Козаро (Ботевград)

BGSupporters форум

Козаро (Ботевград)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 1:2
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:0
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Рилец (Говедарци) 5:1
03.10.2020 16:00 4 кръг Г Ракитин (Трудовец) 2:2
- 5 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) -:-
- 6 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
- 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 8 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 9 кръг Г Мътивир (Ихтиман) -:-
- 10 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 11 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 12 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 13 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 14 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) -:-
- 15 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 16 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 17 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 18 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 1923 (Елин Пелин) 4 4 0 0 12:1 12
2 Ракитин (Трудовец) 4 2 2 0 8:3 8
3 Козаро (Ботевград) 4 2 1 1 12:5 7
4 ОФК Костенец (Костенец) 4 2 1 1 9:5 7
5 Звездец (Горна Малина) 4 2 0 2 8:11 6
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
07.10.2020 16:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:1
Област София / 1/2 финали
14.10.2020 16:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2020 14:30 - Г Банкя 2009 (Банкя) 3:2
02.08.2020 18:00 - Г Армейци (Кюстендил) 1:3
08.08.2020 18:00 - Д Градешница (Долна Градешница) 4:2
15.08.2020 14:30 - Г Железница (Железница) 7:5
23.08.2020 11:00 - Г Армейци (Кюстендил) 1:3
30.08.2020 11:00 - Д Банкя 2009 (Банкя) 5:2

Козаро (Ботевград)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 11:00 1 кръг Г Елит София (София) 4:6
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Левски (София) 1:9
10.10.2020 10:00 3 кръг Г БГ 7 (София) 6:1
17.10.2020 13:00 4 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:0
24.10.2020 09:00 5 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:2
31.10.2020 10:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
07.11.2020 13:00 7 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
14.11.2020 11:00 8 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
21.11.2020 09:00 9 кръг Д Шампион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (София) 5 4 0 1 32:7 12
4 Атлетико Артен (София) 5 3 0 2 16:6 9
5 Козаро (Ботевград) 5 3 0 2 17:18 9
6 Шампион (София) 5 2 0 3 12:14 6
7 БГ 7 (София) 5 2 0 3 13:22 6

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници