Кариана (Ерден)

BGSupporters форум

Кариана (Ерден)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:30 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1
04.08.2018 18:00 2 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:3
11.08.2018 18:00 3 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:1
18.08.2018 18:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
25.08.2018 19:30 5 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:1
01.09.2018 17:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
15.09.2018 17:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 1:1
22.09.2018 17:00 8 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
30.09.2018 17:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:2
06.10.2018 16:00 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:0
20.10.2018 18:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:2
29.10.2018 15:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:0
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
24.11.2018 14:30 15 кръг Г Поморие (Поморие) 0:1
01.12.2018 14:30 16 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:2
07.12.2018 14:00 17 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:0
23.02.2019 18 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
30.03.2019 22 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
06.04.2019 23 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
13.04.2019 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
20.04.2019 25 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
27.04.2019 26 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
04.05.2019 27 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
11.05.2019 28 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
18.05.2019 29 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
25.05.2019 30 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 5 4 8 22:28 19
13 Ботев (Гълъбово) 17 5 4 8 17:20 19
14 Пирин (Благоевград) 17 5 1 11 16:29 16
15 Кариана (Ерден) 17 4 3 10 15:21 15
16 Добруджа 1919 (Добрич) 17 1 7 9 7:21 10
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 - Д Септември (София) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 18:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
10.07.2018 17:00 - Г Царско село 2015 (София) 0:1
12.07.2018 18:00 - Г Миньор (Перник) 0:0
14.07.2018 18:30 - Д Арда 1924 (Кърджали) 2:4
18.07.2018 18:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 1:3
20.07.2018 19:00 - Г Монтана 1921 (Монтана) 0:2
22.08.2018 18:00 - Г Ботев (Враца) 1:4
07.09.2018 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:1
13.10.2018 15:00 - Г Славия 1913 (София) 0:3
16.11.2018 17:00 - Г Ботев (Враца) 1:1

Кариана (Ерден)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 16:00 1 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 5:1
28.09.2018 16:00 2 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
05.10.2018 16:00 3 кръг Д Ботев (Враца) 4:2
12.10.2018 16:00 4 кръг Г Ком (Берковица) 3:2
19.10.2018 16:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 4:2
26.10.2018 16:00 6 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 2:0
02.11.2018 15:00 7 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
09.11.2018 15:00 8 кръг Г Ботев (Враца) 3:0
- 9 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 8 7 0 1 20:5 21
2 Кариана (Ерден) 8 7 0 1 22:10 21
3 Първа атомна (Козлодуй) 7 3 1 3 21:14 10
4 Ботев (Враца) 6 3 0 3 16:9 9
5 Дунав 2016 (Селановци) 7 1 0 6 5:21 3

Кариана (Ерден)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 17:00 1 кръг Д Ботев (Криводол) 5:3
26.09.2018 17:00 2 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:4
03.10.2018 16:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:4
10.10.2018 16:00 4 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:6
- 5 кръг
почива
24.10.2018 16:00 6 кръг Г Ботев (Криводол) 1:2
31.10.2018 15:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 0:3
08.11.2018 15:00 8 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:8
- 9 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
- 10 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Локомотив (Мездра) 6 5 1 0 35:7 16
2 Първа атомна (Козлодуй) 6 4 1 1 21:7 13
3 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 6 3 0 3 15:18 9
4 Кариана (Ерден) 7 1 0 6 10:30 3
5 Ботев (Криводол) 5 1 0 4 9:28 3

Кариана (Ерден)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2018 16:00 1 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:2
20.09.2018 16:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
27.09.2018 16:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 5:1
04.10.2018 15:00 4 кръг Д Пегас спорт (Видин) 4:0
11.10.2018 15:00 5 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
- 6 кръг
почива
25.10.2018 15:00 7 кръг Д Ботев (Враца) 1:2
01.11.2018 15:00 8 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:3
08.11.2018 15:00 9 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 2:3
- 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 11 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 12 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 13 кръг Г Пегас спорт (Видин) -:-
- 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 17 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив (Горна Оряховица) 8 4 1 3 19:13 13
6 Монтана 1921 (Монтана) 8 3 0 5 8:17 9
7 Кариана (Ерден) 8 2 0 6 14:16 6
8 Спартак (Плевен) 8 2 0 6 11:31 6
9 Пегас спорт (Видин) 8 0 0 8 4:39 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 1 място
2016/2017 Трета лига 2 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 А ОФГ МН 1 място
2012/2013 А ОФГ МН 13 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 14 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 13.277 37
април 2018 12.314 45
март 2018 13.416 43
ноември 2017 20.221 27
октомври 2017 14.722 37
септември 2017 10.493 58
август 2017 17.790 33
май 2017 12.073 54
април 2017 11.448 52
март 2017 8.946 63
ноември 2016 7.977 71
октомври 2016 16.178 32
септември 2016 13.197 45
август 2016 11.273 46
май 2016 8.949 54
април 2016 10.524 49
март 2016 8.337 59
ноември 2015 10.728 49
октомври 2015 9.506 52
август 2015 2.008 87
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници