Не развиват дейност

Агротрон (Плъстина)

Академик (Варна)

Академик (Варна) /1949-69/

Академик (Габрово)

Академик (София)

Академик - Гео Милев (София)

Аксаково (Аксаково)

Акфикс (София)

Алеко (Алеко Константиново)

Алмус 2012 (Лом)

Алмус Биър (Стал. махала)

Алтай спорт (Асеновград)

Анхиало (Поморие)

Аполония (Созопол)

Арива (Пловдив)

Арсенал (Лъвино)

Аспарухово 2000 (Варна)

Атлетик (Благоевград)

Атлетик 09 (Усойка)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Ахелой (Ахелой)

Аякс (Ореш)

Базел 2014 (Мърчево)

Байкал (Широко поле)

Балик (Балчик)

Балкан (Аспарухово)

Балкан (Горица)

Балкан (Горна Брезница)

Балкан (Орешак)

Балкан (Прилеп)

Балкан (Селиминово)

Балкан (Церово)

Балкан 04 (Иново)

Балкански кът (Стеврек)

Баня (Баня)

Батишница (Батишница)

Беласица 1923 (Петрич)

Белите гълъби (Гълъбец)

Белите орли (Плевен)

Белица (Белица)

Бенковски (Лесковец)

Бенковски (Николаево)

Бенковски (Пазарджик)

Бенковски (Пищигово)

Бенковски (Салманово)

Бенковски (Септемврийци)

Бенковски 2007 (Крива бара)

Бирлик (Левски)

Бистрица 2008 (Абланица)

БМ Спорт (София)

Болярки (Велико Търново)

Борба 10 (Шияково)

Боров дол (Боров дол)

Ботев (Долна Митрополия)

Ботев (Крайници)

Ботев (Левски)

Ботев (Летница)

Ботев (Попица)

Ботев (Рупци)

Ботев (Стара Загора)

Ботев (Черногорово)

Ботев 1 (Батановци)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 1949 (Кермен)

Ботев 2012 (Пудрия)

Бояджик 2004 (Бояджик)

Брадвари 08 (Брадвари)

Бригадир (Бургас)

Брусарци (Брусарци)

Бузлуджа (Кюстендил)

Бузово кале (Бузовград)

Буково (Буково)

Булдог (Айтос)

Бургас (Бургас)

Бургос (Ливада)

Бургос лейдис (Бургас)

Буря (Градско)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

ВВС (София)

Ведраре (Ведраре)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Веселина (Веселина)

Ветрино (Ветрино)

Вит (Дерманци)

Витановци (Витановци)

Витски орли (Д.Митрополия)

Вихър (Алдомировци)

Вихър (Баховица)

Вихър (Борима)

Вихър (Владимировци)

Вихър (Йонково)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Вихър (Лопян)

Вихър (Мараш)

Вихър (Семерджиево)

Вихър 97 (Превала)

Вихър С (Сенокос)

Владислав (Варна)

Възход (Радиево)

Върбица 2008 (Ореше)

Вършец 99 (Вършец)

Въча (Йоаким Груево)

Въча (Кадиево)

Габер (Габровдол)

Габър (Габерово)

Гагарин (Крумово)

Галатасарай (Малко Йонково)

Гелеменово (Гелеменово)

Герена (Кюстендил)

Глоджево (Глоджево)

Големи връх (Долна Секирна)

Голое (Лозарево)

Голямоизворските тигри (Г.изв)

Гранит (Годешево)

Гранит (Кънчево)

Гранит (Слатина)

Гранит (Широки дол)

Гранит 2012 (Скобелево)

Граничар 2008 (Доспат)

Грифид (Варна)

Гълъбец (Гълъбец)

Давидово (Давидово)

Девин (Девин)

Девня (Девня)

Делфините (Варна)

Диана 1924 (Правда)

Дивотино (Дивотино)

Димитровград II (Димитровгр.)

Димитровец 1 (Ковачевци)

Димча (Димча)

Динамо (София)

Динамо 2011 (Стамболово)

Добромирка (Добромирка)

Добруджанец (Паскалево)

Долен (Долен)

Доростол 2013 (Силистра)

Драгалевци (София)

Дрен 2011 (Дрен)

Дружба (Добровница)

ДСНМ (Своге)

ДСО Динамо (Враца)

ДСО Динамо (Дупница)

ДСО Динамо (Лом)

ДСО Динамо (Пазарджик)

ДСО Динамо (Плевен)

ДСО Динамо (Пловдив)

ДСО Динамо (Русе)

ДСО Динамо (Ямбол)

ДСО Локомотив (Лом)

ДСО Септември (Добрич)

ДСО Спартак (Русе)

ДСО Спартак (Шумен)

ДСО Строител (Видин)

ДСО Строител (Димитровград)

ДСО Строител (Свищов)

ДСО Строител (София)

ДСО Торпедо (Русе)

ДСО Торпедо (Хасково)

ДСО Ударник (Шумен)

ДСО Черв.знаме (Берковица)

ДСО Черв.знаме (Благоевград)

ДСО Червено знаме (Видин)

ДСО Червено знаме (Габрово)

ДСО Червено знаме (Дупница)

ДСО Черв.знаме (Кюстендил)

ДСО Червено знаме (Поморие)

ДСО Червено знаме (Самоков)

ДСО Червено знаме (Силистра)

ДСО Червено знаме (Ямбол)

Дунав (Вардим)

Дунав 09 (Лесковец)

Дъбене (Дъбене)

Дянково (Дянково)

Единство (Китанчево)

Елит (София)

Ера I (Севлиево)

Етър (Велико Търново)

Етър 1924 (Велико Търново)

Жиленци (Жиленци)

ЖСК Ихтиман (Ихтиман)

ЖФК Бургас (Бургас)

ЖФК Оборище (Панагюрище)

Завод 12 (София)

Загоре (Загоре)

Западно ехо (Бегуновци)

Заря (Крушаре)

Заря (Тодор Икономово)

Здравец (Груево)

Зенит (Памукчии)

Зенит 2012 (Православен)

ЗКМО (Бараково)

Златен клас (Благоево)

Златия (Вълчедръм)

Игнатиево (Игнатиево)

Илинден (Ключ)

Илинден 2005 (Илинден)

Имренчево (Имренчево)

Кабиюк (Коньовец)

Каблешково 07 (Каблешково)

Казичене (Казичене)

Кале (Крепча)

Кале (Руйно)

Калчево (Калчево)

Камбурово (Камбурово)

Каменар (Каменар)

Камчийски сокол (Дъбравино)

Керамик (гара Елин Пелин)

Ком-Миньор (Берковица)

Коматево 2001 (Пловдив)

Комуна 2011 (Черногорово)

Конелиано 2005 (Герман)

Копривлен (Копривлен)

Космос (Каменец)

Космос 2013 (Браничево)

Костиево (Костиево)

Котел (Котел)

Кошарица (Кошарица)

Лазур (Сирищник)

Лайтс (Велико Търново)

Левски (Коняво)

Левски (Одърне)

Левски (Пазарджик)

Левски (Чепинци, обл.Смолян)

Левски 2012 (Карапелит)

Левски 2012 (Лом)

Левски (кв.Драгалевци)

Лисец (Осиково)

Ловско (Ловско)

Лозен (Лозен, обл.ВТ)

Локомотив (Вакарел)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Локомотив (София)

Локомотив (Хан Крум)

Локомотив (Черноград)

Локомотив 101 (София)

Локомотив 1929 (Мездра)

Лудогорец (Доброплодно)

Лъки 2004 (Лъки)

Люляк (Люляково)

Люта (Владимирово)

Манастирище (Манастирище)

Маниш (кв.Църква, Перник)

Марек 2007 (Дупница)

Марисан (Русе)

Марица (Крум)

Марица (Мененкьово)

Марица (Огняново)

Мария Луиза (Лом)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Месамбрия (Несебър)

МИГ 2010 (Девня)

Мизия (Мизия)

Миланово 2007 (Миланово)

Милковица 09 (Милковица)

Минерал (Рударци)

Миньор (Рудник)

