Ком (Берковица)

BGSupporters форум

Ком (Берковица)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Г Академик (Свищов) 0:5
18.08.2019 18:00 2 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 7:1
25.08.2019 18:00 3 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
01.09.2019 17:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 0:0
08.09.2019 17:00 5 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
15.09.2019 17:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:3
22.09.2019 17:00 7 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:2
29.09.2019 17:00 8 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 4:1
06.10.2019 16:00 9 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:4
13.10.2019 16:00 10 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
20.10.2019 16:00 11 кръг Г Дреновец (Дреновец) 1:2
24.10.2019 16:00 12 кръг Д Трявна (Трявна) 4:2
31.10.2019 14:30 13 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:2
отложен 14 кръг Д Академик (Свищов) -:-
отложен 15 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
отложен 16 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
отложен 17 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
отложен 18 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
отложен 19 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
17.04.2020 17:00 20 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Академик (Свищов) 13 4 4 5 29:23 16
9 ОФК Локомотив (Мездра) 13 4 3 6 15:20 15
10 Ком (Берковица) 13 3 4 6 25:26 13
11 Първа атомна (Козлодуй) 13 3 2 8 13:28 11
12 Трявна (Трявна) 13 2 5 6 16:24 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / Финал
26.09.2019 19:00 - Г Вихър 23 (Николово) 2:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
01.02.2020 14:00 - Г Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 1:1
12.02.2020 11:00 - Г Миньор (Перник) 0:4
22.02.2020 14:00 - Г Бдин 1923 (Видин) 1:0

Ком (Берковица)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2019 17:00 1 кръг Д Ботев (Враца) 1:0
27.09.2019 17:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:1
04.10.2019 16:00 3 кръг Г Кариана (Ерден) 0:3
11.10.2019 16:00 4 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:2
18.10.2019 16:00 5 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 5:0
15.11.2019 15:00 6 кръг Г Ботев (Враца) 1:3
22.11.2019 15:00 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:10
08.11.2019 15:00 8 кръг Д Кариана (Ерден) 1:2
отложен 9 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
отложен 10 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
отложен 11 кръг Г Ботев (Враца) -:-
отложен 12 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
отложен 13 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
отложен 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
24.04.2020 15:00 15 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бдин 1923 (Видин) 8 5 2 1 28:5 17
3 Кариана (Ерден) 8 5 1 2 23:12 16
4 Ком (Берковица) 8 3 0 5 11:21 9
5 ОФК Локомотив (Мездра) 8 3 0 5 21:23 9
6 Първа атомна (Козлодуй) 8 0 0 8 5:42 0

Ком (Берковица)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2019 17:00 1 кръг Д Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:3
02.10.2019 16:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 2:12
09.10.2019 16:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:3
16.10.2019 16:00 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:5
23.10.2019 16:00 5 кръг Д Кариана (Ерден) 8:0
30.10.2019 16:00 6 кръг Д Ботев 2013 (Криводол) 3:1
06.11.2019 15:00 7 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:5
отложен 8 кръг Г Чавдар 1957 (Бяла Слатина) -:-
15.04.2020 16:00 9 кръг Д Ботев (Враца) -:-
22.04.2020 16:00 10 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
29.04.2020 16:00 11 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
13.05.2020 16:00 12 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
20.05.2020 16:00 13 кръг Г Ботев 2013 (Криводол) -:-
27.05.2020 16:00 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Първа атомна (Козлодуй) 7 4 0 3 16:19 12
5 Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 7 3 1 3 22:12 10
6 Ком (Берковица) 7 2 0 5 15:29 6
7 Ботев 2013 (Криводол) 7 1 0 6 13:31 3
8 Кариана (Ерден) 7 0 0 7 3:68 0

Ком (Берковица)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 10:30 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:1
05.10.2019 10:30 2 кръг Д Околчица (Моравица) 3:0
12.10.2019 10:30 3 кръг Г Кариана (Ерден) 1:4
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
09.11.2019 10:30 7 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) 1:2
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
30.11.2019 10:30 10 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:11
09.12.2019 10:30 11 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 0:5
14.12.2019 10:30 12 кръг Г Любимец (Търнава) 0:2
01.03.2020 10:30 13 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:2
отложен 14 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
отложен 15 кръг Г Околчица (Моравица) -:-
отложен 16 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
25.04.2020 10:30 20 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
16.05.2020 10:30 23 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
23.05.2020 10:30 24 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) -:-
30.05.2020 10:30 25 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
06.06.2020 10:30 26 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Околчица (Моравица) 8 3 0 5 18:23 9
6 Любимец (Търнава) 7 2 1 4 10:19 7
7 Торпедо 2004 (Борован) 8 2 1 5 9:30 7
8 Ком (Берковица) 8 2 0 6 8:27 6
9 ОФК Локомотив (Мездра) 8 1 2 5 11:31 5

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ МН 4 място
2016/2017 Трета лига 14 място
2015/2016 А ОФГ МН 6 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 12 място
2012/2013 А ОФГ МН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 5 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници