Козаро (Ботевград)

BGSupporters форум

Козаро (Ботевград)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 1:2
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:0
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Рилец (Говедарци) 5:1
03.10.2020 16:00 4 кръг Г Ракитин (Трудовец) 2:2
11.10.2020 16:00 5 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 0:1
17.10.2020 16:00 6 кръг Д Левски (Долна баня) 4:2
24.10.2020 16:00 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Спортист (Нови хан) 2:0
08.11.2020 15:00 9 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 4:2
- 10 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 11 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 12 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
- 13 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 14 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) -:-
- 15 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
- 18 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (Костенец) 8 6 1 1 19:6 19
2 Козаро (Ботевград) 8 5 1 2 22:10 16
3 Ракитин (Трудовец) 8 4 4 0 21:8 16
4 Рилец (Говедарци) 8 4 2 2 14:11 14
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 8 3 3 2 9:12 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
07.10.2020 16:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:1
Област София / 1/2 финали
14.10.2020 16:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2020 14:30 - Г Банкя 2009 (Банкя) 3:2
02.08.2020 18:00 - Г Армейци (Кюстендил) 1:3
08.08.2020 18:00 - Д Градешница (Долна Градешница) 4:2
15.08.2020 14:30 - Г Железница (Железница) 7:5
23.08.2020 11:00 - Г Армейци (Кюстендил) 1:3
30.08.2020 11:00 - Д Банкя 2009 (Банкя) 5:2

Козаро (Ботевград)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 11:00 1 кръг Г Елит София (София) 4:6
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Левски (София) 1:9
10.10.2020 10:00 3 кръг Г БГ 7 (София) 6:1
17.10.2020 13:00 4 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:0
24.10.2020 09:00 5 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:2
31.10.2020 10:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:2
07.11.2020 13:00 7 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:1
14.11.2020 11:00 8 кръг Г Витоша 13 (София) 1:4
21.11.2020 09:00 9 кръг Д Шампион (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетико Артен (София) 9 5 1 3 26:9 16
5 Шампион (София) 9 4 1 4 29:25 13
6 Козаро (Ботевград) 9 4 0 5 22:29 12
7 БГ 7 (София) 9 3 0 6 21:39 9
8 Елит София (София) 8 2 0 6 22:45 6

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници