Карнобат (Карнобат)

BGSupporters форум

Карнобат (Карнобат)

Югоизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2015 18:00 1 кръг Д Левски (Карлово) 4:0
15.08.2015 18:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:2
22.08.2015 18:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
29.08.2015 18:00 4 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:1
08.09.2015 17:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
12.09.2015 17:00 6 кръг Д Ураган (Бояджик) 1:0
19.09.2015 17:00 7 кръг Г Миньор (Раднево) 2:1
26.09.2015 17:00 8 кръг Д Гигант (Съединение) 1:2
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 2:0
10.10.2015 16:00 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
17.10.2015 16:00 11 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:0
23.10.2015 16:00 12 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:1
01.11.2015 14:30 13 кръг Г Несебър (Несебър) 1:4
07.11.2015 14:30 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
14.11.2015 14:30 15 кръг Г Марица (Пловдив) 0:2
21.11.2015 14:30 16 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0
28.11.2015 14:30 17 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:3
21.02.2016 14:30 18 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
27.02.2016 14:30 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
05.03.2016 15:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
13.03.2016 15:00 21 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 5:0
19.03.2016 15:00 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
26.03.2016 15:00 23 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:4
02.04.2016 17:00 24 кръг Д Миньор (Раднево) 6:1
09.04.2016 17:00 25 кръг Г Гигант (Съединение) 1:3
15.04.2016 17:00 26 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 7:1
20.04.2016 17:00 27 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:4
23.04.2016 17:00 28 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:2
29.04.2016 17:00 29 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:2
07.05.2016 18:00 30 кръг Д Несебър (Несебър) 0:2
11.05.2016 18:00 31 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:4
14.05.2016 18:00 32 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
21.05.2016 18:00 33 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:2
28.05.2016 16:00 34 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Марица (Пловдив) 34 14 9 11 45:29 51
10 Евроколеж (Пловдив) 34 14 4 16 69:74 46
11 Карнобат (Карнобат) 34 13 4 17 56:56 43
12 Спартак-С 94 (Пловдив) 34 12 6 16 36:38 42
13 Левски (Карлово) 34 11 2 21 43:75 35
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
30.09.2015 16:00 - Д Несебър (Несебър) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.03.2016 16:00 - Д Солярис (Москва, Русия, 3) 1:3

Карнобат (Карнобат)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2015 17:00 1 кръг Д Созопол (Созопол) 3:1
01.10.2015 16:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
08.10.2015 16:00 3 кръг Д Поморие (Поморие) 0:3
15.10.2015 16:00 4 кръг Г Созопол (Созопол) 2:5
21.10.2015 10:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
29.10.2015 14:30 6 кръг Г Поморие (Поморие) 2:6
04.11.2015 14:30 7 кръг Д Созопол (Созопол) 2:3
12.11.2015 14:30 8 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
18.11.2015 14:30 9 кръг Д Поморие (Поморие) 0:0
01.05.2016 18:00 10 кръг Г Созопол (Созопол) 0:4
24.03.2016 15:30 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
30.03.2016 15:30 12 кръг Г Поморие (Поморие) 2:6
07.04.2016 17:00 13 кръг Д Созопол (Созопол) 4:4
13.04.2016 17:00 14 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
21.04.2016 17:00 15 кръг Д Поморие (Поморие) 1:4
27.04.2016 17:00 16 кръг Г Созопол (Созопол) анл.
05.05.2016 18:00 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
05.05.2016 18:00 18 кръг Г Поморие (Поморие) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Поморие (Поморие) 18 12 2 4 56:21 38
2 Созопол (Созопол) 17 10 2 5 42:32 32
3 Карнобат (Карнобат) 17 4 3 10 26:47 15
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 18 5 1 12 17:41 16

Карнобат (Карнобат)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 10:30 1 кръг Д Вихър (Айтос) 2:1
19.09.2015 10:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) 4:5
26.09.2015 10:00 3 кръг Д Стралджа (Стралджа) 4:0
03.10.2015 10:30 4 кръг Д Елхово (Елхово) 9:0
10.10.2015 09:30 5 кръг Г Тунджа 1915 (Ямбол) 1:1
17.10.2015 10:00 6 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:0
24.10.2015 09:30 7 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
31.10.2015 10:30 8 кръг Д Ураган (Бояджик) 3:1
07.11.2015 10:00 9 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:0
14.11.2015 10:00 10 кръг Д Поморие (Поморие) 0:0
21.11.2015 10:30 11 кръг Г Созопол (Созопол) 3:0
12.03.2016 10:00 12 кръг Г Вихър (Айтос) 2:4
19.03.2016 10:00 13 кръг Д Несебър (Несебър) 1:1
26.03.2016 10:00 14 кръг Г Стралджа (Стралджа) 0:1
02.04.2016 10:30 15 кръг Г Елхово (Елхово) 1:0
09.04.2016 10:00 16 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) 5:2
16.04.2016 10:00 17 кръг Г Свети Никола (Бургас) 6:2
23.04.2016 10:00 18 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
29.04.2016 10:30 19 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:3
07.05.2016 10:00 20 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 5:0
14.05.2016 10:00 21 кръг Г Поморие (Поморие) 1:1
21.05.2016 10:30 22 кръг Д Созопол (Созопол) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Несебър (Несебър) 22 15 3 4 90:25 48
4 Поморие (Поморие) 22 13 5 4 55:20 44
5 Карнобат (Карнобат) 22 12 4 6 54:28 40
6 Ураган (Бояджик) 22 12 0 10 47:39 36
7 Созопол (Созопол) 22 10 1 11 39:50 31

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 16 място
2018/2019 Трета лига 13 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 3 място
2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ БС 2 място
2012/2013 А ОФГ БС 11 място
1963/1964 ЗФГ 4 място
1962/1963 ЗФГ 4 място
1961/1962 ЗФГ 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници