Ком 98 (Годеч)

BGSupporters форум

Ком 98 (Годеч)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:30 1 кръг Д Петърч (Петърч) 2:5
15.09.2019 17:00 2 кръг Г Зенит (Церово) 1:0
22.09.2019 17:00 3 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 3:3
29.09.2019 16:30 4 кръг Г Торнадо 2019 (Безден) 3:1
06.10.2019 16:00 5 кръг Д Скравена (Скравена) 4:1
12.10.2019 16:00 6 кръг Г Драгоман (Драгоман) 1:3
20.10.2019 11:30 7 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:1
01.12.2019 14:00 8 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 1:1
09.11.2019 15:00 9 кръг Д Правец (Правец) 3:1
17.11.2019 15:00 10 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:0
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Петърч (Петърч) -:-
- 13 кръг Д Зенит (Церово) -:-
- 14 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
- 15 кръг Д Торнадо 2019 (Безден) -:-
- 16 кръг Г Скравена (Скравена) -:-
- 17 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
- 18 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 19 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 20 кръг Г Правец (Правец) -:-
- 21 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Петърч (Петърч) 10 8 0 2 30:12 24
2 Драгоман (Драгоман) 10 7 1 2 28:8 22
3 Ком 98 (Годеч) 10 6 2 2 24:16 20
4 Козаро (Ботевград) 10 6 2 2 35:20 20
5 Правец (Правец) 10 5 3 2 23:10 18

Ком 98 (Годеч)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 17:00 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
19.09.2019 17:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
26.09.2019 17:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:2
03.10.2019 16:00 4 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:7
10.10.2019 16:00 5 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) 3:1
31.10.2019 14:30 6 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 3:0
24.10.2019 16:00 7 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:2
- 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 9 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 10 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 12 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) -:-
- 13 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 14 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) 7 7 0 0 25:7 21
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 4 1 2 24:14 13
3 Ком 98 (Годеч) 7 4 0 3 18:15 12
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 0 3 16:12 12
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 1 3 12:16 10

Ком 98 (Годеч)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 12:00 1 кръг Д Сердика (София) 4:3
29.09.2019 13:30 2 кръг Д Левски (София) 0:6
06.10.2019 12:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
13.10.2019 13:30 4 кръг Д Н спорт (София) 0:7
20.10.2019 12:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:3
01.12.2019 13:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
10.11.2019 13:30 7 кръг Г РД Спорт (София) 2:2
17.11.2019 13:30 8 кръг Д Младост 2015 (София) 7:0
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 РД Спорт (София) 8 4 1 3 28:19 13
5 Ботев 57 СОУ (София) 8 4 1 3 38:13 13
6 Ком 98 (Годеч) 8 3 1 4 17:28 10
7 Сердика (София) 8 2 0 6 22:41 6
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 0 1 7 3:43 1

Ком 98 (Годеч)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 09:00 1 кръг Г Левски (София) 2:0
28.09.2019 09:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
05.10.2019 09:00 3 кръг Г Арес (София) 2:0
27.11.2019 15:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
19.10.2019 09:00 5 кръг Г Н спорт (София) 2:1
30.11.2019 09:00 6 кръг Д Барокко (София) 8:1
09.11.2019 10:30 7 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 4:1
16.11.2019 09:00 8 кръг Д Септември (София) 2:1
23.11.2019 09:00 9 кръг Г София спорт (София) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком 98 (Годеч) 9 8 1 0 28:5 25
2 Левски (София) 9 8 0 1 53:6 24
3 Славия 1913 (София) 9 6 2 1 23:8 20
4 ФА Пловдив (Пловдив) 9 5 1 3 17:13 16
5 Септември (София) 9 5 0 4 19:18 15

Ком 98 (Годеч)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 13:40 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:5
29.09.2019 12:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
06.10.2019 13:40 3 кръг Д Арес (София) 7:0
13.10.2019 12:30 4 кръг Г София спорт (София) 2:1
20.10.2019 13:40 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:12
15.12.2019 13:40 6 кръг Г Елит София (София) -:-
10.11.2019 12:30 7 кръг Д Левски (София) 2:2
17.11.2019 13:40 8 кръг Г Национал (София) 1:4
24.11.2019 13:40 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:5
01.12.2019 13:40 10 кръг Г Академик 1947 (София) 1:0
08.12.2019 13:40 11 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 10 5 1 4 34:14 16
7 Елит София (София) 10 5 1 4 31:38 16
8 Ком 98 (Годеч) 10 3 2 5 18:33 11
9 Миньор (Перник) 10 1 3 6 11:33 6
10 Академик 1947 (София) 9 1 1 7 10:28 4

Ком 98 (Годеч)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:30 1 кръг Д София спорт (София) 1:4
28.09.2019 12:30 2 кръг Г Метал 2002 (Перник) 2:3
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Талант (София) 0:5
- 4 кръг
почива
19.10.2019 12:30 5 кръг Д Национал (София) 3:8
14.12.2019 11:20 6 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
09.11.2019 12:30 7 кръг Д Щурче (София) 0:1
16.11.2019 10:10 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:4
23.11.2019 09:00 9 кръг Д Арес (София) 1:2
30.11.2019 13:40 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:14
07.12.2019 13:40 11 кръг Г Барокко (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Царско село 2015 (София) 9 4 0 5 20:29 12
8 Щурче (София) 9 2 1 6 11:34 7
9 Барокко (София) 10 2 0 8 9:47 6
10 Метал 2002 (Перник) 9 2 0 7 8:36 6
11 Ком 98 (Годеч) 9 1 0 8 11:42 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 6 място
2017/2018 А ОФГ СФ 6 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ СФ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници