Карнобат (Карнобат)

BGSupporters форум

Карнобат (Карнобат)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2019 18:00 1 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
25.09.2019 17:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:2
17.08.2019 18:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
24.08.2019 18:00 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:4
31.08.2019 18:00 5 кръг Д Созопол (Созопол) 0:1
07.09.2019 17:00 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
14.09.2019 17:00 7 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:2
21.09.2019 17:00 8 кръг Г Левски (Карлово) 2:1
28.09.2019 17:00 9 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
05.10.2019 16:00 10 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:4
12.10.2019 16:00 11 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
19.10.2019 16:00 12 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
24.10.2019 16:00 13 кръг Д Несебър (Несебър) 1:2
31.10.2019 14:30 14 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:4
09.11.2019 14:30 15 кръг Д Гигант (Съединение) 0:1
16.11.2019 14:30 16 кръг Д Сокол (Марково) 2:2
23.11.2019 14:30 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
22.02.2020 14:00 18 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
29.02.2020 14:00 19 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
07.03.2020 15:00 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
14.03.2020 15:00 21 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) анл.
21.03.2020 15:00 22 кръг Г Созопол (Созопол) анл.
28.03.2020 15:00 23 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
05.04.2020 17:00 24 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
08.04.2020 17:00 25 кръг Д Левски (Карлово) анл.
11.04.2020 17:00 26 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
16.04.2020 17:00 27 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
25.04.2020 17:00 28 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
02.05.2020 18:00 29 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
09.05.2020 18:00 30 кръг Г Несебър (Несебър) анл.
13.05.2020 18:00 31 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
16.05.2020 18:00 32 кръг Г Гигант (Съединение) анл.
24.05.2020 18:00 33 кръг Г Сокол (Марково) анл.
30.05.2020 18:00 34 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 19 4 4 11 17:38 16
15 Сокол (Марково) 19 5 3 11 18:47 15
16 Карнобат (Карнобат) 19 3 5 11 17:33 14
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 3 3 13 13:49 12
18 ФК Хасково 1957 (Хасково) 19 6 4 9 23:29 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/4 финали
02.10.2019 16:00 - Г Несебър (Несебър) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2019 18:00 - Д Червени войводи (Сливен) 5:2
27.07.2019 11:00 - Г Созопол (Созопол) 1:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 13:00 - Д Загорец (Нова Загора) 0:2
01.02.2020 14:00 - Г Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 3:0
04.02.2020 14:00 - Д Смедерево 1924 (Смедерево, Сър, 2) 1:3
08.02.2020 14:00 - Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2
12.02.2020 14:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
15.02.2020 12:00 - Д Созопол (Созопол) 1:1

Карнобат (Карнобат)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2019 17:00 1 кръг Г Несебър (Несебър) 0:7
25.09.2019 17:00 2 кръг Д Созопол (Созопол) 2:1
02.10.2019 16:00 3 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:8
09.10.2019 16:00 4 кръг Д Поморие (Поморие) 2:2
16.10.2019 16:00 5 кръг Г Свети Никола (Бургас) 2:1
23.10.2019 16:00 6 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:5
30.10.2019 14:30 7 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:2
- 8 кръг
почива
13.11.2019 14:30 9 кръг Д Червени войводи (Сливен) 2:0
20.11.2019 10:30 10 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:7
27.11.2019 14:30 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
05.03.2020 15:30 12 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
11.03.2020 15:30 13 кръг Г Созопол (Созопол) анл.
18.03.2020 15:30 14 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) анл.
26.03.2020 15:30 15 кръг Г Поморие (Поморие) анл.
01.04.2020 17:00 16 кръг Д Свети Никола (Бургас) анл.
09.04.2020 17:00 17 кръг Г Бургас спорт (Бургас) анл.
15.04.2020 17:00 18 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
- 19 кръг
почива
29.04.2020 17:00 20 кръг Г Червени войводи (Сливен) анл.
07.05.2020 17:00 21 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
14.05.2020 17:00 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бургас спорт (Бургас) 10 4 1 5 27:22 13
7 Сливен 2000 (Сливен) 10 4 1 5 26:19 13
8 Карнобат (Карнобат) 10 4 1 5 17:34 13
9 Червени войводи (Сливен) 10 4 0 6 27:21 12
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 1 1 8 12:46 4

Карнобат (Карнобат)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2019 13:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:9
15.09.2019 12:00 2 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:0
18.09.2019 15:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:3
23.09.2019 12:00 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 4:0
16.10.2019 13:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 1:4
29.09.2019 11:00 6 кръг Д Арена (Ямбол) 3:0
05.10.2019 12:00 7 кръг Г Пълдин (Пловдив) 5:1
13.11.2019 13:00 8 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:0
20.10.2019 12:00 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:5
24.10.2019 17:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:1
05.11.2019 10:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:3
10.11.2019 10:00 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:5
17.11.2019 13:00 13 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:2
23.11.2019 12:00 14 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
01.12.2019 10:30 15 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 4:2
21.02.2020 14:30 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
03.03.2020 12:00 17 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
08.03.2020 12:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
14.03.2020 12:00 19 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
22.03.2020 12:00 20 кръг Д Сокол (Марково) анл.
29.03.2020 10:30 21 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
05.04.2020 13:00 22 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
11.04.2020 12:00 23 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
15.04.2020 11:00 24 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
19.04.2020 11:00 25 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
25.04.2020 11:00 26 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
03.05.2020 10:30 27 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
09.05.2020 13:00 28 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) анл.
17.05.2020 10:30 29 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
23.05.2020 10:00 30 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Берое (Стара Загора) 16 11 0 5 26:15 33
7 Верея (Стара Загора) 17 6 5 6 33:28 23
8 Карнобат (Карнобат) 17 7 2 8 31:43 23
9 Марица 1921 (Пловдив) 17 6 3 8 35:39 21
10 Сливен 2000 (Сливен) 17 6 3 8 29:33 21

Карнобат (Карнобат)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Вихър (Айтос) анл.
28.09.2019 12:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
- 3 кръг
почива
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Звездичка (Бургас) 3:0
19.10.2019 10:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 0:1
28.10.2019 11:00 6 кръг Д Поморие (Поморие) 1:1
02.11.2019 10:30 7 кръг Г Странджанец (Царево) 3:0
10.11.2019 10:00 8 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:1
17.11.2019 10:00 9 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:4
- 10 кръг
почива
21.03.2020 10:00 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) анл.
- 12 кръг
почива
04.04.2020 10:00 13 кръг Г Звездичка (Бургас) анл.
12.04.2020 10:00 14 кръг Д Несебър (Несебър) анл.
25.04.2020 10:00 15 кръг Г Поморие (Поморие) анл.
02.05.2020 10:30 16 кръг Д Странджанец (Царево) анл.
10.05.2020 10:00 17 кръг Г Бургас спорт (Бургас) анл.
16.05.2020 10:00 18 кръг Д Звезденбург (Бургас) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бургас спорт (Бургас) 7 5 1 1 19:4 16
3 Поморие (Поморие) 7 4 1 2 21:14 13
4 Карнобат (Карнобат) 7 4 1 2 12:7 13
5 Несебър (Несебър) 7 4 0 3 12:21 12
6 Звезденбург (Бургас) 6 2 0 4 19:15 6

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 16 място
2018/2019 Трета лига 13 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 3 място
2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ БС 2 място
2012/2013 А ОФГ БС 11 място
1963/1964 ЗФГ 4 място
1962/1963 ЗФГ 4 място
1961/1962 ЗФГ 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници