Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев 57 СОУ (София)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Джебел 1928 (Джебел)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Родопи 1935 (Момчилград)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Кале 09 (Нова махала)

BGSupporters форум

Кале 09 (Нова махала)

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 17:00 1 кръг Д Братаница (Братаница) 1:10
16.09.2018 17:00 2 кръг Д Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 2:1
23.09.2018 17:00 3 кръг Г Тракия 2017 (Звъничево) 0:0
30.09.2018 17:00 4 кръг Д Атлетик (Мокрище) 3:2
06.10.2018 16:00 5 кръг Г Левски (Ракитово) 0:2
13.10.2018 16:00 6 кръг Д Коба (Радилово) 0:0
21.10.2018 16:00 7 кръг Г Родопи (Дебръщица) 0:3
28.10.2018 14:00 8 кръг Д Зенит (Ветрен дол) 4:0
04.11.2018 14:00 9 кръг Г Милеви скали (Семчиново) 0:6
11.11.2018 14:00 10 кръг Д Лозен (Лозен) 0:2
18.11.2018 14:00 11 кръг Г Бенковски 2006 (Црънча) 0:2
- 12 кръг Г Братаница (Братаница) -:-
- 13 кръг Г Спортист 2010 (Капитан Димитриево) -:-
- 14 кръг Д Тракия 2017 (Звъничево) -:-
- 15 кръг Г Атлетик (Мокрище) -:-
- 16 кръг Д Левски (Ракитово) -:-
- 17 кръг Г Коба (Радилово) -:-
- 18 кръг Д Родопи (Дебръщица) -:-
- 19 кръг Г Зенит (Ветрен дол) -:-
- 20 кръг Д Милеви скали (Семчиново) -:-
- 21 кръг Г Лозен (Лозен) -:-
- 22 кръг Д Бенковски 2006 (Црънча) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Коба (Радилово) 11 4 1 6 14:19 13
9 Бенковски 2006 (Црънча) 11 3 3 5 23:33 12
10 Кале 09 (Нова махала) 11 3 2 6 10:28 11
11 Тракия 2017 (Звъничево) 11 1 3 7 11:28 6
12 Атлетик (Мокрище) 11 0 1 10 9:48 1

Клубна емблема

Кале 09 (Нова махала)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ПЗ 12 място
2016/2017 Б ОФГ ПЗ 8 място
2015/2016 Б ОФГ ПЗ --
2014/2015 Б ОФГ ПЗ 3 място
2013/2014 Б ОФГ ПЗ 11 място
2012/2013 Б ОФГ ПЗ 8 място
2011/2012 неизвестно -
2011/2012 Б ОФГ ПЗ 7 място
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЗ 7 място

Интернет страници