Карнобат (Карнобат)

BGSupporters форум

Карнобат (Карнобат)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
19.08.2016 18:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Елхово (Елхово) 4:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Ураган (Бояджик) 3:1
10.09.2016 17:00 6 кръг Г Любимец (Любимец) 1:1
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 7:2
24.09.2016 17:00 8 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:2
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Марица (Пловдив) 2:1
08.10.2016 16:00 10 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
15.10.2016 15:00 11 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:1
22.10.2016 16:00 12 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:2
29.10.2016 16:00 13 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
04.11.2016 14:30 14 кръг Г Арда (Кърджали) 2:1
11.11.2016 14:30 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
19.11.2016 14:30 16 кръг Г Гигант (Съединение) 2:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
25.02.2017 14:30 18 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Елхово (Елхово) 4:2
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Миньор (Раднево) 2:2
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Любимец (Любимец) 2:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:2
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 6:0
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Марица (Пловдив) 0:1
22.04.2017 16:00 27 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
25.04.2017 17:00 28 кръг Г Верея II (Стара Загора) 3:1
29.04.2017 17:00 29 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
05.05.2017 18:00 30 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
10.05.2017 18:00 31 кръг Д Арда (Кърджали) 4:0
13.05.2017 18:00 32 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
20.05.2017 18:00 33 кръг Д Гигант (Съединение) 2:1
26.05.2017 18:00 34 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Загорец (Нова Загора) 34 26 6 2 77:13 84
2 Марица (Пловдив) 34 26 0 8 95:25 78
3 Карнобат (Карнобат) 34 23 4 7 79:35 73
4 Розова долина (Казанлък) 34 20 4 10 69:38 64
5 Атлетик (Куклен) 34 15 8 11 58:44 53
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
12.10.2016 16:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:0
Област Бургас / Финал
12.10.2016 16:00 - Д Кошарица (Кошарица) 5:0
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
02.11.2016 14:00 - Д Верея II (Стара Загора) 2:3

Карнобат (Карнобат)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2016 17:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
21.09.2016 17:00 2 кръг Г Елхово (Елхово) 4:2
- 3 кръг
почива
05.10.2016 16:00 4 кръг Д Созопол (Созопол) 4:2
13.10.2016 16:00 5 кръг Г Ураган (Бояджик) 3:0
01.12.2016 14:30 6 кръг Д Несебър (Несебър) 4:1
27.10.2016 16:00 7 кръг Г Поморие (Поморие) 1:5
01.11.2016 14:30 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
10.11.2016 14:30 9 кръг Д Елхово (Елхово) 1:0
- 10 кръг
почива
24.11.2016 14:30 11 кръг Г Созопол (Созопол) 1:4
09.03.2017 15:30 12 кръг Д Ураган (Бояджик) 2:0
15.03.2017 15:30 13 кръг Г Несебър (Несебър) 0:7
23.03.2017 15:30 14 кръг Д Поморие (Поморие) 2:0
29.03.2017 15:30 15 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
06.04.2017 17:00 16 кръг Г Елхово (Елхово) 0:1
- 17 кръг
почива
20.04.2017 17:00 18 кръг Д Созопол (Созопол) 1:5
26.04.2017 17:00 19 кръг Г Ураган (Бояджик) 1:0
04.05.2017 18:00 20 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
10.05.2017 18:00 21 кръг Г Поморие (Поморие) 1:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Поморие (Поморие) 18 11 1 6 56:26 34
4 Несебър (Несебър) 18 9 1 8 41:44 28
5 Карнобат (Карнобат) 18 8 0 10 26:48 24
6 Елхово (Елхово) 18 3 0 15 10:46 9
7 Ураган (Бояджик) 18 2 0 16 9:72 6

Карнобат (Карнобат)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 09:30 1 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) анл.
24.09.2016 09:30 2 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
01.10.2016 09:30 3 кръг Г Свети Никола (Бургас) анл.
08.10.2016 09:30 4 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
15.10.2016 09:30 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
22.10.2016 09:30 6 кръг Д Тунджа 1915 (Ямбол) анл.
29.10.2016 10:00 7 кръг Г Стралджа 2015 (Стралджа) анл.
05.11.2016 10:00 8 кръг Д Ураган (Бояджик) анл.
12.11.2016 09:30 9 кръг Г Созопол (Созопол) анл.
- 10 кръг
почива
26.11.2016 09:30 11 кръг Д Поморие (Поморие) анл.
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Созопол (Созопол) 18 4 3 11 31:57 15
8 Тунджа 1915 (Ямбол) 18 4 3 11 26:45 15
9 Ураган (Бояджик) 18 3 0 15 20:103 9
10 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 18 1 0 17 6:64 3
-- Карнобат (Карнобат) - 0 0 0 0:0 -

Карнобат (Карнобат)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:00 1 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 4:0
24.09.2016 16:00 2 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
01.10.2016 11:00 3 кръг Г Свети Никола (Бургас) 10:0
08.10.2016 11:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
15.10.2016 11:00 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
22.10.2016 11:00 6 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 3:0
29.10.2016 11:30 7 кръг Г Локомотив (Бургас) 4:1
- 8 кръг
почива
05.11.2016 11:00 9 кръг Г Созопол (Созопол) 7:1
- 10 кръг
почива
14.11.2016 11:00 11 кръг Д Поморие (Поморие) 5:0
11.03.2017 10:00 12 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:1
18.03.2017 10:00 13 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
25.03.2017 10:00 14 кръг Д Свети Никола (Бургас) 10:0
01.04.2017 10:00 15 кръг Г Несебър (Несебър) 1:4
08.04.2017 10:00 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:5
15.04.2017 10:00 17 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 0:2
22.04.2017 10:00 18 кръг Д Локомотив (Бургас) 5:0
- 19 кръг
почива
06.05.2017 10:00 20 кръг Д Созопол (Созопол) 6:2
- 21 кръг
почива
20.05.2017 10:00 22 кръг Г Поморие (Поморие) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Несебър (Несебър) 18 13 1 4 59:25 40
3 Ямбол 2004 (Ямбол) 18 13 1 4 64:28 40
4 Карнобат (Карнобат) 18 13 0 5 70:24 39
5 Поморие (Поморие) 18 8 2 8 33:34 26
6 Нефтохимик 1962 (Бургас) 18 8 1 9 35:34 25

Карнобат (Карнобат)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.11.2016 10:00 1 кръг Д Звездичка (Бургас) 0:1
02.10.2016 10:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:7
09.10.2016 10:00 3 кръг Д Локомотив (Карнобат) 11:0
16.10.2016 10:00 4 кръг Г Вихър (Айтос) 1:11
23.10.2016 10:00 5 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 0:5
29.10.2016 10:00 6 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:5
04.11.2016 10:30 7 кръг Д Несебър (Несебър) 0:3
12.11.2016 10:00 8 кръг Д Странджанец (Царево) 1:4
20.11.2016 11:00 9 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 5:1
27.03.2017 09:30 10 кръг Г Звездичка (Бургас) 0:2
02.04.2017 09:30 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:3
09.04.2017 09:30 12 кръг Г Локомотив (Карнобат) 0:0
14.04.2017 09:30 13 кръг Д Вихър (Айтос) 3:2
23.04.2017 09:30 14 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:0
29.04.2017 09:30 15 кръг Д Ропотамо (Приморско) 8:2
07.05.2017 10:00 16 кръг Г Несебър (Несебър) 3:1
14.05.2017 10:00 17 кръг Г Странджанец (Царево) 2:0
21.05.2017 10:00 18 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Бургас спорт (Бургас) 18 10 3 5 50:29 33
5 Вихър (Айтос) 18 11 0 7 86:38 33
6 Карнобат (Карнобат) 18 8 1 9 43:47 25
7 Локомотив (Карнобат) 18 7 1 10 41:51 22
8 Ропотамо (Приморско) 18 5 2 11 48:71 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 3 място
2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ БС 2 място
2012/2013 А ОФГ БС 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 10.439 57
октомври 2016 9.686 55
септември 2016 9.936 58
август 2016 16.294 29
май 2016 8.734 58
април 2016 6.885 67
март 2016 6.082 76
ноември 2015 4.855 81
октомври 2015 12.800 38
август 2015 7.006 67
всички

Интернет страници