Ком (Берковица)

BGSupporters форум

Ком (Берковица)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Г Академик (Свищов) 0:5
18.08.2019 18:00 2 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 7:1
25.08.2019 18:00 3 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
01.09.2019 17:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 0:0
08.09.2019 17:00 5 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
15.09.2019 17:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:3
22.09.2019 17:00 7 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
29.09.2019 17:00 8 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 4:1
06.10.2019 16:00 9 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:4
13.10.2019 16:00 10 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
20.10.2019 16:00 11 кръг Г Дреновец (Дреновец) 1:2
25.10.2019 16:00 12 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
03.11.2019 14:30 13 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 14 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 15 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 16 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 18 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 19 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 20 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 21 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 23 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 24 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 25 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 26 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Академик (Свищов) 11 3 4 4 24:20 13
10 Първа атомна (Козлодуй) 11 3 2 6 13:21 11
11 Ком (Берковица) 11 2 4 5 20:22 10
12 Трявна (Трявна) 11 1 5 5 12:19 8
13 Бдин 1923 (Видин) 11 2 1 8 8:30 7
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / Финал
26.09.2019 19:00 - Г Вихър 23 (Николово) 2:6

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ МН 4 място
2016/2017 Трета лига 14 място
2015/2016 А ОФГ МН 6 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 12 място
2012/2013 А ОФГ МН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 5 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници