 12 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 0:3
03.04.2016 10:00 13 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
- 14 кръг
почива
17.04.2016 10:00 15 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:3
30.03.2016 10:00 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
02.05.2016 10:00 17 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
08.05.2016 10:00 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Светкавица Търговище (Търговище) 16 7 0 9 23:33 21
6 Добруджа 1919 (Добрич) 16 5 3 8 35:29 18
7 Интер (Плачидол) 16 3 1 12 15:50 10
8 Доростол 2013 (Силистра) 16 2 3 11 13:48 9
9 Ботев (Нови пазар) 16 1 1 14 6:71 4

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ДЧ 4 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 6 място
2016/2017 Трета лига --
2015/2016 "В" група 6 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 1 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 9 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2016 4.115 82
август 2016 9.886 59
май 2016 12.083 39
април 2016 9.699 55
март 2016 11.877 40
ноември 2015 15.700 28
октомври 2015 6.200 77
август 2015 9.773 49
всички

Интернет страници