Миньор 1919 (Перник)

Миньор 1934 (Рудник)

Миньор 2013 (Перник)

Мокреш 2005 (Мокреш)

Морена (Кладница)

Мортагоново (Мортагоново)

Мост (Мост)

Надежда 1926 (Оряхово)

Надежди (Сливен)

Неизвестен

Ник (Изгрев)

Нова Черна (Нова Черна)

Нови Искър (Нови Искър)

Нови Искър 2005 (Нови Искър)

Новосел (Новосел)

Обединение (Василево)

Олд Хаус (Каварна)

Олимпик (Бургас)

Олимпик (Галата)

Олимпия (Оризари)

Орел (Глухар)

Орел 19 (Оряхово)

Оризаре (Оризаре)

Орлите (Надарево)

Орлите (Стефан Караджа)

Орловец 94 (Габрово)

Оскар ЕЛ (София)

Осмар (Осмар)

Осъм (Козар Белене)

ОФК Твърдица (Твърдица)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Паламара (Венец)

Партизани (Градина)

Партизанин (Русе)

Пауталия (Соволяно)

ПГГС "Хр.Ботев" (Велинград)

Пелезо (Пелишат)

Перун (Кресна)

Пирин Бл (Благоевград)

Плевен 2009 (Плевен)

Победа (Вресово)

Победа (Градница)

Победа (Колобър)

Победа (Паламарца)

Поповица (Поповица)

Пороминово (Пороминово)

Прециз (Монтана)

Прециз Интер (Иваново)

Просеник (Просеник)

Ракета 1111 (Буковлък)

Раковски (Русе)

Раковски 2011 (Раковски)

Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)

Реал (Божурово)

Реал (Пловдив)

Републиканец (Енево)

Републиканец (Лисец)

Рила (Белица)

Рилски орли (Бистрица)

Родопи (Сатовча)

Родопски сокол (Кърджали)

Рома (Тополчане)

Рома 2014 (Тервел)

Росица (Стоките)

Руен 2008 (Руен)

Рьофикс (Симеоновец)

Сарата (Долни Раковец)

Сборен отбор (София)

Свети Влас 08 (Свети Влас)

Светкавица (Баните)

Светкавица (Чудомир)

Светкавица 1922 (Търговище)

Светкавица 2004 (Гюльовца)

Своге (Своге)

Свраките (Гълъбник)

Сейдол (Сейдол)

Селтик (Овчарово)

Септември (Градец)

Септември (Краводер)

Септември (Плевен)

Септември 2009 (Лехчево)

Силистра 2009 (Силистра)

Синя вода (Синя вода)

СК Марица (Пловдив)

Скала (гара Бов)

Скала (Зверино)

Скала (Камен)

Скалите (Русе)

Скобелево (Сливен)

Слава (Севар)

Слави мес (Ловеч)

Славилов (Търговище)

Славия (Асеновци)

Славия (Пловдив)

Славия 1947 (Хаджиево)

Смолян 2000 (Смолян)

Смоляновци (Смоляновци)

Сокол (Каравелово)

Сокол (кв.Бенковски, София)

Сокол 2008 (Зърнево)

Сокол 2009 (Еленино)

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)

Солей 97 (кв.Калкас, Перник)

СОУ "Кл.Охридски" (Ракитово)

Спарта (Бургас)

Спарта (Самоводене)

Спартак (Бъзън)

Спартак (Бяла)

Спартак (Муселиево)

Спартак (Пещера)

Спартак (Самоков)

Спартак (Сливен)

Спартак (София)

Спартак (Триводици)

Спартак (Търнава)

Спартак 2001 (Пирдоп)

Спартак 76 (Плевен)

Спортист (Баниска)

Спортист (Бата)

Спортист (Бели извор)

Спортист (Добрич)

Спортист (Книжовник)

Спортист (Петко Славейков)

Спортист (Преславци)

Спортист (София)

Стара Загора (Стара Загора)

Старчево 2010 (Старчево)

Стефаново (Стефаново)

Стоби (Стоб)

Столипиново (Пловдив)

Сторгозия (Плевен)

Стражица 2012 (Стражица)

Странджа (Малко Търново)

Стрела (Доброславци)

Стрела (Дъбник)

Стрела (Обединение)

Стрелец (Стрелча)

Струма (Кралев дол)

Струма 2005 (Струмяни)

Струмски сокол (Калище)

Стряма 2001 (Стряма)

Сунгурларска дол. (Сунгурларе)

Съединение (Съединение)

Съкровището на (Кралево)

Титан (Лесново)

Тича (Варна)

Тича 1948 (Долни чифлик)

Топлика 77 (Минерални бани)

Тополите (Тополи)

Тополите 2005 (Тополчане)

Топчийско (Топчийско)

Торпедо (Косово)

Тракиец (Говедаре)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тракия 2012 (Бяла река)

Трапище (Трапище)

Тръстиково (Тръстиково)

Тунджа (Веселиново)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Тунджа 2007 (Желю войвода)

Тунджа 2010 (Копринка)

Тунджа спорт (Елхово)

Удар 99 (Петко Каравелово)

Ураган (Белинци)

Ураган (Бъзовец)

Ураган (Владимир)

Ураган (Манастирци)

Ураган (Патреш)

Урожай (Българово)

Урожай (Пиргово)

Урума (Хасково)

Успех (Угърчин)

Устрем (Белодол)

Устрем (Дропла)

Устрем (Пет могили)

Устрем (Раковски)

Фабрика "Първи май" (Варна)

Феникси (Варна)

Феърплей (кв.Мътница, Шумен)

ФК Берое (Стара Загора)

ФК Костинброд (Костинброд)

ФК Несебър (Несебър)

ФК Спартак (Варна)

Харманли 04 (Харманли)

Хебър 2011 (Пазарджик)

Химик (Димитровград)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Христо Ботев (Чешнегирово)

ЦеСеKа (Лесичери)

Чавдар (Бяла Слатина)

Чавдар (Ковачите)

Чайка Конуш 2000 (Конуш)

Чарган (Чарган)

Челник (Реселец)

Чепинци (Чепинци)

Червена звезда (Глава)

Червено знаме (София)

Черно море (Топола)

Черно море (Черно море)

Черноломец (Горско Абланово)

Черноломец (Острица)

Черноморец (Поморие)

Чиракман (Селце)

Шабла (Шабла)

Шампиони (София)

Шемшево (Шемшево)

Шерба (Гроздьово)

Шипка (Стара Загора)

Шипка 1955 (Мало Конаре)

Шипченски сокол (Варна)

Шумен 1929 (Шумен)

Щурче (София)

Юнак (Юнаците)

Юнак 2000 (Ардино)

Юстина (Устина)

Яворов (Чирпан)

Яков (Яворница)

Якоруда 2007 (Якоруда)

Янково (Янково)

Янтра 2013 (Габрово)

Ястреб (Страцин)

Конелиано 2005 (Герман)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Създаден е през 2000 г. като Авто Бил 2000 - след обединение на футболните клубове Верила (Елин Пелин) и Искър (Герман).

Хроника: През 1998 г. Верила (Равно поле) се обединява с Левски (Елин Пелин), като новият отбор запазва името Верила, а премества седалището си в град Елин Пелин. През лятото на 2000 г. Верила (Елин Пелин), заедно с Искър (Герман), формират ФК Авто Бил 2000 (Герман). Скоро след това Левски (Елин Пелин) е възстановен. Година по-късно Авто Бил 2000 сменя името си на Конелиано. От сезон 2002/03, когато Конелиано влиза в професионалния футбол, клубът домакинства мачовете си в София. През сезон 2005/06 на практика става сателитен на столичния ЦСКА. След края на сезона собствеността му се сменя и от 1 август 2006 г. той е преименуван от новия си мажоритарен акционер на Черноморец Бургас, като седалището на клуба се запазва в столицата. Следващото лято е пререгистриран в Бургас и веднага след това престава да съществува, а Конелиано - със седалище в Герман, е възстановен.

Клубни цветове: червен, бял и черен.

Прозвище: -

Адрес: Герман 1186, ул. ”Искър” 40.
Телефон: (+359) 877 687288.
E-mail: -

Клубни върхове:
шестнадесето място в “А” група: 2006/07 г. (като Черноморец Бургас).
два пъти шестнадесетфиналист в турнира за Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2004/05 и 2005/06 г. (като Конелиано).

Конелиано 2005 (Герман)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 12:00 1 кръг Д Гранит (Владая) 6:4
18.09.2016 17:00 2 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:1
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:0
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:4
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Академик 1947 (София) 2:2
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:5
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Железница (Железница) 6:0
29.10.2016 15:00 8 кръг Д БМ Спорт (София) 3:4
07.11.2016 15:00 9 кръг Г Витоша II (Бистрица) 0:3
14.11.2016 15:00 10 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:4
20.11.2016 15:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3
05.03.2017 15:00 12 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
12.03.2017 15:00 13 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:3
19.03.2017 15:00 14 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:3
25.03.2017 13:00 15 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
02.04.2017 17:00 16 кръг Г Академик 1947 (София) 0:3
09.04.2017 17:00 17 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Железница (Железница) 0:3
29.04.2017 17:00 19 кръг Г БМ Спорт (София) 0:3
07.05.2017 18:00 20 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:3
14.05.2017 18:00 21 кръг Г Урвич (Панчарево) 0:3
21.05.2017 18:00 22 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Урвич (Панчарево) 22 9 0 13 53:69 27
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 22 6 1 15 37:97 19
10 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 22 5 3 14 38:72 18
11 Люлин (кв.Люлин, София) 22 3 1 18 35:99 10
12 Конелиано 2005 (Герман) 22 3 2 17 29:63 11

Конелиано 2005 (Герман)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 09:30 1 кръг Г Победа 2013 (София) 0:3
11.09.2016 11:30 2 кръг Г БМ Спорт (София) 2:4
18.09.2016 15:00 3 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 4:2
25.09.2016 11:00 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:2
02.10.2016 09:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) 8:0
09.10.2016 09:00 6 кръг Г ЕСФА (София) 2:5
15.10.2016 11:00 7 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
03.11.2016 15:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2
30.10.2016 10:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:1
07.11.2016 18:00 10 кръг Д Победа 2013 (София) 3:0
14.11.2016 09:30 11 кръг Д БМ Спорт (София) 3:4
20.11.2016 09:30 12 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:0
24.11.2016 12:00 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:1
04.12.2016 11:00 14 кръг Г Левски (Чепинци) 2:2
05.03.2017 10:00 15 кръг Д ЕСФА (София) 0:1
12.03.2017 11:00 16 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
19.03.2017 09:30 17 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:4
27.03.2017 09:30 18 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:3
02.04.2017 09:30 19 кръг Г Победа 2013 (София) 0:1
09.04.2017 09:30 20 кръг Г БМ Спорт (София) 5:2
23.04.2017 09:00 21 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 8:1
10.05.2017 15:00 22 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:3
07.05.2017 09:30 23 кръг Д Левски (Чепинци) 4:2
14.05.2017 09:30 24 кръг Г ЕСФА (София) 4:2
21.05.2017 09:30 25 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
28.05.2017 18:00 26 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
06.06.2017 11:00 27 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 БМ Спорт (София) 27 16 5 6 91:40 53
5 Победа 2013 (София) 27 13 4 10 68:62 43
6 Конелиано 2005 (Герман) 27 13 3 11 72:49 42
7 Ботев 57 СОУ (София) 27 7 2 18 48:106 23
8 Левски (Чепинци) 27 6 4 17 56:131 22

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:01 сезон
"Б" група:04 сезона

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 12 място
2015/2016 А ОФГ С 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 Б ОФГ С 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 9 място
2008/2009 А ОФГ С 4 място
2007/2008 А ОФГ С 4 място
2006/2007 "А" група 16 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2015 13.732 35
април 2015 12.273 41
март 2015 15.924 28
декември 2014 7.713 66
октомври 2014 3.348 85
септември 2014 7.066 72
всички

Интернет страници