Кариана (Ерден)

BGSupporters форум

Кариана (Ерден)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 9:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Трявна (Трявна) 2:2
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Ком (Берковица) 2:1
04.09.2016 17:00 4 кръг Г Павликени (Павликени) 2:0
11.09.2016 17:00 5 кръг Д Вихър (Славяново) 3:1
18.09.2016 17:00 6 кръг Г Ювентус (Малчика) 6:0
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:1
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:0
09.10.2016 16:00 9 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
16.10.2016 16:00 10 кръг Г Академик (Свищов) 0:0
23.10.2016 16:00 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:0
30.10.2016 14:30 12 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:0
04.11.2016 14:30 13 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:0
11.11.2016 14:30 14 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:0
- 15 кръг
почива
05.03.2017 14:30 16 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:1
12.03.2017 14:30 17 кръг Д Трявна (Трявна) 3:0
19.03.2017 14:30 18 кръг Г Ком (Берковица) 6:0
24.03.2017 14:30 19 кръг Д Павликени (Павликени) 2:1
02.04.2017 17:00 20 кръг Г Вихър (Славяново) 1:2
08.04.2017 17:00 21 кръг Д Ювентус (Малчика) 7:0
14.04.2017 17:00 22 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
23.04.2017 17:00 23 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 11:3
01.05.2017 17:00 24 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
07.05.2017 18:00 25 кръг Д Академик (Свищов) 4:1
14.05.2017 18:00 26 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:2
17.05.2017 18:00 27 кръг Д Партизан (Червен бряг) 9:1
21.05.2017 18:00 28 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:0
28.05.2017 18:00 29 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Литекс (Ловеч) 26 23 2 1 105:8 71
2 Кариана (Ерден) 27 20 4 3 88:18 64
3 Севлиево (Севлиево) 26 18 3 5 67:29 57
4 Левски 2007 (Левски) 26 17 3 6 49:24 54
5 Вихър (Славяново) 26 15 5 6 68:24 50
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / Финал
24.08.2016 18:00 - Г Вихър 23 (Николово) 3:2
Северозападна България / Финал
07.09.2016 16:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / 1/2 финали
21.09.2016 15:30 - Д Вихър 23 (Николово) 3:0
Област Монтана / Финал
28.09.2016 15:30 - Д Пъстрина 2012 (Монтана) 8:0
Северозападна България / Първи кръг
12.10.2016 15:00 - Д Бдин 1923 (Видин) 5:3
Северозападна България / 1/2 финали
19.10.2016 15:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:1
Северозападна България / Финал
15.03.2017 15:00 - Д Литекс (Ловеч) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2016 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
20.07.2016 18:00 - Д Ботев (Враца) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2017 13:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:4
21.01.2017 13:00 - Г Левски /юн.ст./ (София) 5:1

Кариана (Ерден)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2016 17:00 1 кръг Г Ботев (Враца) 0:4
30.09.2016 17:00 2 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:5
07.10.2016 16:00 3 кръг Г Ком (Берковица) 3:2
14.10.2016 16:00 4 кръг Д Искър 1923 (Роман) 4:1
21.10.2016 16:00 5 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) 1:1
- 6 кръг
почива
04.11.2016 14:30 7 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 4:0
11.11.2016 15:00 8 кръг Д Ботев (Враца) 3:4
18.11.2016 14:30 9 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:1
25.11.2016 14:00 10 кръг Д Ком (Берковица) 2:1
- 11 кръг Г Искър 1923 (Роман) -:-
- 12 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 9 8 1 0 32:5 25
2 Първа атомна (Козлодуй) 9 7 1 1 32:7 22
3 Кариана (Ерден) 9 4 1 4 18:19 13
4 Локомотив Мездра (Мездра) 8 4 1 3 13:17 13
5 Искър 1923 (Роман) 9 3 0 6 20:36 9

Кариана (Ерден)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2016 11:30 2 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) 0:3
01.10.2016 10:30 3 кръг Д Огоста (Хайредин) 16:0
08.10.2016 11:30 4 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 2:3
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:0
22.10.2016 11:30 6 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:3
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Ботев (Враца) 0:9
05.11.2016 10:30 8 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 12:0
- 9 кръг
почива
- 10 кръг
почива
26.11.2016 11:30 11 кръг Д Септември 98 (Гложене) 6:0
отложен 12 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
10.12.2016 10:30 13 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) -:-
- 16 кръг Г Огоста (Хайредин) -:-
- 17 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 18 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 19 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 21 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Септември 98 (Гложене) -:-
- 25 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 26 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Торпедо 2004 (Борован) 9 4 1 4 22:30 13
7 Любимец (Търнава) 9 4 1 4 20:15 13
8 Кариана (Ерден) 8 3 1 4 36:18 10
9 Септември 98 (Гложене) 9 3 0 6 20:23 9
10 Скала 2015 (Оселна) 8 1 0 7 2:80 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 А ОФГ МН 1 място
2012/2013 А ОФГ МН 13 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 14 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 7.977 71
октомври 2016 16.178 32
септември 2016 13.197 45
август 2016 11.273 46
май 2016 8.949 54
април 2016 10.524 49
март 2016 8.337 59
ноември 2015 10.728 49
октомври 2015 9.506 52
август 2015 2.008 87
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници