Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Калояново (Калояново)

BGSupporters форум

Калояново (Калояново)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Д Житница (Житница) 1:4
02.09.2017 17:00 2 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
06.09.2017 18:00 3 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 3:1
09.09.2017 17:00 4 кръг Д Вихър (Войсил) 3:0
16.09.2017 17:00 5 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:7
22.09.2017 17:00 6 кръг Д Момино (Момино село) 1:4
30.09.2017 17:00 7 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:3
07.10.2017 16:00 8 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:3
14.10.2017 16:00 9 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:3
21.10.2017 16:00 10 кръг Д Садово (Садово) 0:3
28.10.2017 14:30 11 кръг Г Вихър (Белозем) 0:3
04.11.2017 14:30 12 кръг Д Вихър (Войводиново) 2:5
12.11.2017 14:30 13 кръг Г Кричим (Кричим) 2:4
18.11.2017 14:30 14 кръг Д Вихър (Строево) 2:2
25.11.2017 14:30 15 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:4
24.02.2018 14:00 16 кръг Г Житница (Житница) 0:2
25.04.2018 18:00 17 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
10.03.2018 15:00 18 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 2:0
18.03.2018 15:00 19 кръг Г Вихър (Войсил) 1:5
28.03.2018 17:00 20 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:2
31.03.2018 16:00 21 кръг Г Момино (Момино село) 2:6
06.04.2018 17:00 22 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
14.04.2018 17:00 23 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:3
02.05.2018 18:00 24 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 1:5
28.04.2018 17:00 25 кръг Г Садово (Садово) 0:3
05.05.2018 18:00 26 кръг Д Вихър (Белозем) 0:3
13.05.2018 18:00 27 кръг Г Вихър (Войводиново) 0:3
19.05.2018 18:00 28 кръг Д Кричим (Кричим) 0:3
26.05.2018 18:00 29 кръг Г Вихър (Строево) 0:3
02.06.2018 18:00 30 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Марица 2003 (Маноле) 30 9 7 14 59:59 34
13 Вихър (Войсил) 30 10 4 16 48:54 34
14 Житница (Житница) 30 9 3 18 46:67 30
15 Калояново (Калояново) 30 5 4 21 35:89 19
16 Спортист 1948 (Голям чардак) 30 2 3 25 12:83 9
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2017 18:00 - Г Сокол (Марково) 5:6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПД 15 място
2016/2017 А ОФГ ПД 13 място
2015/2016 А ОФГ ПД 10 място
2014/2015 А ОФГ ПД 10 място
2012/2013 А ОФГ ПД 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 13 място

Интернет страници

 » няма интернет страници