Деца: Купа на БФС (квалификации) | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
Област Кърджали / Финал | |||||
20.09.2023 17:00 | - | Г | ФК Вихър 1965 (Златоград) | 8:0 | |
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг | |||||
24.09.2023 10:30 | - | Д | ФК Хасково 2022 (Хасково) | 2:0 | |
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал | |||||
27.09.2023 16:00 | - | Г | Ботев (Пловдив) | 2:3 |
Деца "Б": Пловдив - Зонална група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.09.2023 10:30 | 1 кръг | Д | Чавдар (Пловдив) | 11:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.09.2023 18:00 | 2 кръг | Г | Берое (Стара Загора) | 4:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.09.2023 12:00 | 3 кръг | Д | Бургас спорт (Бургас) | 6:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 12:00 | 4 кръг | Г | Черноморец 1919 (Бургас) | 2:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.09.2023 11:00 | 5 кръг | Д | Локомотив (Стара Загора) | 3:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 14:00 | 6 кръг | Г | Нефтохимик 1962 (Бургас) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.10.2023 15:30 | 7 кръг | Д | Академик (Пловдив) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 10:00 | 8 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 11:00 | 9 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 12:00 | 10 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 11:00 | 11 кръг | Д | Локомотив 1926 (Пловдив) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 14:00 | 12 кръг | Г | Кронос 2016 (Пловдив) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 12:00 | 13 кръг | Д | Звезденбург (Бургас) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 11:00 | 14 кръг | Д | Димитровград 1947 (Димитровград) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.12.2023 13:30 | 15 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 11:00 | 16 кръг | Г | Чавдар (Пловдив) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 12:00 | 17 кръг | Д | Берое (Стара Загора) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.03.2024 12:00 | 18 кръг | Г | Бургас спорт (Бургас) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 14:00 | 19 кръг | Д | Черноморец 1919 (Бургас) | 4:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 10:00 | 20 кръг | Г | Локомотив (Стара Загора) | 2:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 12:00 | 21 кръг | Д | Нефтохимик 1962 (Бургас) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 13:00 | 22 кръг | Г | Академик (Пловдив) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2024 11:00 | 23 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 10:00 | 24 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | 3:9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 11:00 | 25 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 11:00 | 26 кръг | Г | Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 11:00 | 27 кръг | Д | Кронос 2016 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 12:00 | 28 кръг | Г | Звезденбург (Бургас) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 10:00 | 29 кръг | Г | Димитровград 1947 (Димитровград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 11:00 | 30 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 10:30 | 1 кръг | Г | Лидер Пловдив (Ягодово) | 7:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 11:00 | 2 кръг | Д | Берое (Стара Загора) | 2:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 17:30 | 3 кръг | Г | ФК Арда 1924 (Кърджали) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 12:00 | 4 кръг | Г | Гигант (Съединение) | 4:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 11:00 | 5 кръг | Д | Металик 1938 (Сопот) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 12:00 | 6 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 11:00 | 7 кръг | Д | Шипка старс 2015 (Асеновград) | 4:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.12.2023 10:30 | 8 кръг | Г | Локомотив 1926 (Пловдив) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.11.2023 14:00 | 9 кръг | Д | Пловдив 2015 (Пловдив) | 4:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 10:30 | 10 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 11:00 | 11 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 11:00 | 12 кръг | Д | Лидер Пловдив (Ягодово) | 5:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 12:00 | 13 кръг | Г | Берое (Стара Загора) | 0:14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 14 кръг | Д | ФК Арда 1924 (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 11:00 | 15 кръг | Д | Гигант (Съединение) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.04.2024 11:00 | 16 кръг | Г | Металик 1938 (Сопот) | 6:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 11:00 | 17 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | 4:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.04.2024 17:00 | 18 кръг | Г | Шипка старс 2015 (Асеновград) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 11:00 | 19 кръг | Д | Локомотив 1926 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 11:00 | 20 кръг | Г | Пловдив 2015 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.05.2024 11:00 | 21 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 11:00 | 22 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ13: Кърджали - Междуобластна група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 10:00 | 1 кръг | Г | Крумовград (Крумовград) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.11.2023 15:00 | 2 кръг | Г | ФК Вихър 1965 (Златоград) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.11.2023 14:00 | 3 кръг | Г | ФК Върбица (Бенковски) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 14:00 | 4 кръг | Г | Боровец 2014 (Кърджали) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.10.2023 14:00 | 5 кръг | Д | Юнак (Ардино) | 5:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 6 кръг | Д | Крумовград (Крумовград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 7 кръг | Д | ФК Вихър 1965 (Златоград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 8 кръг | Д | ФК Върбица (Бенковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 9 кръг | Д | Боровец 2014 (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 10 кръг | Г | Юнак (Ардино) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.09.2023 13:00 | 1 кръг | Г | Родопа Смолян (Смолян) | 6:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 14:00 | 2 кръг | Д | Родопа Смолян II (Смолян) | 5:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 15:00 | 3 кръг | Г | Металик 1938 (Сопот) | 7:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 11:00 | 4 кръг | Д | Шипка старс 2015 (Асеновград) | 5:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 13:00 | 5 кръг | Г | Велд (Пловдив) | 1:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 13:00 | 6 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.10.2023 13:00 | 7 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 13:00 | 8 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | 10:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 13:00 | 9 кръг | Д | ФА Карлово (Карлово) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 11:00 | 10 кръг | Г | Тракия 2004 (Пловдив) | 10:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 11 кръг | Д | Пълдин (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 11:00 | 12 кръг | Г | Пазарджик сити (Пазарджик) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Д | Родопа Смолян (Смолян) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Г | Родопа Смолян II (Смолян) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Д | Металик 1938 (Сопот) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Г | Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Д | Велд (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Г | ФА Карлово (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 23 кръг | Д | Тракия 2004 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 24 кръг | Г | Пълдин (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 25 кръг | Д | Пазарджик сити (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 26 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 13:00 | 1 кръг | Д | Шипка старс 2015 (Асеновград) | 2:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 13:00 | 2 кръг | Г | Велд (Пловдив) | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 11:00 | 3 кръг | Д | СФК Спартак 1947 (Пловдив) | 6:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 10:00 | 4 кръг | Г | Академия Лион (Пловдив) | 8:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 5 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.10.2023 11:00 | 6 кръг | Г | Пълдин (Пловдив) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 13:00 | 7 кръг | Д | Сокол (Марково) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 12:00 | 8 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | 6:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 12:00 | 9 кръг | Д | Асеновец 2005 (Асеновград) | 2:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 10 кръг | Г | Орлета (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 12:00 | 11 кръг | Д | Пазарджик сити (Пазарджик) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Г | Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | Д | Велд (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Г | СФК Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Д | Академия Лион (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Д | Пълдин (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Г | Сокол (Марково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Г | Асеновец 2005 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Д | Орлета (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Г | Пазарджик сити (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 13:00 | 1 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | 5:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 14:00 | 2 кръг | Д | Спартак (Първенец) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 13:00 | 3 кръг | Г | Марица (Марково) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 14:00 | 4 кръг | Д | СФК Спартак 1947 (Пловдив) | 5:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 13:00 | 5 кръг | Г | Траките 2007 (Скутаре) | 6:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.10.2023 13:00 | 6 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 13:00 | 7 кръг | Г | Юнайтед (Пловдив) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 11:00 | 8 кръг | Д | Марица II (Марково) | 5:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 12:00 | 9 кръг | Г | Академия Канарче (Браниполе) | 5:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 10 кръг | Д | Кронос 2016 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 13:00 | 11 кръг | Г | Велд (Пловдив) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | Г | Спартак (Първенец) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Д | Марица (Марково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Г | СФК Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Д | Траките 2007 (Скутаре) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Д | Юнайтед (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Г | Марица II (Марково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Д | Академия Канарче (Браниполе) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Г | Кронос 2016 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Д | Велд (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Нац. дивизия: | - |
"А" група: | - |
"Б" група: | - |
» няма интернет страници