Изгрев 93 (Царевец)

BGSupporters форум

Изгрев 93 (Царевец)

"А" ОФГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Пробив 2015 (Овча могила) 5:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Лато (Алеково) 0:2
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 1:4
30.09.2017 16:00 4 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 0:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Вихър (Раданово) 2:2
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Чумерна (Елена) 0:5
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Левски (Лясковец) 0:1
28.10.2017 14:30 8 кръг Г Земеделец 93 (Козловец) 3:2
05.11.2017 14:30 9 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 2:1
01.04.2018 17:00 10 кръг Д Пробив 2015 (Овча могила) 4:1
07.04.2018 17:00 11 кръг Д Лато (Алеково) 3:3
14.04.2018 17:00 12 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 0:3
22.04.2018 17:00 13 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) 3:3
29.04.2018 17:00 14 кръг Г Вихър (Раданово) 0:2
03.06.2018 18:00 15 кръг Д Чумерна (Елена) 0:1
13.05.2018 18:00 16 кръг Г Левски (Лясковец) 1:3
20.05.2018 18:00 17 кръг Д Земеделец 93 (Козловец) 1:1
27.05.2018 18:00 18 кръг Г Левски 1986 (Стражица) 2:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Чумерна (Елена) 18 7 2 9 37:33 23
7 Лозен 2006 (Сухиндол) 18 5 3 10 30:43 18
8 Изгрев 93 (Царевец) 18 4 4 10 27:45 16
9 Вихър (Раданово) 18 3 5 10 20:41 14
10 Пробив 2015 (Овча могила) 18 1 1 16 11:76 4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
14.09.2017 16:30 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:5

Изгрев 93 (Царевец)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:2
27.09.2017 16:00 3 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 8:0
04.10.2017 15:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 6:0
11.10.2017 15:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
18.10.2017 15:00 6 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:2
25.10.2017 15:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 3:1
01.11.2017 14:00 8 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:6
- 9 кръг
почива
21.05.2018 16:00 10 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 5:2
28.03.2018 15:00 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 4:2
04.04.2018 16:00 12 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 5:1
11.04.2018 16:00 13 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 5:0
18.04.2018 16:00 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:4
25.04.2018 16:00 15 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 2:1
02.05.2018 16:00 16 кръг Г Спартак (Плевен) 1:5
09.05.2018 16:00 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:3
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак (Плевен) 16 11 0 5 44:23 33
4 Етър ВТ (Велико Търново) 16 10 1 5 45:16 31
5 Изгрев 93 (Царевец) 16 10 1 5 55:34 31
6 Бдин 1923 (Видин) 16 5 1 10 21:35 16
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 16 4 3 9 21:41 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВТ 8 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 9 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 10 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 6 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 6 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници