Изгрев 93 (Царевец)

BGSupporters форум

Изгрев 93 (Царевец)

"А" ОГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 17:00 1 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) 3:0
22.09.2018 17:00 2 кръг Г Лато (Алеково) 1:2
30.09.2018 17:00 3 кръг Д Пробив 2015 (Овча могила) 3:1
07.10.2018 16:00 4 кръг Г Левски (Лясковец) 5:0
14.10.2018 16:00 5 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 1:2
21.10.2018 16:00 6 кръг Г Чумерна (Елена) 1:4
28.10.2018 15:00 7 кръг Д Земеделец 93 (Козловец) 0:1
04.11.2018 14:30 8 кръг Д Вихър (Раданово) 3:0
11.11.2018 14:30 9 кръг Г Удар (Бяла черква) 1:1
31.03.2019 16:00 10 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) -:-
07.04.2019 17:00 11 кръг Д Лато (Алеково) -:-
14.04.2019 17:00 12 кръг Г Пробив 2015 (Овча могила) -:-
21.04.2019 17:00 13 кръг Д Левски (Лясковец) -:-
27.04.2019 17:00 14 кръг Г Левски 1986 (Стражица) -:-
05.05.2019 18:00 15 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
11.05.2019 18:00 16 кръг Г Земеделец 93 (Козловец) -:-
19.05.2019 18:00 17 кръг Г Вихър (Раданово) -:-
25.05.2019 18:00 18 кръг Д Удар (Бяла черква) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (Лясковец) 9 5 2 2 23:13 17
4 Лато (Алеково) 9 5 0 4 17:13 15
5 Изгрев 93 (Царевец) 9 4 1 4 18:11 13
6 Удар (Бяла черква) 9 3 3 3 17:17 12
7 Чумерна (Елена) 9 3 1 5 15:20 10
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
09.02.2019 14:00 - Г Академик (Свищов) 1:6

Изгрев 93 (Царевец)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 16:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:2
26.09.2018 16:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 1:3
03.10.2018 15:00 3 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:6
10.10.2018 15:00 4 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:7
12.11.2018 14:30 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:10
24.10.2018 15:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
31.10.2018 14:30 7 кръг Г Спартак (Плевен) 1:4
07.11.2018 14:30 8 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:6
27.03.2019 16:00 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
03.04.2019 17:00 10 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Янтра Габрово (Габрово) 8 5 1 2 20:12 16
3 Локомотив (Горна Оряховица) 8 4 2 2 30:10 14
4 Етър ВТ (Велико Търново) 8 3 1 4 22:24 10
5 Бдин 1923 (Видин) 8 2 3 3 8:12 9
6 Изгрев 93 (Царевец) 8 0 1 7 7:39 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ВТ 8 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 9 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 10 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 6 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 6 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници