Кремиковци (кв.Ботунец, София)

BGSupporters форум

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Д Житен (Житен) 1:2
08.09.2019 17:00 2 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:3
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 1:0
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:1
- 5 кръг
почива
06.10.2019 16:00 6 кръг Д Световрачене (Световрачене) 6:4
13.10.2019 16:00 7 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:3
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 0:4
31.10.2019 21:00 9 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:4
отложен 10 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
10.11.2019 14:00 11 кръг Г Локомотив 2016 (София) 2:5
17.11.2019 14:00 12 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
24.11.2019 14:00 13 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 14 кръг Г Житен (Житен) -:-
- 15 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 16 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 17 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Световрачене (Световрачене) -:-
- 20 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 21 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 22 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 23 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 2016 (София) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 26 кръг Д Сокол (Негован) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Банкя 2009 (Банкя) 9 3 2 4 21:18 11
10 Въстаник 26 (Войнеговци) 9 3 0 6 12:23 9
11 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 9 2 1 6 13:26 7
12 Спартак 1933 (Подгумер) 9 2 0 7 17:24 6
13 Световрачене (Световрачене) 9 0 0 9 9:64 0

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:30 1 кръг Д Ферион (София) 3:0
28.09.2019 11:20 2 кръг Г Барокко (София) 15:0
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Ултраспорт академия (София) 13:1
12.10.2019 13:40 4 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
19.10.2019 09:00 5 кръг Д Левски II (София) 2:6
28.12.2019 14:50 6 кръг Г Н спорт (София) -:-
09.11.2019 11:20 7 кръг Д Спортист 13 (София) 6:1
16.11.2019 10:10 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
23.11.2019 12:30 9 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
30.11.2019 16:00 10 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
07.12.2019 11:20 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
14.12.2019 13:40 12 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
21.12.2019 11:20 13 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Н спорт (София) 6 4 0 2 51:7 12
7 Металург 1957 (Перник) 6 4 0 2 28:13 12
8 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 6 4 0 2 40:11 12
9 Развитие на млади футболисти (София) 6 2 1 3 16:15 7
10 Септември (София) 6 2 0 4 13:23 6

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 11 място
2017/2018 А ОФГ С 7 място
2016/2017 А ОФГ С 10 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място
2012/2013 Б ОФГ С 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 2 място

Интернет страници