Ком 98 (Годеч)

BGSupporters форум

Ком 98 (Годеч)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 11:30 1 кръг Д Петърч (Петърч) 2:5
15.09.2019 17:00 2 кръг Г Зенит (Церово) 1:0
22.09.2019 17:00 3 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 3:3
29.09.2019 16:30 4 кръг Г Торнадо 2019 (Безден) 3:1
06.10.2019 16:00 5 кръг Д Скравена (Скравена) 4:1
12.10.2019 16:00 6 кръг Г Драгоман (Драгоман) 1:3
20.10.2019 11:30 7 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:1
отложен 8 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) -:-
09.11.2019 15:00 9 кръг Д Правец (Правец) 3:1
17.11.2019 15:00 10 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Петърч (Петърч) -:-
- 13 кръг Д Зенит (Церово) -:-
- 14 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) -:-
- 15 кръг Д Торнадо 2019 (Безден) -:-
- 16 кръг Г Скравена (Скравена) -:-
- 17 кръг Д Драгоман (Драгоман) -:-
- 18 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 19 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 20 кръг Г Правец (Правец) -:-
- 21 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Петърч (Петърч) 7 6 0 1 26:9 18
3 Драгоман (Драгоман) 8 5 1 2 22:8 16
4 Ком 98 (Годеч) 8 5 1 2 21:15 16
5 Торнадо 2019 (Безден) 8 4 1 3 19:17 13
6 Правец (Правец) 8 3 3 2 15:10 12

Ком 98 (Годеч)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 17:00 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
19.09.2019 17:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
26.09.2019 17:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:2
03.10.2019 16:00 4 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:7
10.10.2019 16:00 5 кръг Д ФК Марек 1919 (Дупница) 3:1
31.10.2019 14:30 6 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 3:0
24.10.2019 16:00 7 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:2
- 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 9 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 10 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 11 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 12 кръг Г ФК Марек 1919 (Дупница) -:-
- 13 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 14 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливнишки герой (Сливница) 6 6 0 0 21:6 18
2 Средногорец 2016 (Златица) 7 4 1 2 24:14 13
3 Ком 98 (Годеч) 7 4 0 3 18:15 12
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 0 3 16:12 12
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 1 3 12:16 10

Ком 98 (Годеч)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 12:00 1 кръг Д Сердика (София) 4:3
29.09.2019 13:30 2 кръг Д Левски (София) 0:6
06.10.2019 12:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
13.10.2019 13:30 4 кръг Д Н спорт (София) 0:7
20.10.2019 12:00 5 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:3
01.12.2019 13:30 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
10.11.2019 13:30 7 кръг Г РД Спорт (София) 2:2
17.11.2019 13:30 8 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Славия 1913 (София) 5 4 0 1 30:6 12
5 Ботев 57 СОУ (София) 5 3 0 2 30:5 9
6 Ком 98 (Годеч) 6 1 1 4 7:28 4
7 Сердика (София) 6 1 0 5 8:35 3
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 0 1 4 3:34 1

Ком 98 (Годеч)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 09:00 1 кръг Г Левски (София) 2:0
28.09.2019 09:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
05.10.2019 09:00 3 кръг Г Арес (София) 2:0
отложен 4 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
19.10.2019 09:00 5 кръг Г Н спорт (София) 2:1
30.11.2019 09:00 6 кръг Д Барокко (София) -:-
09.11.2019 10:30 7 кръг Г Пловдив (Пловдив) 4:1
16.11.2019 09:00 8 кръг Д Септември (София) -:-
23.11.2019 09:00 9 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком 98 (Годеч) 5 5 0 0 11:2 15
2 Септември (София) 6 5 0 1 18:7 15
3 Левски (София) 6 5 0 1 35:4 15
4 Славия 1913 (София) 5 3 1 1 14:7 10
5 Н спорт (София) 6 3 0 3 13:13 9

Ком 98 (Годеч)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 13:40 1 кръг Г Левски Раковски (София) 1:5
29.09.2019 12:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
06.10.2019 13:40 3 кръг Д Арес (София) 7:0
13.10.2019 12:30 4 кръг Г София спорт (София) 2:1
20.10.2019 13:40 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:12
15.12.2019 13:40 6 кръг Г Елит София (София) -:-
10.11.2019 12:30 7 кръг Д Левски (София) 2:2
17.11.2019 13:40 8 кръг Г Национал (София) -:-
24.11.2019 13:40 9 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
01.12.2019 13:40 10 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
08.12.2019 13:40 11 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Царско село 2015 (София) 6 2 1 3 14:12 7
7 Елит София (София) 6 2 1 3 15:23 7
8 Ком 98 (Годеч) 6 2 1 3 15:24 7
9 Миньор (Перник) 6 1 2 3 9:21 5
10 Арес (София) 6 1 1 4 6:35 4

Ком 98 (Годеч)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:30 1 кръг Д София спорт (София) 1:4
28.09.2019 12:30 2 кръг Г Метал 2002 (Перник) 2:3
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Талант (София) 0:5
- 4 кръг
почива
19.10.2019 12:30 5 кръг Д Национал (София) 3:8
14.12.2019 11:20 6 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
09.11.2019 12:30 7 кръг Д Щурче (София) 0:1
16.11.2019 10:10 8 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
23.11.2019 09:00 9 кръг Д Арес (София) -:-
30.11.2019 13:40 10 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
07.12.2019 13:40 11 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Царско село 2015 (София) 5 2 0 3 11:18 6
8 Барокко (София) 6 2 0 4 7:29 6
9 Щурче (София) 5 1 1 3 7:19 4
10 Метал 2002 (Перник) 6 1 0 5 5:24 3
11 Ком 98 (Годеч) 5 0 0 5 6:21 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 6 място
2017/2018 А ОФГ СФ 6 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ СФ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници