Ком 98 (Годеч)

BGSupporters форум

Ком 98 (Годеч)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Миньор (Перник) 3:6
24.09.2016 10:30 2 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 6:3
01.10.2016 10:30 3 кръг Г Драгоман (Драгоман) 3:0
08.10.2016 10:30 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
15.10.2016 10:30 5 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:1
23.10.2016 10:30 6 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:2
29.10.2016 10:30 7 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:3
08.04.2017 10:30 8 кръг Д Миньор (Перник) 4:1
23.04.2017 10:30 9 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
29.04.2017 10:30 10 кръг Д Драгоман (Драгоман) 3:0
07.05.2017 10:30 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
14.05.2017 10:30 12 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:1
21.05.2017 10:30 13 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3
28.05.2017 10:30 14 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Струмска слава 1927 (Радомир) 14 9 3 2 51:20 30
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 14 10 0 4 36:19 30
3 Ком 98 (Годеч) 14 9 2 3 45:28 29
4 Миньор (Перник) 14 9 0 5 56:25 27
5 Балкан 1929 (Ботевград) 14 6 5 3 30:18 23

Ком 98 (Годеч)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 13:00 1 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:4
08.10.2016 13:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
16.10.2016 14:20 3 кръг Г Септември (София) 2:5
- 4 кръг
почива
29.10.2016 14:20 5 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 10:0
07.11.2016 09:00 6 кръг Г Младост 2015 (София) 2:0
11.11.2016 11:40 7 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1
19.11.2016 09:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:4
27.11.2016 11:40 9 кръг Д Академик 1947 (София) 0:3
02.12.2016 11:40 10 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
10.12.2016 11:40 11 кръг Д София спорт (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марек 1915 (Дупница) 10 4 2 4 19:10 14
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 3 2 5 17:24 11
9 Ком 98 (Годеч) 10 2 1 7 15:23 7
10 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 10 1 0 9 4:85 3
11 Младост 2015 (София) 10 0 0 10 1:74 0
Втора фаза / Втора група
05.03.2017 13:10 1 кръг Д Лъвчетата (София) 0:0
12.03.2017 15:30 2 кръг Г Победа 2013 (София) 7:1
19.03.2017 15:30 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:3
27.03.2017 16:00 4 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:3
30.03.2017 09:00 5 кръг Д Витоша (Бистрица) 4:0
02.04.2017 11:20 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0
09.04.2017 09:00 7 кръг Г Младост 2015 (София) 4:1
13.04.2017 11:20 8 кръг Д РД Спорт (София) 0:2
23.04.2017 10:10 9 кръг Г Ферион (София) 3:1
30.04.2017 09:00 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:3
07.05.2017 09:00 11 кръг Г Щурче (София) 7:3
14.05.2017 13:40 12 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:1
21.05.2017 13:40 13 кръг Г Елит София (София) 6:0
25.05.2017 12:30 14 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:3
28.05.2017 17:10 15 кръг Г Спортист 13 (София) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
22 Спортист 13 (София) 15 9 2 4 46:18 29
23 Ферион (София) 15 9 0 6 49:29 27
24 Ком 98 (Годеч) 15 8 1 6 47:24 25
25 Победа 2013 (София) 15 5 3 7 26:38 18
26 Щурче (София) 15 6 0 9 33:55 18

Ком 98 (Годеч)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 11:20 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
09.10.2016 12:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
13.10.2016 12:30 3 кръг Г Национал (София) 2:3
22.10.2016 09:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
30.10.2016 13:40 5 кръг Г Септември (София) 7:3
03.11.2016 09:00 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14:0
12.11.2016 13:40 7 кръг Д Витоша 13 (София) 0:6
20.11.2016 09:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:5
24.11.2016 12:30 9 кръг Д Левски (София) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (София) 9 6 1 2 41:10 19
5 Национал (София) 9 5 0 4 34:17 15
6 Ком 98 (Годеч) 9 4 0 5 31:27 12
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 18:19 12
8 Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 13:30 7
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 14:50 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
08.03.2017 14:50 2 кръг Д Левски (София) 1:1
18.03.2017 16:00 3 кръг Г Национал (София) 0:4
25.03.2017 14:50 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
01.04.2017 16:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
08.04.2017 16:00 6 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:0
12.04.2017 14:50 7 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
22.04.2017 09:00 8 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:2
29.04.2017 14:50 9 кръг Д НСА (София) 0:3
06.05.2017 16:00 10 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:0
13.05.2017 16:00 11 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:1
20.05.2017 16:00 12 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
27.05.2017 16:00 13 кръг Д Витоша 13 (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 13 6 3 4 34:29 21
7 НСА (София) 13 6 2 5 30:30 20
8 Ком 98 (Годеч) 13 5 4 4 19:20 19
9 ДИТ Спорт (София) 13 5 1 7 24:24 16
10 Левски-Раковски (София) 13 4 1 8 17:32 13

Ком 98 (Годеч)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
02.10.2016 15:20 1 кръг Д Сердика (София) 5:0
06.10.2016 16:30 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
15.10.2016 15:20 3 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 12:0
22.10.2016 15:20 4 кръг Г Младост 2015 (София) 1:2
29.10.2016 14:10 5 кръг Д Ферион (София) 7:0
07.11.2016 16:30 6 кръг Г Шампиони (София) 4:0
12.11.2016 15:20 7 кръг Д ДАФ (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком 98 (Годеч) 6 5 0 1 33:2 15
2 Ферион (София) 6 4 1 1 16:12 13
3 Младост 2015 (София) 6 3 2 1 15:5 11
4 ДАФ (София) 6 3 0 3 7:9 9
5 Сердика (София) 6 1 3 2 12:11 6
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 10:10 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
11.03.2017 10:10 2 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:1
18.03.2017 10:10 3 кръг Г НСА (София) 1:6
25.03.2017 09:00 4 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:3
01.04.2017 09:00 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:3
08.04.2017 10:10 6 кръг Д Национал (София) 1:2
22.04.2017 09:00 7 кръг Г Левски (София) 0:5
29.04.2017 09:00 8 кръг Д Лъвчетата (София) 0:3
06.05.2017 09:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
13.05.2017 09:00 10 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:0
20.05.2017 09:00 11 кръг Г РД Спорт (София) 1:2
27.05.2017 09:00 12 кръг Г Ферион (София) 5:2
03.06.2017 09:00 13 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 РД Спорт (София) 13 4 2 7 18:34 14
11 Сливнишки герой (Сливница) 13 3 2 8 17:31 11
12 Лъвчетата (София) 13 3 0 10 19:32 9
13 Ком 98 (Годеч) 13 1 2 10 10:34 5
14 Ферион (София) 13 0 0 13 14:94 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 А ОФГ СФ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници