Изгрев 93 (Царевец)

BGSupporters форум

Изгрев 93 (Царевец)

"А" ОФГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Пробив 2015 (Овча могила) 5:0
17.09.2017 17:00 2 кръг Г Лато (Алеково) 0:2
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 1:4
30.09.2017 16:00 4 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 0:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Вихър (Раданово) 2:2
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Чумерна (Елена) 0:5
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Левски (Лясковец) 0:1
28.10.2017 14:30 8 кръг Г Земеделец 93 (Козловец) 3:2
05.11.2017 14:30 9 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 2:1
01.04.2018 17:00 10 кръг Д Пробив 2015 (Овча могила) 4:1
07.04.2018 17:00 11 кръг Д Лато (Алеково) 3:3
14.04.2018 17:00 12 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 0:3
22.04.2018 17:00 13 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) -:-
29.04.2018 17:00 14 кръг Г Вихър (Раданово) -:-
06.05.2018 18:00 15 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
13.05.2018 18:00 16 кръг Г Левски (Лясковец) -:-
20.05.2018 18:00 17 кръг Д Земеделец 93 (Козловец) -:-
27.05.2018 18:00 18 кръг Г Левски 1986 (Стражица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (Лясковец) 12 7 4 1 21:11 25
5 Левски 1986 (Стражица) 12 5 1 6 32:22 16
6 Изгрев 93 (Царевец) 12 4 2 6 20:25 14
7 Чумерна (Елена) 12 3 2 7 21:24 11
8 Лозен 2006 (Сухиндол) 12 3 1 8 17:26 10
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
14.09.2017 16:30 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:5

Изгрев 93 (Царевец)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:2
27.09.2017 16:00 3 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 8:0
04.10.2017 15:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 6:0
11.10.2017 15:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
18.10.2017 15:00 6 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:2
25.10.2017 15:00 7 кръг Д Спартак (Плевен) 3:1
01.11.2017 14:00 8 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:6
- 9 кръг
почива
отложен 10 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
28.03.2018 15:00 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 4:2
04.04.2018 16:00 12 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 5:1
11.04.2018 16:00 13 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 5:0
18.04.2018 16:00 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:4
25.04.2018 16:00 15 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
02.05.2018 16:00 16 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
09.05.2018 16:00 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Янтра 1919 (Габрово) 11 9 1 1 27:8 28
2 Локомотив (Горна Оряховица) 12 9 1 2 43:17 28
3 Изгрев 93 (Царевец) 12 7 1 4 43:23 22
4 Спартак (Плевен) 11 7 0 4 26:16 21
5 Етър ВТ (Велико Търново) 12 6 1 5 27:15 19

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВТ 9 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 10 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 6 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 6 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници