Ком (Берковица)

BGSupporters форум

Ком (Берковица)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:1
19.08.2018 18:00 2 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
02.09.2018 17:00 4 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
09.09.2018 17:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:1
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
23.09.2018 17:00 7 кръг Г Спартак (Плевен) 1:1
30.09.2018 17:00 8 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 3:0
07.10.2018 16:00 9 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:1
11.10.2018 16:00 10 кръг Д Ботев (Луковит) 3:0
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
21.10.2018 16:00 12 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
28.10.2018 14:30 13 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:0
04.11.2018 14:30 14 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
11.11.2018 14:30 15 кръг Г Академик (Свищов) 1:4
13.03.2019 14:30 16 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:2
03.03.2019 14:30 17 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:1
10.03.2019 14:30 18 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:1
17.03.2019 14:30 19 кръг Д Вихър (Славяново) 1:0
24.03.2019 14:30 20 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
31.03.2019 16:00 21 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
07.04.2019 17:00 22 кръг Д Спартак (Плевен) 0:2
14.04.2019 17:00 23 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
21.04.2019 17:00 24 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:1
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
05.05.2019 18:00 26 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
12.05.2019 18:00 27 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
19.05.2019 18:00 28 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
25.05.2019 18:00 29 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
02.06.2019 18:00 30 кръг Д Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев (Луковит) 24 8 8 8 30:27 32
9 Академик (Свищов) 24 10 2 12 37:42 32
10 Ком (Берковица) 24 9 5 10 26:29 32
11 ОФК Локомотив (Мездра) 24 9 4 11 42:47 31
12 Първа атомна (Козлодуй) 24 9 2 13 43:39 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Първи кръг
01.11.2018 14:00 - Д Бдин 1923 (Видин) 9:1
Северозападна България / Втори кръг
17.11.2018 14:00 - Г Пещера (Галата) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2018 18:00 - Д Вихър 23 (Николово) 6:0
25.07.2018 18:00 - Г Надежда (Доброславци) 0:2
28.07.2018 18:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:2
01.08.2018 18:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 2:1
04.08.2018 18:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 14:30 - Г Вихър 23 (Николово) 2:1
02.02.2019 14:00 - Г Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 2:0
04.02.2019 15:00 - Г Миньор (Перник) 0:3
07.02.2019 14:00 - Д Кариана (Ерден) 0:4
09.02.2019 12:30 - Г Беласица (Петрич) 0:3

Ком (Берковица)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 16:00 1 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:4
27.09.2018 17:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 0:5
05.10.2018 16:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
12.10.2018 16:00 4 кръг Д Кариана (Ерден) 2:3
16.11.2018 15:00 5 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:2
26.10.2018 16:00 6 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
02.11.2018 15:00 7 кръг Д Ботев (Враца) 0:4
09.11.2018 15:00 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:9
15.03.2019 15:30 9 кръг Г Кариана (Ерден) 1:1
23.03.2019 15:30 10 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 1:0
27.03.2019 15:30 11 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:5
06.04.2019 16:00 12 кръг Д Ботев (Враца) 1:2
10.04.2019 16:00 13 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
20.04.2019 16:00 14 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 3:2
24.04.2019 16:00 15 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Кариана (Ерден) 14 10 1 3 36:19 31
3 Ботев (Враца) 14 8 0 6 37:18 24
4 Първа атомна (Козлодуй) 14 6 1 7 39:34 19
5 Ком (Берковица) 14 2 2 10 13:44 8
6 Дунав 2016 (Селановци) 14 1 0 13 7:45 3

Ком (Берковица)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:3
- 2 кръг
почива
06.10.2018 10:30 3 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:3
13.10.2018 10:30 4 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 7:0
20.10.2018 10:30 5 кръг Г Искър 1923 (Роман) 13:1
27.10.2018 10:30 6 кръг Д Любимец (Търнава) 5:5
03.11.2018 10:30 7 кръг Г Околчица (Моравица) 4:2
10.11.2018 10:30 8 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 4:2
17.11.2018 10:30 9 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:1
16.03.2019 10:30 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 2:2
- 11 кръг
почива
30.03.2019 10:30 12 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:2
06.04.2019 10:30 13 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 1:0
12.04.2019 10:30 14 кръг Д Искър 1923 (Роман) 3:0
20.04.2019 10:30 15 кръг Г Любимец (Търнава) -:-
04.05.2019 10:30 16 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
11.05.2019 10:30 17 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) -:-
18.05.2019 10:30 18 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Първа атомна (Козлодуй) 12 9 1 2 46:22 28
3 Дунав 2016 (Селановци) 12 9 1 2 57:12 28
4 Ком (Берковица) 12 6 4 2 46:21 22
5 Торпедо 2004 (Борован) 13 6 0 7 53:50 18
6 Околчица (Моравица) 12 4 0 8 31:45 12

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ МН 4 място
2016/2017 Трета лига 14 място
2015/2016 А ОФГ МН 6 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 12 място
2012/2013 А ОФГ МН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 1.500 92
април 2017 1.332 92
март 2017 1.543 92
ноември 2016 6.244 78
октомври 2016 3.354 87
септември 2016 1.403 94
август 2016 2.735 91
май 2015 2.968 81
април 2015 3.464 76
март 2015 8.987 56
декември 2014 8.771 61
октомври 2014 4.962 81
септември 2014 5.695 76
май 2014 5.674 78
април 2014 5.404 78
март 2014 2.694 86
ноември 2013 7.483 76
септември 2013 3.044 90
август 2013 13.916 50
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници