Кошарица (Кошарица)

BGSupporters форум

Кошарица (Кошарица)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Камено (Камено) 2:8
11.09.2016 17:00 2 кръг Д Равда (Равда) 2:1
26.10.2016 16:00 3 кръг Г Свети Никола (Бургас) 0:3
24.09.2016 17:00 4 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 3:0
01.10.2016 16:00 5 кръг Г Вихър (Айтос) 0:6
08.10.2016 16:00 6 кръг Д Локомотив (Бургас) 0:2
16.10.2016 16:00 7 кръг Г Ропотамо (Приморско) 0:3
22.10.2016 16:00 8 кръг Д Странджанец (Царево) 4:1
29.10.2016 14:30 9 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:5
05.11.2016 14:30 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Русокастро (Русокастро) 2:5
19.11.2016 14:30 12 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 2:1
27.11.2016 14:30 13 кръг Г Странджа (Малко Търново) анл.
05.03.2017 15:30 14 кръг Д Камено (Камено) 1:0
12.03.2017 15:30 15 кръг Г Равда (Равда) 1:2
19.03.2017 15:30 16 кръг Д Свети Никола (Бургас) 3:0
24.03.2017 15:30 17 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 0:1
02.04.2017 17:00 18 кръг Д Вихър (Айтос) 1:2
08.04.2017 17:00 19 кръг Г Локомотив (Бургас) 0:5
15.04.2017 14:30 20 кръг Д Ропотамо (Приморско) 0:1
23.04.2017 17:00 21 кръг Г Странджанец (Царево) 2:1
30.04.2017 17:00 22 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:4
07.05.2017 18:00 23 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
13.05.2017 18:00 24 кръг Д Русокастро (Русокастро) 2:4
21.05.2017 18:00 25 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 4:2
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ропотамо (Приморско) 24 8 3 13 47:78 27
9 Камено (Камено) 24 9 0 15 62:51 27
10 Кошарица (Кошарица) 24 9 0 15 31:62 27
11 Свети Никола (Бургас) 24 7 3 14 35:50 24
12 Странджанец (Царево) 24 4 1 19 29:102 13
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Финал
20.08.2016 18:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:2
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
- -
почива
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финал
31.08.2016 18:00 - Д Розова долина (Казанлък) 2:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
- -
почива
Област Бургас / Финал
12.10.2016 16:00 - Г Карнобат (Карнобат) 0:5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ БС 10 място
2015/2016 А ОФГ БС 12 място
2014/2015 Б ОФГ БС 2 място
2012/2013 Б ОФГ БС 4 място

Интернет страници