Кариана (Ерден)

BGSupporters форум

Кариана (Ерден)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
21.08.2015 18:00 2 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:2 Канал 3
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Ботев (Враца) 0:7
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:3
13.09.2015 17:00 5 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 2:0
16.09.2015 17:00 6 кръг Д Академик (Свищов) 0:4
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Павликени (Павликени) 0:4
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Ботев (Луковит) 4:1
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:1
11.10.2015 16:00 10 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:0
18.10.2015 16:00 11 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 5:1
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Гигант (Белене) 2:2
30.10.2015 14:30 13 кръг Д Вихър (Славяново) 3:1
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:0
15.11.2015 14:30 15 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
28.02.2016 14:30 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
06.03.2016 14:30 17 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:3
13.03.2016 14:30 18 кръг Д Ботев (Враца) 0:2
20.03.2016 14:30 19 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:0
27.03.2016 17:00 20 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 2:1
03.04.2016 14:00 21 кръг Г Академик (Свищов) 0:0 Канал 3
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
17.04.2016 15:30 23 кръг Г Ботев (Луковит) 2:3 Канал 3
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Ювентус (Малчика) 5:2
29.04.2016 17:00 25 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:0
04.05.2016 18:00 26 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:1
08.05.2016 18:00 27 кръг Д Гигант (Белене) 4:0
15.05.2016 18:00 28 кръг Г Вихър (Славяново) 1:3
22.05.2016 15:30 29 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:1 Канал 3
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Трявна (Трявна) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Академик (Свищов) 30 19 2 9 58:34 59
4 Левски 2007 (Левски) 30 14 6 10 48:33 48
5 Кариана (Ерден) 30 14 5 11 49:44 47
6 Павликени (Павликени) 30 15 1 14 39:52 46
7 Вихър (Славяново) 30 13 7 10 44:38 46
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / Финал
27.08.2015 17:30 - Г Вихър 23 (Николово) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Враца/Монтана/Видин / Първи кръг
20.10.2015 15:00 - Г Ботев (Враца) 1:2

Кариана (Ерден)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2015 17:00 1 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 2:0
02.10.2015 16:00 2 кръг Д Септември (Гложене) 9:0
09.10.2015 16:00 3 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:4
16.10.2015 16:00 4 кръг Д Ботев (Враца) 1:7
23.10.2015 16:00 5 кръг Г Ботев (Криводол) 6:4
30.10.2015 14:30 6 кръг Д Локомотив 2012 (Мездра) 2:3
06.11.2015 14:30 7 кръг Г Дунав 98 (Селановци) 1:2
13.11.2015 14:30 8 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 4:2
20.11.2015 14:30 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:5
20.03.2016 11:00 10 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 5:1
26.03.2016 15:30 11 кръг Г Септември (Гложене) 5:1
31.03.2016 16:00 12 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:4
07.04.2016 17:00 13 кръг Г Ботев (Враца) 2:4
14.04.2016 17:00 14 кръг Д Ботев (Криводол) 3:0
22.04.2016 16:00 15 кръг Г Локомотив 2012 (Мездра) 4:1
13.05.2016 17:00 16 кръг Д Дунав 98 (Селановци) 3:0
19.05.2016 17:00 17 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 2:6
27.05.2016 18:00 18 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 18 12 1 5 60:46 37
5 Локомотив 2012 (Мездра) 18 10 0 8 51:60 30
6 Кариана (Ерден) 18 9 0 9 54:50 27
7 Дунав 98 (Селановци) 18 4 1 13 20:49 13
8 Ботев (Криводол) 18 4 1 13 30:61 13

Кариана (Ерден)

Елитна група (U-15) - Северозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2015 16:00 2 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:8
01.10.2015 15:00 3 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:10
08.10.2015 15:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:3
15.10.2015 15:00 5 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:10
22.10.2015 15:00 6 кръг Д Ботев (Враца) 0:15
30.10.2015 15:00 7 кръг Г Видин (Видин) 0:1
05.11.2015 14:00 8 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 1:20
12.11.2015 14:00 9 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:4
- 10 кръг
почива
31.03.2016 15:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:3
08.04.2016 16:00 12 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 0:6
14.04.2016 16:00 13 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:13
21.04.2016 16:00 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:8
28.04.2016 16:00 15 кръг Г Ботев (Враца) 0:12
05.05.2016 16:00 16 кръг Д Видин (Видин) 3:0
12.05.2016 16:00 17 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:8
19.05.2016 16:00 18 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ботев (Враца) 16 7 2 7 69:21 23
6 Бдин 1923 (Видин) 16 7 1 8 42:64 22
7 Янтра 1919 (Габрово) 16 4 0 12 24:138 12
8 Кариана (Ерден) 16 1 0 15 9:124 3
9 Видин (Видин) 16 1 0 15 5:65 3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2018/2019 Втора лига 12 място
2017/2018 Трета лига 1 място
2016/2017 Трета лига 2 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 А ОФГ МН 1 място
2012/2013 А ОФГ МН 13 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 14 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 9.524 56
октомври 2019 27.608 17
септември 2019 32.300 14
август 2019 32.859 16
май 2019 31.620 19
април 2019 19.819 26
март 2019 19.922 24
ноември 2018 25.475 19
октомври 2018 12.758 51
септември 2018 16.013 37
май 2018 13.277 37
април 2018 12.314 45
март 2018 13.416 43
ноември 2017 20.221 27
октомври 2017 14.722 37
септември 2017 10.493 58
август 2017 17.790 33
май 2017 12.073 54
април 2017 11.448 52
март 2017 8.946 63
ноември 2016 7.977 71
октомври 2016 16.178 32
септември 2016 13.197 45
август 2016 11.273 46
май 2016 8.949 54
април 2016 10.524 49
март 2016 8.337 59
ноември 2015 10.728 49
октомври 2015 9.506 52
август 2015 2.008 87
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници