Камено (Камено)

BGSupporters форум

Камено (Камено)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Г Свети Никола (Бургас) 1:5
01.12.2019 14:30 2 кръг Д Вихър (Айтос) 2:1
22.09.2019 17:00 3 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 2:3
29.09.2019 17:00 4 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 4:2
06.10.2019 16:00 5 кръг Г Странджанец (Царево) 4:1
12.10.2019 16:00 6 кръг Г Липа (Череша) 5:1
20.10.2019 16:00 7 кръг Д Русокастро (Русокастро) 3:0
24.11.2019 14:30 8 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 1:0
03.11.2019 14:30 9 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:2
10.11.2019 14:30 10 кръг Г Ропотамо (Приморско) 4:1
17.11.2019 14:30 11 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:3
отложен 12 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
отложен 13 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
отложен 14 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
отложен 15 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
отложен 16 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
17.04.2020 17:00 17 кръг Д Липа (Череша) -:-
26.04.2020 17:00 18 кръг Г Русокастро (Русокастро) -:-
03.05.2020 18:00 19 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) -:-
10.05.2020 18:00 20 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
17.05.2020 18:00 21 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
24.05.2020 18:00 22 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Звезденбург (Бургас) 11 9 2 0 38:9 29
2 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 10 7 1 2 22:13 22
3 Камено (Камено) 11 7 1 3 30:19 22
4 Свети Никола (Бургас) 11 7 0 4 33:21 21
5 Вихър (Айтос) 10 6 1 3 20:12 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/4 финали
25.09.2019 19:00 - Г Атлетик 2018 (Каблешково) 4:2
Област Бургас / 1/2 финали
09.10.2019 16:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3

Камено (Камено)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 09:30 1 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:13
06.10.2019 10:00 2 кръг Д Созопол (Созопол) 1:7
13.10.2019 10:00 3 кръг Г Звездичка (Бургас) 0:13
20.10.2019 13:30 4 кръг Г Руен юнайтед 2019 (Руен) 0:7
17.11.2019 10:00 5 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:3
02.11.2019 14:00 6 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:10
10.11.2019 10:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:7
отложен 8 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
отложен 9 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
отложен 10 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
26.04.2020 10:00 11 кръг Д Руен юнайтед 2019 (Руен) -:-
03.05.2020 10:00 12 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
10.05.2020 10:00 13 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
17.05.2020 10:00 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Руен юнайтед 2019 (Руен) 7 3 2 2 19:14 11
5 Звездичка (Бургас) 7 3 0 4 22:14 9
6 Созопол (Созопол) 7 2 0 5 13:18 6
7 Бургас спорт (Бургас) 7 1 1 5 7:24 4
8 Камено (Камено) 7 0 0 7 2:60 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ БС 3 място
2017/2018 А ОФГ БС 3 място
2016/2017 А ОФГ БС 9 място
2015/2016 А ОФГ БС 6 място
2014/2015 А ОФГ БС 4 място
2012/2013 А ОФГ БС 4 място

Интернет страници