Искър 1945 (Нови Искър)

BGSupporters форум

Искър 1945 (Нови Искър)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Сокол (Негован) 5:2
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:3
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 4 кръг
почива
- 5 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 6 кръг Г Световрачене (Световрачене) -:-
- 7 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 8 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 9 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 10 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 11 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 12 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -:-
- 13 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 14 кръг Д Сокол (Негован) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 16 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Житен (Житен) -:-
- 19 кръг Д Световрачене (Световрачене) -:-
- 20 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 21 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 22 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 23 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 24 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 25 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -:-
- 26 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Въстаник 26 (Войнеговци) 2 2 0 0 3:1 6
4 Зенит (кв.Филиповци, София) 2 1 1 0 7:4 4
5 Искър 1945 (Нови Искър) 2 1 0 1 6:5 3
6 Сантяго Бернабеу (София) 2 1 0 1 4:4 3
7 Враждебна (кв.Враждебна, София) 2 0 1 1 3:4 1

Искър 1945 (Нови Искър)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 09:00 1 кръг Г Септември (София) 3:0
05.09.2020 11:30 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:10
12.09.2020 09:30 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:14
19.09.2020 11:30 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
26.09.2020 11:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
03.10.2020 11:30 6 кръг Д София спорт (София) -:-
10.10.2020 11:30 7 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
17.10.2020 11:30 8 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
24.10.2020 11:30 9 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
31.10.2020 09:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
07.11.2020 11:30 11 кръг Д Барокко (София) -:-
14.11.2020 11:30 12 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Ферион (София) -:-
- 14 кръг Д Септември (София) -:-
- 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 16 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 19 кръг Г София спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 21 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 22 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Г Барокко (София) -:-
- 25 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 26 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Царско село 2015 (София) 3 1 2 0 8:5 5
8 Барокко (София) 3 1 0 2 16:6 3
9 Искър 1945 (Нови Искър) 3 1 0 2 3:24 3
10 София спорт (София) 3 0 1 2 4:9 1
11 Победа 2013 (София) 3 0 0 3 8:19 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Кумарица"

Стадион "Кумарица"
(в кв. "Кумарица")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 7 място
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ С 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 19 място

Интернет страници

 » няма интернет страници