Изгрев 93 (Царевец)

BGSupporters форум

Изгрев 93 (Царевец)

"А" ОФГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Пробив 2015 (Овча могила) 5:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Лато (Алеково) 0:2
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 1:4
30.09.2017 16:00 4 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 0:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Вихър (Раданово) 2:2
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Чумерна (Елена) 0:5
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Левски (Лясковец) 0:1
28.10.2017 14:30 8 кръг Г Земеделец 93 (Козловец) 3:2
05.11.2017 14:30 9 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 2:1
- 10 кръг Д Пробив 2015 (Овча могила) -:-
- 11 кръг Д Лато (Алеково) -:-
- 12 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) -:-
- 13 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) -:-
- 14 кръг Г Вихър (Раданово) -:-
- 15 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
- 16 кръг Г Левски (Лясковец) -:-
- 17 кръг Д Земеделец 93 (Козловец) -:-
- 18 кръг Г Левски 1986 (Стражица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски 1986 (Стражица) 9 4 0 5 25:19 12
6 Чумерна (Елена) 9 3 2 4 19:17 11
7 Изгрев 93 (Царевец) 9 3 1 5 13:18 10
8 Лозен 2006 (Сухиндол) 9 2 1 6 10:19 7
9 Вихър (Раданово) 9 1 2 6 9:22 5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
14.09.2017 16:30 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:5

Изгрев 93 (Царевец)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:2
27.09.2017 16:00 3 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 8:0
04.10.2017 15:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 6:0
11.10.2017 15:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
18.10.2017 15:00 6 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:2
25.10.2017 15:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 3:1
01.11.2017 14:00 8 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:6
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 12 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 13 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 15 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 16 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив (Горна Оряховица) 8 6 1 1 28:12 19
3 Спартак (Плевен) 8 5 0 3 19:12 15
4 Изгрев 93 (Царевец) 8 4 1 3 26:16 13
5 Етър ВТ (Велико Търново) 7 3 1 3 11:8 10
6 Янтра (Полски Тръмбеш) 8 2 3 3 7:11 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВТ 9 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 10 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 6 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 6 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници