Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Искра (Власатица)

BGSupporters форум

Искра (Власатица)

"Б" ОФГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 17:00 1 кръг Г Огоста II (Хайредин) 1:1
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Ураган 33 (Софрониево) 3:4
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Ботевъ (Брусен) 1:4
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Августа (Хърлец) 3:0
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Ботев 2013 (Попица) 3:6
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Любимец (Търнава) 2:2
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Строител (Кунино) 2:1
28.10.2017 14:30 8 кръг Д Огоста II (Хайредин) 1:3
05.11.2017 14:30 9 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 6:1
12.11.2017 14:30 10 кръг Г Ботевъ (Брусен) 0:3
18.03.2018 15:30 11 кръг Д Августа (Хърлец) анл.
25.03.2018 15:30 12 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 0:3
01.04.2018 15:30 13 кръг Д Любимец (Търнава) 0:3
08.04.2018 17:00 14 кръг Г Строител (Кунино) 0:3
15.04.2018 17:00 15 кръг Г Августа (Хърлец) анл.
22.04.2018 17:00 16 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 0:3
29.04.2018 17:00 17 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 0:3
06.05.2018 18:00 18 кръг Г Ботевъ (Брусен) 0:3
13.05.2018 18:00 19 кръг Д Любимец (Търнава) 0:3
20.05.2018 18:00 20 кръг Г Огоста II (Хайредин) 0:3
27.05.2018 18:00 21 кръг Д Строител (Кунино) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ураган 33 (Софрониево) 21 10 3 8 51:53 33
5 Любимец (Търнава) 21 7 2 12 33:62 23
6 Огоста II (Хайредин) 21 6 2 13 34:74 20
7 Искра (Власатица) 19 3 2 14 22:52 11
8 Августа (Хърлец) 19 0 0 19 0:57 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници