Ком (Берковица)

BGSupporters форум

Ком (Берковица)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:5
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:4
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Кариана (Ерден) 1:2
04.09.2016 17:00 4 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 2:2
11.09.2016 17:00 5 кръг Г Трявна (Трявна) 0:2
- 6 кръг
почива
25.09.2016 17:00 7 кръг Д Павликени (Павликени) 1:2
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Вихър (Славяново) 1:8
09.10.2016 16:00 9 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:0
16.10.2016 16:00 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:5
23.10.2016 16:00 11 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:3
30.10.2016 14:30 12 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:8
04.11.2016 14:30 13 кръг Д Академик (Свищов) 0:4
11.11.2016 14:30 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:5
20.11.2016 14:30 15 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:1
05.03.2017 14:30 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:6
12.03.2017 14:30 17 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:11
19.03.2017 14:30 18 кръг Д Кариана (Ерден) 0:6
24.03.2017 14:30 19 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:4
02.04.2017 17:00 20 кръг Д Трявна (Трявна) 0:3
- 21 кръг
почива
14.04.2017 17:00 22 кръг Г Павликени (Павликени) 1:7
23.04.2017 17:00 23 кръг Д Вихър (Славяново) 1:5
30.04.2017 17:00 24 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:3
07.05.2017 18:00 25 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:3
14.05.2017 18:00 26 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:8
17.05.2017 18:00 27 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:7
21.05.2017 18:00 28 кръг Г Академик (Свищов) 0:10
28.05.2017 18:00 29 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:10
04.06.2017 18:00 30 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Трявна (Трявна) 28 8 7 13 35:50 31
12 Мизия 2005 (Кнежа) 28 7 10 11 38:59 31
13 Партизан (Червен бряг) 28 6 5 17 23:72 23
14 Ком (Берковица) 28 2 1 25 20:140 7
15 Ювентус (Малчика) 28 1 2 25 18:110 5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / 1/2 финали
21.09.2016 15:30 - Д Пъстрина 2012 (Монтана) 3:5

Ком (Берковица)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
30.09.2016 16:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 0:6
07.10.2016 16:00 3 кръг Д Кариана (Ерден) 2:3
14.10.2016 16:00 4 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 0:3
21.10.2016 16:00 5 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:5
28.10.2016 16:00 6 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:4
04.11.2016 14:30 7 кръг Г Искър 1923 (Роман) 4:5
- 8 кръг
почива
18.11.2016 15:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 1:4
25.11.2016 14:00 10 кръг Г Кариана (Ерден) 1:2
17.03.2017 15:00 11 кръг Г Локомотив Мездра (Мездра) 1:2
24.03.2017 15:00 12 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:1
31.03.2017 15:00 13 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:4
07.04.2017 17:00 14 кръг Д Искър 1923 (Роман) 1:1
13.04.2017 16:00 15 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:0
21.04.2017 16:00 16 кръг Д Локомотив Мездра (Мездра) 0:3
28.04.2017 16:00 17 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:1
05.05.2017 17:00 18 кръг Д Кариана (Ерден) 2:5
12.05.2017 17:00 19 кръг Г Искър 1923 (Роман) 2:2
- 20 кръг
почива
26.05.2017 17:00 21 кръг Д Ботев (Враца) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Първа атомна (Козлодуй) 18 11 3 4 46:17 36
4 Кариана (Ерден) 18 8 3 7 41:32 27
5 Искър 1923 (Роман) 18 5 3 10 30:59 18
6 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 18 3 2 13 24:55 11
7 Ком (Берковица) 18 1 4 13 22:52 7

Ком (Берковица)

Деца: Монтана - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
06.10.2016 16:00 2 кръг Д Септември (Медковец) 10:1
13.10.2016 16:00 3 кръг Г Атлетико (Лом) 5:1
20.10.2016 16:00 4 кръг Д Брусарци (Брусарци) 8:0
26.10.2016 15:00 5 кръг Г Дунав Цибър (Долни Цибър) 0:2
- 6 кръг
почива
09.11.2016 14:00 7 кръг Г Септември (Медковец) 3:0
17.11.2016 14:30 8 кръг Д Атлетико (Лом) 8:0
24.11.2016 14:30 9 кръг Г Брусарци (Брусарци) 3:0
16.03.2017 15:00 10 кръг Д Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:0
23.03.2017 15:00 11 кръг Г Септември (Медковец) 4:1
30.03.2017 15:00 12 кръг Д Септември (Медковец) 6:0
12.04.2017 16:00 13 кръг Г Атлетико (Лом) 0:5
13.04.2017 16:00 14 кръг Д Брусарци (Брусарци) 3:2
20.04.2017 16:00 15 кръг Г Атлетико (Лом) 3:0
27.04.2017 16 кръг Д Септември (Медковец) 6:3
11.05.2017 17:00 18 кръг Г Брусарци (Брусарци) 0:8
18.05.2017 17:00 19 кръг Д Септември (Медковец) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком (Берковица) 16 13 0 3 66:26 39
2 Брусарци (Брусарци) 16 6 0 10 36:72 18
3 Септември (Медковец) 17 2 1 14 32:87 7
4 Атлетико (Лом) 13 6 1 6 41:38 19
5 Дунав Цибър (Долни Цибър) 8 7 0 1 52:4 21

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ МН 4 място
2016/2017 Трета лига 14 място
2015/2016 А ОФГ МН 6 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 12 място
2012/2013 А ОФГ МН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 5 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници