Извор (Горски извор)

BGSupporters форум

Извор (Горски извор)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Бараж
01.08.2020 18:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:30 1 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:2
07.09.2019 17:00 2 кръг Г Стамболово (Стамболово) 3:2
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Свиленград 1921 II (Свиленград) 1:1
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Топлика (Минерални бани) 5:0
28.09.2019 16:00 5 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) 6:0
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Герганин извор (Бисер) 0:2
12.10.2019 16:00 7 кръг Д Меричлери 2017 (Меричлери) анл.
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Марица (Симеоновград) 5:1
02.11.2019 14:30 9 кръг Г АФК Хасково (Хасково) 1:4
10.11.2019 14:30 10 кръг Д Раковски (Ивайловград) 3:0
16.11.2019 14:30 11 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) 3:1
01.03.2020 15:00 12 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 4:2
- 13 кръг
почива
15.03.2020 15:00 14 кръг Г Свиленград 1921 II (Свиленград) анл.
22.03.2020 15:30 15 кръг Д Топлика (Минерални бани) анл.
28.03.2020 15:30 16 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) анл.
05.04.2020 17:00 17 кръг Д Герганин извор (Бисер) анл.
- 18 кръг
почива
25.04.2020 17:00 19 кръг Г Марица (Симеоновград) анл.
03.05.2020 18:00 20 кръг Д АФК Хасково (Хасково) анл.
09.05.2020 18:00 21 кръг Г Раковски (Ивайловград) анл.
16.05.2020 18:00 22 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 АФК Хасково (Хасково) 10 10 0 0 47:4 30
2 Извор (Горски извор) 10 7 1 2 31:13 22
3 Свиленград 1921 II (Свиленград) 10 6 2 2 21:10 20
4 Герганин извор (Бисер) 9 5 3 1 15:8 18
5 Хеброс 1921 (Харманли) 10 5 2 3 27:15 17
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2019 18:30 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
09.02.2020 15:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3

Извор (Горски извор)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:00 1 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:1
15.09.2019 11:00 2 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 2:0
22.09.2019 11:00 3 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
28.09.2019 11:00 4 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:0
06.10.2019 10:30 5 кръг Д АФК Хасково (Хасково) 0:1
11.10.2019 15:00 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:4
19.10.2019 10:30 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
30.10.2019 15:00 8 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 3:2
14.12.2019 11:00 9 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
08.11.2019 14:30 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:3
17.11.2019 12:00 11 кръг Д Левски (Карлово) 0:5
23.11.2019 11:00 12 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
01.12.2019 11:00 13 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
28.02.2020 14:30 14 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:0
08.03.2020 11:00 15 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
15.03.2020 10:30 16 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
22.03.2020 11:00 17 кръг Д Орлета (Пазарджик) анл.
28.03.2020 10:30 18 кръг Г АФК Хасково (Хасково) анл.
05.04.2020 12:00 19 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
11.04.2020 13:00 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
18.04.2020 11:00 21 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) анл.
26.04.2020 11:00 22 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
03.05.2020 11:00 23 кръг Д Юнайтед (Пловдив) анл.
09.05.2020 11:00 24 кръг Г Левски (Карлово) анл.
17.05.2020 11:00 25 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) анл.
23.05.2020 12:30 26 кръг Г Сокол (Марково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 АФК Хасково (Хасково) 13 7 4 2 49:17 25
6 Сокол (Марково) 14 8 1 5 46:23 25
7 Извор (Горски извор) 13 7 1 5 19:23 22
8 Атлетик (Куклен) 13 6 1 6 34:39 19
9 Металик 1938 (Сопот) 15 6 1 8 29:38 19

Извор (Горски извор)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.11.2019 10:30 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 8:0
- 2 кръг
почива
03.11.2019 11:00 3 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:2
05.10.2019 11:00 4 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 8:0
13.10.2019 10:30 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:1
20.10.2019 10:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
30.11.2019 12:00 7 кръг Д Палас (Рудозем) 4:3
08.12.2019 11:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
09.11.2019 12:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:0
16.11.2019 10:30 10 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 2:0
24.11.2019 11:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
14.03.2020 11:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
21.03.2020 11:00 13 кръг Д Сокол (Марково) анл.
29.03.2020 10:30 14 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
04.04.2020 11:00 15 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
11.04.2020 11:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
18.04.2020 11:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
26.04.2020 12:00 18 кръг Г Палас (Рудозем) анл.
02.05.2020 11:00 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
09.05.2020 12:00 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.
16.05.2020 10:30 21 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
24.05.2020 14:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 9 1 0 42:7 28
2 Извор (Горски извор) 10 8 1 1 42:10 25
3 Родопа Смолян (Смолян) 10 6 1 3 25:17 19
4 Борислав 2009 (Първомай) 10 5 1 4 18:23 16
5 Спартак 1947 (Пловдив) 10 4 4 2 30:14 16

Извор (Горски извор)

Деца: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 11:00 1 кръг Д Раковски (Ивайловград) 2:0
28.09.2019 11:00 2 кръг Д Аида (Караманци) 5:0
05.10.2019 10:00 3 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 0:3
12.10.2019 11:00 4 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
19.10.2019 11:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
26.10.2019 11:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:1
02.11.2019 11:00 7 кръг Г Асти АБ (Хасково) 2:5
21.03.2020 12:30 8 кръг Г Раковски (Ивайловград) анл.
28.03.2020 10:00 9 кръг Г Аида (Караманци) анл.
04.04.2020 14:00 10 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) анл.
- 11 кръг
почива
25.04.2020 14:00 12 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
01.05.2020 10:00 13 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
09.05.2020 10:00 14 кръг Д Асти АБ (Хасково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Асти АБ (Хасково) 6 4 1 1 13:7 13
3 Любимец 2000 (Любимец) 6 3 0 3 15:16 9
4 Извор (Горски извор) 6 3 0 3 15:11 9
5 Раковски (Ивайловград) 6 2 1 3 16:10 7
6 Свиленград 1921 (Свиленград) 6 2 0 4 8:14 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ХС 2 място
2018/2019 А ОФГ ХС 11 място
2017/2018 А ОФГ ХС 6 място
2016/2017 А ОФГ ХС 10 място
2015/2016 А ОФГ ХС 10 място
2014/2015 А ОФГ ХС 9 място
2012/2013 А ОФГ ХС 4 място

Интернет страници