Ком 98 (Годеч)

BGSupporters форум

Ком 98 (Годеч)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:30 1 кръг Д Петърч (Петърч) 2:5
15.09.2019 17:00 2 кръг Г Зенит (Церово) 1:0
22.09.2019 17:00 3 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 3:3
29.09.2019 16:30 4 кръг Г Торнадо 2019 (Безден) 3:1
06.10.2019 16:00 5 кръг Д Скравена (Скравена) 4:1
12.10.2019 16:00 6 кръг Г Драгоман (Драгоман) 1:3
20.10.2019 11:30 7 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:1
02.11.2019 15:00 8 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) -:-
09.11.2019 15:00 9 кръг Д Правец (Правец) -:-
17.11.2019 15:00 10 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Петърч (Петърч) -:-
- 13 кръг Д Зенит (Церово) -:-
- 14 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
- 15 кръг Д Торнадо 2019 (Безден) -:-
- 16 кръг Г Скравена (Скравена) -:-
- 17 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
- 18 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 19 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 20 кръг Г Правец (Правец) -:-
- 21 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Козаро (Ботевград) 7 6 1 0 31:13 19
2 Петърч (Петърч) 6 5 0 1 22:8 15
3 Ком 98 (Годеч) 7 4 1 2 18:14 13
4 Правец (Правец) 6 3 2 1 12:5 11
5 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6 3 1 2 16:8 10

Ком 98 (Годеч)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 12:00 1 кръг Д Сердика (София) 4:3
29.09.2019 13:30 2 кръг Д Левски (София) 0:6
06.10.2019 12:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
13.10.2019 13:30 4 кръг Д Н спорт (София) 0:7
20.10.2019 12:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:3
03.11.2019 13:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
10.11.2019 13:30 7 кръг Г РД Спорт (София) -:-
17.11.2019 13:30 8 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 57 СОУ (София) 4 3 0 1 30:2 9
5 Славия 1913 (София) 4 3 0 1 27:6 9
6 Ком 98 (Годеч) 5 1 0 4 5:26 3
7 Сердика (София) 5 1 0 4 8:30 3
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4 0 1 3 3:25 1

Ком 98 (Годеч)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 09:00 1 кръг Г Левски (София) 2:0
28.09.2019 09:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
05.10.2019 09:00 3 кръг Г Арес (София) 2:0
отложен 4 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
19.10.2019 09:00 5 кръг Г Н спорт (София) 2:1
02.11.2019 09:00 6 кръг Д Барокко (София) -:-
09.11.2019 10:30 7 кръг Г Пловдив (Пловдив) -:-
16.11.2019 09:00 8 кръг Д Септември (София) -:-
23.11.2019 09:00 9 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком 98 (Годеч) 4 4 0 0 7:1 12
2 Септември (София) 5 4 0 1 13:5 12
3 Левски (София) 5 4 0 1 29:3 12
4 Славия 1913 (София) 4 3 1 0 13:1 10
5 Пловдив (Пловдив) 5 2 1 2 9:8 7

Ком 98 (Годеч)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 13:40 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:5
29.09.2019 12:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
06.10.2019 13:40 3 кръг Д Арес (София) 7:0
13.10.2019 12:30 4 кръг Г София спорт (София) 2:1
20.10.2019 13:40 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:12
03.11.2019 13:40 6 кръг Г Елит София (София) -:-
10.11.2019 12:30 7 кръг Д Левски (София) -:-
17.11.2019 13:40 8 кръг Г Национал (София) -:-
24.11.2019 13:40 9 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
01.12.2019 13:40 10 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
08.12.2019 13:40 11 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Национал (София) 4 3 0 1 10:6 9
6 Царско село 2015 (София) 5 2 1 2 14:9 7
7 Ком 98 (Годеч) 5 2 0 3 13:22 6
8 Миньор (Перник) 5 1 1 3 8:20 4
9 Арес (София) 5 1 1 3 4:27 4

Ком 98 (Годеч)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:30 1 кръг Д София спорт (София) 1:4
28.09.2019 12:30 2 кръг Г Метал 2002 (Перник) 2:3
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Талант (София) 0:5
- 4 кръг
почива
19.10.2019 12:30 5 кръг Д Национал (София) 3:8
02.11.2019 11:20 6 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
09.11.2019 12:30 7 кръг Д Щурче (София) -:-
16.11.2019 10:10 8 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
23.11.2019 09:00 9 кръг Д Арес (София) -:-
30.11.2019 13:40 10 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
07.12.2019 13:40 11 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Царско село 2015 (София) 4 1 0 3 8:18 3
8 Барокко (София) 5 1 0 4 6:29 3
9 Метал 2002 (Перник) 5 1 0 4 5:18 3
10 Щурче (София) 4 0 1 3 6:19 1
11 Ком 98 (Годеч) 4 0 0 4 6:20 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 6 място
2017/2018 А ОФГ СФ 6 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ СФ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници