Ком (Берковица)

BGSupporters форум

Ком (Берковица)

"А" ОФГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 17:00 1 кръг Г Расово (Расово) 3:2
02.09.2017 17:00 2 кръг Д Вихър (Бързия) 7:0
- 3 кръг
почива
16.09.2017 17:00 4 кръг Д Шурданица (Георги Дамяново) 1:2
23.09.2017 17:00 5 кръг Г Вихър 23 (Николово) 2:3
30.09.2017 17:00 6 кръг Д Миньор Кипровец (Чипровци) 2:1
11.11.2017 14:30 7 кръг Г Пъстрина 2012 (Монтана) 1:3
14.10.2017 16:00 8 кръг Д Бойчиновци (Бойчиновци) анл.
22.10.2017 16:00 9 кръг Г Озировец (Долно Озирово) 8:0
28.10.2017 15:00 10 кръг Г Партизан (Доктор Йосифово) 1:2
04.11.2017 14:30 11 кръг Д Вършец 2012 (Вършец) 0:0
12.05.2018 17:00 12 кръг Д Расово (Расово) 4:2
19.05.2018 17:00 13 кръг Г Вихър (Бързия) 3:0
- 14 кръг
почива
31.03.2018 16:00 15 кръг Г Шурданица (Георги Дамяново) 2:1
17.03.2018 15:00 16 кръг Д Вихър 23 (Николово) 1:3
14.04.2018 16:00 17 кръг Г Миньор Кипровец (Чипровци) 0:0
21.04.2018 16:00 18 кръг Д Пъстрина 2012 (Монтана) 0:1
26.05.2018 17:00 19 кръг Г Бойчиновци (Бойчиновци) 3:0
07.04.2018 16:00 20 кръг Д Озировец (Долно Озирово) 7:2
- 21 кръг
почива
28.04.2018 17:00 22 кръг Г Вършец 2012 (Вършец) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Вихър 23 (Николово) 19 15 1 3 71:17 46
3 Шурданица (Георги Дамяново) 19 11 3 5 50:29 36
4 Ком (Берковица) 18 10 2 6 47:22 32
5 Бойчиновци (Бойчиновци) 18 9 1 8 37:46 28
6 Миньор Кипровец (Чипровци) 19 8 3 8 47:31 27
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2018 11:30 - Г Бдин 1923 (Видин) 2:2
15.02.2018 14:00 - Г Витоша II (Бистрица) 3:5
17.02.2018 11:00 - Д Спартак (Плевен) 1:3
10.03.2018 14:00 - Г Партизани (Макреш) 3:1

Ком (Берковица)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 17:00 1 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 2:2
29.09.2017 17:00 2 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
06.10.2017 16:00 3 кръг Г Ботев (Враца) 0:5
13.10.2017 16:00 4 кръг Д Ботев (Криводол) 7:0
- 5 кръг
почива
27.10.2017 16:00 6 кръг Г Кариана (Ерден) 0:2
03.11.2017 15:00 7 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
10.11.2017 15:00 8 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 4:0
17.11.2017 15:00 9 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
24.11.2017 15:00 10 кръг Д Ботев (Враца) 0:1
16.03.2018 15:30 11 кръг Г Ботев (Криводол) 7:0
- 12 кръг
почива
30.03.2018 15:30 13 кръг Д Кариана (Ерден) 0:2
13.04.2018 16:00 14 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:7
20.04.2018 16:00 15 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:2
27.04.2018 16:00 16 кръг Г Ботев (Криводол) 6:1
08.05.2018 17:00 17 кръг Д Ботев (Враца) 1:4
11.05.2018 17:00 18 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:1
- 19 кръг
почива
25.05.2018 17:00 20 кръг Г Кариана (Ерден) 0:2
01.06.2018 17:00 21 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Кариана (Ерден) 18 9 2 7 47:35 29
4 ОФК Локомотив (Мездра) 18 7 4 7 55:34 25
5 Ком (Берковица) 18 6 3 9 35:33 21
6 Първа атомна (Козлодуй) 18 5 4 9 28:47 19
7 Ботев (Криводол) 18 0 0 18 10:150 0

Ком (Берковица)

Деца: Монтана - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 17:00 1 кръг Д Златия 2015 (Вълчедръм) 5:1
29.09.2017 17:00 2 кръг Д Септември (Медковец) 6:1
06.10.2017 16:00 3 кръг Г Поломие 2016 (Лом) анл.
13.10.2017 16:00 4 кръг Д Порто (Портитовци) 1:2
22.10.2017 12:00 5 кръг Г Ленчо (Якимово) 2:2
27.10.2017 15:00 6 кръг Г Златия 2015 (Вълчедръм) 6:0
03.11.2017 14:30 7 кръг Г Септември (Медковец) 4:2
- 8 кръг
почива
01.04.2018 10:30 9 кръг Г Порто (Портитовци) 3:0
06.04.2018 16:00 10 кръг Д Ленчо (Якимово) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком (Берковица) 8 6 1 1 30:10 19
2 Септември (Медковец) 8 5 0 3 23:21 15
3 Ленчо (Якимово) 8 3 1 4 19:17 10
4 Златия 2015 (Вълчедръм) 8 1 0 7 7:28 3
5 Порто (Портитовци) 8 4 0 4 11:14 12

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ МН 4 място
2016/2017 Трета лига 14 място
2015/2016 А ОФГ МН 6 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 12 място
2012/2013 А ОФГ МН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 5 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници