Ком 98 (Годеч)

BGSupporters форум

Ком 98 (Годеч)

"А" ОФГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 19:00 1 кръг Г Торнадо (Безден) 9:0
17.09.2017 11:30 2 кръг Д Петърч (Петърч) 0:4
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 4:1
07.10.2017 13:00 5 кръг Г Драгоман (Драгоман) 2:2
15.10.2017 16:00 6 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:0
21.10.2017 11:00 7 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 0:0
28.10.2017 11:30 8 кръг Д Зенит (Церово) 3:2
05.11.2017 11:00 9 кръг Г Искра 2009 (Искрец) 0:1
- 10 кръг Д Торнадо (Безден) -:-
- 11 кръг Г Петърч (Петърч) -:-
- 12 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 13 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
- 14 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
- 15 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 16 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 17 кръг Г Зенит (Церово) -:-
- 18 кръг Д Искра 2009 (Искрец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спортист 2006 (Драговищица) 9 5 2 2 28:18 17
5 Драгоман (Драгоман) 9 4 1 4 31:25 13
6 Ком 98 (Годеч) 9 3 3 3 18:11 12
7 Искра 2009 (Искрец) 9 3 2 4 12:17 11
8 Искър 2005 (гара Лакатник) 9 2 1 6 19:38 7

Ком 98 (Годеч)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 12:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
16.09.2017 12:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 0:1
23.09.2017 13:30 3 кръг Г Септември (София) 1:3
30.09.2017 10:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
11.11.2017 15:00 5 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:1
14.10.2017 09:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:1
21.10.2017 15:00 7 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:4
28.10.2017 09:00 8 кръг Г Левски (София) 0:5
04.11.2017 15:00 9 кръг Д Национал спорт (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Беласица (Петрич) 9 3 3 3 6:14 12
7 Септември (София) 9 3 1 5 14:23 10
8 Марек 1915 (Дупница) 9 2 2 5 4:18 8
9 Олимпия ФК (София) 9 0 2 7 4:32 2
10 Ком 98 (Годеч) 9 0 1 8 2:22 1

Ком 98 (Годеч)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 14:50 1 кръг Г Лъвчетата (София) 4:6
16.09.2017 09:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 3:3
23.09.2017 14:50 3 кръг Д Младост 2015 (София) 0:1
30.09.2017 10:10 4 кръг Г Сердика (София) 2:0
07.10.2017 13:40 5 кръг Д Септември (София) 1:2
14.10.2017 09:00 6 кръг Г София спорт (София) 8:1
21.10.2017 12:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:8
28.10.2017 11:20 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:3
отложен 9 кръг Д Левски (София) -:-
11.11.2017 14:50 10 кръг Г Национал (София) 0:4
18.11.2017 12:30 11 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 РД Спорт (София) 9 3 2 4 20:21 11
9 Миньор (Перник) 9 3 2 4 15:26 11
10 Ком 98 (Годеч) 9 2 1 6 21:28 7
11 Сердика (София) 9 0 1 8 7:31 1
12 София спорт (София) 9 0 1 8 6:53 1

Ком 98 (Годеч)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 12:40 1 кръг Д Олимпиец (София) 6:1
17.09.2017 15:00 2 кръг Г Барокко (София) 9:0
24.09.2017 11:30 3 кръг Д РД Спорт (София) 3:0
01.10.2017 16:10 4 кръг Г Н спорт (София) 1:3
- 5 кръг
почива
15.10.2017 16:10 6 кръг Д Спортист 13 (София) 10:0
22.10.2017 11:30 7 кръг Г София 2010 (София) 10:0
29.10.2017 15:00 8 кръг Д Лъвчетата (София) 4:1
05.11.2017 12:40 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 9:1
12.11.2017 13:50 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
19.11.2017 13:50 11 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Н спорт (София) 9 8 0 1 55:6 24
2 Урвич (Панчарево) 9 8 0 1 55:10 24
3 Ком 98 (Годеч) 9 8 0 1 53:6 24
4 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 45:12 21
5 Олимпиец (София) 9 6 0 3 36:19 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 А ОФГ СФ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници