Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Кале 09 (Нова махала)

BGSupporters форум

Кале 09 (Нова махала)

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Д Братаница (Братаница) 1:10
16.09.2018 17:00 2 кръг Д Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 2:1
23.09.2018 17:00 3 кръг Г Тракия 2017 (Звъничево) 0:0
30.09.2018 17:00 4 кръг Д Атлетик (Мокрище) 3:2
06.10.2018 16:00 5 кръг Г Левски (Ракитово) 0:2
13.10.2018 16:00 6 кръг Д Коба (Радилово) 0:0
21.10.2018 16:00 7 кръг Г Родопи (Дебръщица) 0:3
28.10.2018 14:00 8 кръг Д Зенит (Ветрен дол) 4:0
04.11.2018 14:00 9 кръг Г Милеви скали (Семчиново) 0:6
11.11.2018 14:00 10 кръг Д Лозен (Лозен) 0:2
18.11.2018 14:00 11 кръг Г Бенковски 2006 (Црънча) 0:2
10.03.2019 15:00 12 кръг Г Братаница (Братаница) 0:9
17.03.2019 15:00 13 кръг Г Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 3:0
24.03.2019 15:00 14 кръг Д Тракия 2017 (Звъничево) 6:2
31.03.2019 15:00 15 кръг Г Атлетик (Мокрище) 3:0
06.04.2019 16:00 16 кръг Д Левски (Ракитово) 0:2
13.04.2019 16:00 17 кръг Г Коба (Радилово) 3:5
21.04.2019 16:00 18 кръг Д Родопи (Дебръщица) 1:5
27.04.2019 16:00 19 кръг Г Зенит (Ветрен дол) 0:5
05.05.2019 17:00 20 кръг Д Милеви скали (Семчиново) 2:5
12.05.2019 17:00 21 кръг Г Лозен (Лозен) 2:10
19.05.2019 17:00 22 кръг Д Бенковски 2006 (Црънча) 6:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Родопи (Дебръщица) 22 10 6 6 50:35 36
7 Коба (Радилово) 22 10 1 11 42:50 31
8 Кале 09 (Нова махала) 22 7 2 13 36:75 23
9 Бенковски 2006 (Црънча) 22 6 3 13 39:71 21
10 Тракия 2017 (Звъничево) 22 4 4 14 27:55 16

Клубна емблема

Кале 09 (Нова махала)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПЗ 8 място
2017/2018 Б ОФГ ПЗ 12 място
2016/2017 Б ОФГ ПЗ 8 място
2015/2016 Б ОФГ ПЗ --
2014/2015 Б ОФГ ПЗ 3 място
2013/2014 Б ОФГ ПЗ 11 място
2012/2013 Б ОФГ ПЗ 8 място
2011/2012 неизвестно -
2011/2012 Б ОФГ ПЗ 7 място
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници