Искър 1923 (Роман)

BGSupporters форум

Искър 1923 (Роман)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 17:00 1 кръг Д Манастирище (Манастирище) 3:0
08.09.2018 17:00 2 кръг Г Септември 98 (Гложене) 2:2
16.09.2018 17:00 3 кръг Д Огоста (Хайредин) 0:2
22.09.2018 17:00 4 кръг Г Монолит (Манастирище) 1:2
29.09.2018 17:00 5 кръг Д Околчица (Моравица) 1:1
06.10.2018 16:00 6 кръг Д Ботев (Рогозен) 2:2
13.10.2018 16:00 7 кръг Г Ботевъ (Брусен) 1:6
20.10.2018 16:00 8 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 2:0
27.10.2018 14:30 9 кръг Г Ботев (Криводол) 0:0
03.11.2018 14:30 10 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 1:0
- 11 кръг
почива
09.03.2019 15:30 12 кръг Г Манастирище (Манастирище) 1:6
16.03.2019 15:30 13 кръг Д Септември 98 (Гложене) 10:0
24.03.2019 15:30 14 кръг Г Огоста (Хайредин) 2:3
30.03.2019 15:30 15 кръг Д Монолит (Манастирище) 0:6
06.04.2019 17:00 16 кръг Г Околчица (Моравица) 2:3
13.04.2019 17:00 17 кръг Г Ботев (Рогозен) 1:5
20.04.2019 17:00 18 кръг Д Ботевъ (Брусен) 0:0
04.05.2019 18:00 19 кръг Г Скала 2015 (Оселна) -:-
11.05.2019 18:00 20 кръг Д Ботев (Криводол) -:-
19.05.2019 18:00 21 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Скала 2015 (Оселна) 16 7 4 5 29:23 25
6 Манастирище (Манастирище) 16 6 2 8 37:31 20
7 Искър 1923 (Роман) 17 4 5 8 29:38 17
8 Миньор 2017 (Згориград) 16 5 1 10 38:52 16
9 Ботевъ (Брусен) 16 4 1 11 39:56 13
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2018 18:00 - Д Партизан (Червен бряг) 1:4

Искър 1923 (Роман)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:30 1 кръг Д Любимец (Търнава) 3:1
29.09.2018 10:30 2 кръг Г Околчица (Моравица) 1:4
06.10.2018 10:30 3 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 4:6
13.10.2018 10:30 4 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:9
20.10.2018 10:30 5 кръг Д Ком (Берковица) 1:13
- 6 кръг
почива
03.11.2018 10:30 7 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:14
10.11.2018 10:30 8 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 3:3
17.11.2018 10:30 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 0:3
16.03.2019 10:30 10 кръг Г Любимец (Търнава) 3:5
отложен 11 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
30.03.2019 10:30 12 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 1:8
06.04.2019 10:30 13 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 0:6
12.04.2019 10:30 14 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
- 15 кръг
почива
04.05.2019 10:30 16 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
11.05.2019 10:30 17 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
18.05.2019 10:30 18 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Торпедо 2004 (Борован) 13 6 0 7 53:50 18
6 Околчица (Моравица) 12 4 0 8 31:45 12
7 Любимец (Търнава) 12 3 1 8 27:60 10
8 Скала 2015 (Оселна) 12 1 2 9 10:66 5
9 Искър 1923 (Роман) 12 1 1 10 16:75 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВР 8 място
2016/2017 А ОФГ ВР 9 място
2015/2016 А ОФГ ВР 14 място
2014/2015 А ОФГ ВР 6 място
2012/2013 А ОФГ ВР 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници