Кремиковци (кв.Ботунец, София)

BGSupporters форум

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Г Изтребител (Иваняне) 2:0
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 0:6
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 1:0
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:1
30.09.2018 17:00 5 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:5
07.10.2018 16:00 6 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 1:1
14.10.2018 16:00 7 кръг Г Сокол (Негован) 2:6
21.10.2018 16:00 8 кръг Д Житен (Житен) 4:3
28.10.2018 14:00 9 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:6
04.11.2018 14:00 10 кръг Д Надежда II (Доброславци) 1:1
11.11.2018 14:00 11 кръг Г Локомотив 2016 (София) 2:5
- 12 кръг
почива
25.11.2018 14:00 13 кръг Д Левски (Чепинци) 1:5
02.03.2019 16:00 14 кръг Д Изтребител (Иваняне) 8:0
10.03.2019 16:00 15 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 0:6
17.03.2019 16:00 16 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 0:4
24.03.2019 16:00 17 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 4:5
31.03.2019 16:00 18 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 1:2
07.04.2019 17:00 19 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 2:1
14.04.2019 17:00 20 кръг Д Сокол (Негован) 0:4
21.04.2019 17:00 21 кръг Г Житен (Житен) 1:0
01.05.2019 18:00 22 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:7
19.05.2019 18:00 23 кръг Г Надежда II (Доброславци) 0:2
12.05.2019 18:00 24 кръг Д Локомотив 2016 (София) 0:3
- 25 кръг
почива
24.05.2019 18:00 26 кръг Г Левски (Чепинци) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Житен (Житен) 24 7 4 13 40:62 25
10 Въстаник 26 (Войнеговци) 24 6 6 12 39:59 24
11 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 24 7 2 15 37:77 23
12 Банкя 2009 (Банкя) 24 5 0 19 34:94 12
13 Изтребител (Иваняне) 24 0 1 23 8:95 1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 13:00 - Г Левски (Чепинци) 2:4

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
16.09.2018 12:00 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:2
23.09.2018 09:00 2 кръг Г Арес (София) 1:3
30.09.2018 12:00 3 кръг Д Щурче (София) 2:2
07.10.2018 10:30 4 кръг Г Победа 2013 (София) 0:3
14.10.2018 12:00 5 кръг Д Ферион (София) 3:7
21.10.2018 12:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
28.10.2018 10:30 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Победа 2013 (София) 7 5 0 2 19:9 15
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 3 1 3 16:15 10
6 Щурче (София) 7 1 1 5 10:18 4
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 1 0 6 5:34 3
8 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 7 0 1 6 10:23 1
Втора фаза / Група "Г"
17.03.2019 10:30 1 кръг Г Ферион (София) 1:5
24.03.2019 09:00 2 кръг Д Победа 2013 (София) 3:5
31.03.2019 13:30 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
14.04.2019 10:30 4 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:1
21.04.2019 12:00 5 кръг Г Щурче (София) 8:0
05.05.2019 09:00 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
12.05.2019 12:00 7 кръг Д Арес (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
31 Ферион (София) 7 6 0 1 29:8 18
32 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 4 1 2 25:16 13
33 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 7 4 0 3 18:14 12
34 Щурче (София) 7 3 0 4 15:25 9
35 Арес (София) 7 1 2 4 9:23 5

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
22.09.2018 12:30 1 кръг Д Академик 1947 (София) 7:1
17.11.2018 13:40 2 кръг Г Спорт за всички (София) 3:0
06.10.2018 12:30 3 кръг Д Щурче (София) 2:1
13.10.2018 12:30 4 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
20.10.2018 12:30 5 кръг Д Барокко (София) 16:0
27.10.2018 12:30 6 кръг Г Урвич (Панчарево) 7:1
03.11.2018 12:30 7 кръг Д Спортист 13 (София) 8:0
10.11.2018 13:40 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
17.11.2018 10:10 9 кръг Г Елит София (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 9 8 1 0 52:5 25
2 Елит София (София) 9 7 1 1 51:13 22
3 Щурче (София) 9 7 0 2 32:12 21
4 Витоша 13 (София) 9 7 0 2 37:12 21
5 Спорт за всички (София) 9 5 0 4 18:14 15
Втора фаза / Група "А"
16.03.2019 13:40 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
23.03.2019 11:20 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:0
30.03.2019 12:30 3 кръг Д Национал (София) 1:3
13.04.2019 11:20 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:1
20.04.2019 11:20 5 кръг Д Н спорт (София) 2:0
27.05.2019 12:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
11.05.2019 13:40 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:0
18.05.2019 11:20 8 кръг Г Левски (София) 0:1
24.05.2019 11:20 9 кръг Д Елит София (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 9 6 0 3 30:18 18
4 Левски Раковски (София) 9 5 1 3 16:13 16
5 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 9 5 1 3 16:9 16
6 Н спорт (София) 9 4 1 4 19:22 13
7 Елит София (София) 9 1 3 5 14:38 6

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 11 място
2017/2018 А ОФГ С 7 място
2016/2017 А ОФГ С 10 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място
2012/2013 Б ОФГ С 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 2 място

Интернет страници