Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Искър 1923 (Роман)

BGSupporters форум

Искър 1923 (Роман)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) анл.
02.09.2017 17:00 2 кръг Г Манастирище (Манастирище) 1:3
09.09.2017 17:00 3 кръг Д Ботев (Бърдарски геран) 3:1
16.09.2017 17:00 4 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 2:1
23.09.2017 17:00 5 кръг Д Балкански (Михайлово) 5:0
30.09.2017 16:00 6 кръг Г Околчица (Моравица) 1:5
07.10.2017 16:00 7 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 2:0
15.10.2017 16:00 8 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:5
21.10.2017 16:00 9 кръг Д Септември 98 (Гложене) 2:1
28.10.2017 14:30 10 кръг Г Ботев (Криводол) 0:2
04.11.2017 14:30 11 кръг Д Монолит (Манастирище) 1:0
11.11.2017 14:30 12 кръг Г Ботев (Рогозен) 0:5
19.11.2017 14:30 13 кръг Д Огоста (Хайредин) 0:3
- 14 кръг
почива
17.03.2018 15:30 15 кръг Д Манастирище (Манастирище) 1:1
01.05.2018 17:00 16 кръг Г Ботев (Бърдарски геран) 3:0
31.03.2018 15:30 17 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 2:1
07.04.2018 17:00 18 кръг Г Балкански (Михайлово) 4:1
14.04.2018 17:00 19 кръг Д Околчица (Моравица) 0:2
21.04.2018 17:00 20 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 1:1
28.04.2018 17:00 21 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:6
05.05.2018 18:00 22 кръг Г Септември 98 (Гложене) 1:3
12.05.2018 18:00 23 кръг Д Ботев (Криводол) 2:3
19.05.2018 18:00 24 кръг Г Монолит (Манастирище) 3:2
26.05.2018 18:00 25 кръг Д Ботев (Рогозен) 3:0
03.06.2018 18:00 26 кръг Г Огоста (Хайредин) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Манастирище (Манастирище) 24 13 3 8 74:40 42
7 Скала 2015 (Оселна) 24 13 2 9 67:43 41
8 Искър 1923 (Роман) 24 11 2 11 41:51 35
9 Ботев (Рогозен) 24 8 3 13 49:54 27
10 Септември 98 (Гложене) 24 7 1 16 49:76 22
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.02.2018 14:00 - Г Ботев 2013 (Попица) 4:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ВР 9 място
2017/2018 А ОФГ ВР 8 място
2016/2017 А ОФГ ВР 9 място
2015/2016 А ОФГ ВР 14 място
2014/2015 А ОФГ ВР 6 място
2012/2013 А ОФГ ВР 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници