Кариана (Ерден)

BGSupporters форум

Кариана (Ерден)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 5:1
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 3:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Павликени (Павликени) 5:0
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Трявна (Трявна) 0:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:0
16.09.2017 17:00 6 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:0
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:1
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 5:1
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Ботев (Луковит) 4:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 2:1
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Партизан (Червен бряг) 5:1
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 5:1
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
18.11.2017 14:30 15 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:1
11.03.2018 14:30 16 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:0
18.03.2018 14:30 17 кръг Д Спартак (Плевен) 4:2
10.04.2018 17:00 18 кръг Г Павликени (Павликени) 6:1
01.04.2018 17:00 19 кръг Д Трявна (Трявна) 9:0
06.04.2018 17:00 20 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:0
15.04.2018 17:00 21 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:0
22.04.2018 17:00 22 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 3:2
26.04.2018 17:00 23 кръг Д Вихър (Славяново) 3:2
29.04.2018 17:00 24 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:1
05.05.2018 18:00 25 кръг Г Ботев (Луковит) 5:0
10.05.2018 18:00 26 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 2:0
16.05.2018 18:00 27 кръг Г Партизан (Червен бряг) 4:0
20.05.2018 18:00 28 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 8:0
27.05.2018 18:00 29 кръг Г Академик (Свищов) -:-
03.06.2018 18:00 30 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кариана (Ерден) 28 23 5 0 93:17 74
2 Севлиево (Севлиево) 28 18 4 6 54:27 58
3 Вихър (Славяново) 28 16 6 6 63:29 54
4 Бдин 1923 (Видин) 28 15 5 8 52:31 50
5 Първа атомна (Козлодуй) 28 14 7 7 41:24 49
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Плевен/Враца/Монтана/Видин / Финал
06.09.2017 17:00 - Г Спартак (Плевен) 2:2
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
18.04.2018 17:00 - Д ЦСКА 1948 (София) 1:0
Финал
23.05.2018 18:30 - Г Арда (Кърджали) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / Финал
20.09.2017 17:00 - Д Вихър 23 (Николово) 4:2
Северозападна България / Първи кръг
25.10.2017 15:00 - Д Павликени (Павликени) 6:0
Северозападна България / 1/2 финали
08.11.2017 14:00 - Г Партизан (Червен бряг) 6:0
Северозападна България / Финал
28.03.2018 15:00 - Г Пещера (Галата) 1:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2017 18:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
21.07.2017 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 2:0
23.07.2017 19:00 - Д Чавдар (Етрополе) 2:1
30.07.2017 18:30 - Г Септември (Симитли) 1:1
01.08.2017 18:00 - Г Банско (Банско) 2:1
03.08.2017 17:00 - Г Беласица (Петрич) анл.
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 13:00 - Д Пъстрина 2012 (Монтана) 3:0
26.01.2018 13:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 4:1
31.01.2018 11:00 - Д Чавдар (Етрополе) 2:3
02.02.2018 14:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
05.02.2018 15:30 - Г Беласица (Петрич) 1:0
08.02.2018 14:00 - Д Миньор (Перник) 1:0
10.02.2018 14:00 - Г Локомотив 1929 (София) 2:1
17.02.2018 13:00 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 6:0
03.03.2018 14:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 0:1

Кариана (Ерден)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 17:00 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
29.09.2017 17:00 2 кръг Д Ботев (Криводол) 5:3
06.10.2017 16:00 3 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3
- 4 кръг
почива
20.10.2017 16:00 5 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:4
27.10.2017 16:00 6 кръг Д Ком (Берковица) 2:0
03.11.2017 15:00 7 кръг Г Ботев (Враца) 0:4
10.11.2017 15:00 8 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
17.11.2017 15:00 9 кръг Г Ботев (Криводол) 8:0
24.11.2017 15:00 10 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 3:2
- 11 кръг
почива
08.05.2018 17:00 12 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 7:0
30.03.2018 15:30 13 кръг Г Ком (Берковица) 2:0
13.04.2018 16:00 14 кръг Д Ботев (Враца) 1:4
20.04.2018 16:00 15 кръг Д Ботев (Криводол) 10:1
27.04.2018 16:00 16 кръг Г Ботев (Враца) 0:5
отложен 17 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 18 кръг
почива
18.05.2018 17:00 19 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
25.05.2018 17:00 20 кръг Д Ком (Берковица) -:-
01.06.2018 17:00 21 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 13 7 3 3 37:15 24
3 ОФК Локомотив (Мездра) 15 6 4 5 52:24 22
4 Кариана (Ерден) 14 7 1 6 40:30 22
5 Ком (Берковица) 16 6 3 7 33:28 21
6 Първа атомна (Козлодуй) 16 5 3 8 26:43 18

Кариана (Ерден)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
30.09.2017 10:30 2 кръг Д Любимец (Търнава) 7:5
07.10.2017 10:30 3 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 5:2
14.10.2017 10:30 4 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
21.10.2017 10:30 5 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 2:3
28.10.2017 10:30 6 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
04.11.2017 10:30 7 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:2
11.11.2017 10:30 8 кръг Д Септември 98 (Гложене) 8:1
18.11.2017 10:30 9 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) 2:8
- 10 кръг
почива
10.03.2018 10:30 11 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 7:1
- 12 кръг
почива
06.04.2018 10:30 13 кръг Г Любимец (Търнава) 7:1
25.04.2018 10:30 14 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 7:1
14.04.2018 10:30 15 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
21.04.2018 10:30 16 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 4:5
28.04.2018 10:30 17 кръг Г Ботев (Враца) 0:5
05.05.2018 10:30 18 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 4:3
12.05.2018 10:30 19 кръг Г Септември 98 (Гложене) 3:3
19.05.2018 10:30 20 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 21 кръг
почива
02.06.2018 10:30 22 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Дунав 2016 (Селановци) 16 10 3 3 50:23 33
4 Любимец (Търнава) 16 9 0 7 67:51 27
5 Кариана (Ерден) 16 7 2 7 60:47 23
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 15 5 4 6 25:30 19
7 Първа атомна (Козлодуй) 14 5 2 7 32:40 17

Кариана (Ерден)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / Финал
11.09.2017 17:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 6:0
Поток Враца/Монтана/Видин / Първи кръг
26.09.2017 16:00 - Г Видин (Видин) 3:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 2 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 А ОФГ МН 1 място
2012/2013 А ОФГ МН 13 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 14 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2018 12.314 45
март 2018 13.416 43
ноември 2017 20.221 27
октомври 2017 14.722 37
септември 2017 10.493 58
август 2017 17.790 33
май 2017 12.073 54
април 2017 11.448 52
март 2017 8.946 63
ноември 2016 7.977 71
октомври 2016 16.178 32
септември 2016 13.197 45
август 2016 11.273 46
май 2016 8.949 54
април 2016 10.524 49
март 2016 8.337 59
ноември 2015 10.728 49
октомври 2015 9.506 52
август 2015 2.008 87
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници