Ком 98 (Годеч)

BGSupporters форум

Ком 98 (Годеч)

"А" ОФГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 19:00 1 кръг Г Торнадо (Безден) 9:0
17.09.2017 11:30 2 кръг Д Петърч (Петърч) 0:4
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 4:1
07.10.2017 13:00 5 кръг Г Драгоман (Драгоман) 2:2
15.10.2017 16:00 6 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:0
21.10.2017 11:00 7 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 0:0
28.10.2017 11:30 8 кръг Д Зенит (Церово) 3:2
05.11.2017 11:00 9 кръг Г Искра 2009 (Искрец) 0:1
09.04.2018 15:00 10 кръг Д Торнадо (Безден) 3:2
01.04.2018 15:00 11 кръг Г Петърч (Петърч) 1:2
15.04.2018 16:00 12 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:3
22.04.2018 16:00 13 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
29.04.2018 16:00 14 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
05.05.2018 11:30 15 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
13.05.2018 17:00 16 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
20.05.2018 17:00 17 кръг Г Зенит (Церово) -:-
27.05.2018 17:00 18 кръг Д Искра 2009 (Искрец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 12 7 2 3 35:19 23
5 Драгоман (Драгоман) 12 7 1 4 47:26 22
6 Ком 98 (Годеч) 12 4 3 5 24:18 15
7 Искра 2009 (Искрец) 12 4 2 6 15:24 14
8 Искър 2005 (гара Лакатник) 12 3 1 8 23:43 10

Ком 98 (Годеч)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 17:00 1 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:1
28.09.2017 17:00 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:3
04.10.2017 16:00 3 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 15:1
12.10.2017 16:00 4 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3
19.10.2017 16:00 5 кръг Д Германея (Сапарева баня) 6:0
23.11.2017 14:00 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:2
02.11.2017 15:00 7 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 6:1
09.11.2017 15:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
16.11.2017 15:00 9 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 3:1
07.05.2018 17:00 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
30.03.2018 15:00 11 кръг Д Металург 1957 (Перник) 3:0
05.04.2018 16:00 12 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 6:0
12.04.2018 16:00 13 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:0
19.04.2018 16:00 14 кръг Г Германея (Сапарева баня) 4:3
26.04.2018 16:00 15 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
03.05.2018 17:00 16 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
10.05.2018 17:00 17 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
17.05.2018 17:00 18 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком 98 (Годеч) 13 11 0 2 58:15 33
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 13 10 1 2 46:12 31
3 Металург 1957 (Перник) 13 8 1 4 32:24 25
4 Ботев 1937 (Ихтиман) 13 8 0 5 44:30 24
5 Рилски спортист 2011 (Самоков) 13 7 2 4 35:24 23

Ком 98 (Годеч)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:00 1 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 2:0
26.09.2017 17:00 2 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
03.10.2017 16:00 3 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 8:0
07.10.2017 16:00 4 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 8:0
10.10.2017 16:00 5 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 6:0
- 6 кръг
почива
24.10.2017 16:00 7 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) анл.
28.10.2017 11:00 8 кръг Г Звездец (Горна Малина) 3:0
31.10.2017 15:00 9 кръг Д Рилец (Говедарци) 7:3
07.11.2017 14:00 10 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
07.12.2017 14:00 11 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:0
19.11.2017 14:00 12 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0
отложен 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
06.04.2018 11:00 14 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:0
02.04.2018 11:00 15 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:6
09.04.2018 15:00 16 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 7:1
14.04.2018 13:00 17 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 3:0
22.04.2018 12:00 18 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
13.05.2018 14:00 21 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
19.05.2018 16:00 22 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
27.05.2018 14:00 23 кръг Д Миньор (Перник) -:-
03.06.2018 17:00 24 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
10.06.2018 17:00 25 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
17.06.2018 17:00 26 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор (Перник) 14 11 2 1 54:12 35
3 Рилски спортист 2011 (Самоков) 13 11 0 2 58:12 33
4 Ком 98 (Годеч) 14 11 0 3 58:16 33
5 Бенковски (гр.Костенец) 14 7 2 5 43:29 23
6 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 14 7 1 6 48:35 22

Ком 98 (Годеч)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 12:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
16.09.2017 12:00 2 кръг Д Беласица (Петрич) 0:1
23.09.2017 13:30 3 кръг Г Септември (София) 1:3
30.09.2017 10:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
11.11.2017 15:00 5 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:1
14.10.2017 09:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 1:1
21.10.2017 15:00 7 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:4
28.10.2017 09:00 8 кръг Г Левски (София) 0:5
04.11.2017 15:00 9 кръг Д Н спорт (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Беласица (Петрич) 9 3 3 3 6:14 12
7 Септември (София) 9 3 1 5 14:23 10
8 Марек 1915 (Дупница) 9 2 2 5 4:18 8
9 Олимпия ФК (София) 9 0 2 7 4:32 2
10 Ком 98 (Годеч) 9 0 1 8 2:22 1
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
31.03.2018 12:00 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
14.04.2018 12:00 3 кръг Г Лъвчетата (София) 3:1
отложен 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
28.04.2018 12:00 5 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
05.05.2018 12:00 6 кръг Д Ферион (София) -:-
12.05.2018 12:00 7 кръг Г Легия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
23 Олимпия ФК (София) 3 2 1 0 17:3 7
24 Ферион (София) 3 2 1 0 11:5 7
25 Ком 98 (Годеч) 2 2 0 0 7:1 6
26 Лъвчетата (София) 3 2 0 1 14:4 6
27 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2 1 0 1 4:6 3

Ком 98 (Годеч)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 14:50 1 кръг Г Лъвчетата (София) 4:6
16.09.2017 09:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 3:3
23.09.2017 14:50 3 кръг Д Младост 2015 (София) 0:1
30.09.2017 10:10 4 кръг Г Сердика (София) 2:0
07.10.2017 13:40 5 кръг Д Септември (София) 1:2
14.10.2017 09:00 6 кръг Г София спорт (София) 8:1
21.10.2017 12:30 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:8
28.10.2017 11:20 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:3
25.11.2017 09:00 9 кръг Д Левски (София) 2:4
11.11.2017 14:50 10 кръг Г Национал (София) 0:4
18.11.2017 12:30 11 кръг Д РД Спорт (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Младост 2015 (София) 11 4 2 5 16:27 14
9 Миньор (Перник) 11 3 3 5 16:28 12
10 Ком 98 (Годеч) 11 2 1 8 23:34 7
11 Сердика (София) 11 0 1 10 7:48 1
12 София спорт (София) 11 0 1 10 6:72 1
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 09:00 1 кръг Г Септември (София) 0:4
18.03.2018 09:00 2 кръг Д Победа 2013 (София) 2:1
25.03.2018 10:10 3 кръг Г Витоша 13 (София) 0:4
01.04.2018 09:00 4 кръг Д Ферион (София) 1:3
15.04.2018 10:10 5 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
22.04.2018 11:20 6 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
29.04.2018 11:20 7 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
06.05.2018 11:20 8 кръг Д Миньор (Перник) -:-
13.05.2018 09:00 9 кръг Г Елит София (София) -:-
20.05.2018 10:10 10 кръг Д Гранит (Владая) -:-
27.05.2018 11:20 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
20 Сливнишки герой (Сливница) 5 1 2 2 4:6 5
21 Ферион (София) 5 1 1 3 7:16 4
22 Ком 98 (Годеч) 5 1 0 4 4:14 3
23 Елит София (София) 5 1 0 4 10:24 3
24 Победа 2013 (София) 5 1 0 4 10:12 3

Ком 98 (Годеч)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 12:40 1 кръг Д Олимпиец (София) 6:1
17.09.2017 15:00 2 кръг Г Барокко (София) 9:0
24.09.2017 11:30 3 кръг Д РД Спорт (София) 3:0
01.10.2017 16:10 4 кръг Г Н спорт (София) 1:3
- 5 кръг
почива
15.10.2017 16:10 6 кръг Д Спортист 13 (София) 10:0
22.10.2017 11:30 7 кръг Г София 2010 (София) 10:0
29.10.2017 15:00 8 кръг Д Лъвчетата (София) 4:1
05.11.2017 12:40 9 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 9:1
12.11.2017 13:50 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
19.11.2017 13:50 11 кръг Г Урвич (Панчарево) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком 98 (Годеч) 10 9 0 1 55:7 27
2 Н спорт (София) 10 8 0 2 58:10 24
3 Урвич (Панчарево) 10 8 0 2 56:12 24
4 Олимпиец (София) 10 7 0 3 40:22 21
5 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 45:12 21
Втора фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Г Национал (София) -:-
17.03.2018 14:50 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0
отложен 3 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
31.03.2018 13:40 4 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
14.04.2018 13:40 5 кръг Г Урвич (Панчарево) 4:3
21.04.2018 13:40 6 кръг Д Лъвчетата (София) 4:2
28.04.2018 13:40 7 кръг Г Н спорт (София) -:-
05.05.2018 13:40 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
12.05.2018 14:50 9 кръг Г Септември (София) -:-
19.05.2018 13:40 10 кръг Г Олимпиец (София) -:-
26.05.2018 14:50 11 кръг Д Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 5 4 1 0 26:5 13
2 Ком 98 (Годеч) 4 4 0 0 15:5 12
3 Славия 1913 (София) 5 2 3 0 12:8 9
4 Олимпиец (София) 5 3 0 2 10:16 9
5 Царско село 2015 (София) 5 2 1 2 9:9 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 А ОФГ СФ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници