Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Интернационал (София)

BGSupporters форум

Интернационал (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 14:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 0:2
13.09.2015 14:30 2 кръг Д Атлетик 11 (София) 4:0
19.09.2015 14:00 3 кръг Г Гранит (Владая) 2:7
27.09.2015 14:00 4 кръг Г Олимпиец (София) 2:5
03.10.2015 14:00 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
10.10.2015 11:30 6 кръг Г Ботев 57 (София) 1:8
17.10.2015 14:00 7 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:2
24.10.2015 09:00 8 кръг Г София 2010 (София) 1:2
31.10.2015 14:00 9 кръг Д БМ Спорт (София) 1:4
04.11.2015 14:00 10 кръг Г Изтребител (Иваняне) 3:1
07.11.2015 14:00 11 кръг Д Лъвчетата (София) 1:0
14.11.2015 14:00 12 кръг Г Ферион (София) анл.
18.11.2015 14:00 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
21.11.2015 14:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0
28.11.2015 14:00 15 кръг Д Септември (София) 0:4
05.03.2016 14:00 16 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:1
12.03.2016 14:00 17 кръг Г Атлетик 11 (София) 2:4
19.03.2016 10:00 18 кръг Д Гранит (Владая) 1:0
26.03.2016 14:00 19 кръг Д Олимпиец (София) 2:2
02.04.2016 14:00 20 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 0:3
09.04.2016 14:00 21 кръг Д Ботев 57 (София) 0:1
13.04.2016 14:00 22 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:2
16.04.2016 14:00 23 кръг Д София 2010 (София) 0:1
23.04.2016 15:00 24 кръг Г БМ Спорт (София) 0:7
04.05.2016 17:00 25 кръг Д Изтребител (Иваняне) 6:2
07.05.2016 17:00 26 кръг Г Лъвчетата (София) 4:2
- 27 кръг
почива
18.05.2016 17:00 28 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
21.05.2016 17:00 29 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:4
28.05.2016 14:00 30 кръг Г Септември (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Обеля (кв.Обеля, София) 28 8 5 15 51:90 29
11 Гранит (Владая) 28 9 2 17 71:117 29
12 Интернационал (София) 28 7 5 16 36:74 26
13 Лъвчетата (София) 28 7 1 20 42:92 22
14 Атлетик 11 (София) 28 3 2 23 50:135 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници