Кремиковци (кв.Ботунец, София)

BGSupporters форум

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Д Житен (Житен) 1:2
08.09.2019 17:00 2 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:3
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 1:0
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:1
- 5 кръг
почива
06.10.2019 16:00 6 кръг Д Световрачене (Световрачене) 6:4
13.10.2019 16:00 7 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:3
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 0:4
31.10.2019 21:00 9 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:4
01.12.2019 14:00 10 кръг Д Левски (Чепинци) 0:3
10.11.2019 14:00 11 кръг Г Локомотив 2016 (София) 2:5
17.11.2019 14:00 12 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:3
24.11.2019 14:00 13 кръг Г Сокол (Негован) 0:2
01.03.2020 16:00 14 кръг Г Житен (Житен) 2:2
отложен 15 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
отложен 16 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
отложен 17 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 18 кръг
почива
отложен 19 кръг Г Световрачене (Световрачене) -:-
отложен 20 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Д Локомотив 2016 (София) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Д Сокол (Негован) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Зенит (кв.Филиповци, София) 13 4 2 7 31:30 14
10 Въстаник 26 (Войнеговци) 12 4 1 7 19:29 13
11 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 13 2 2 9 16:36 8
12 Световрачене (Световрачене) 13 0 0 13 10:92 0
13 Локомотив 2016 (София) 13 5 1 7 28:54 16

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 12:30 1 кръг Д Ферион (София) 3:0
28.09.2019 11:20 2 кръг Г Барокко (София) 15:0
05.10.2019 09:00 3 кръг Д Ултраспорт академия (София) 13:1
12.10.2019 13:40 4 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
19.10.2019 09:00 5 кръг Д Левски II (София) 2:6
15.02.2020 09:00 6 кръг Г Н спорт (София) 1:4
09.11.2019 11:20 7 кръг Д Спортист 13 (София) 6:1
16.11.2019 10:10 8 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
23.11.2019 12:30 9 кръг Г Развитие МФ (София) 1:3
30.11.2019 16:00 10 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:3
07.12.2019 11:20 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
14.12.2019 13:40 12 кръг Д Металург 1957 (Перник) 5:0
29.02.2020 11:20 13 кръг Г Септември (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 13 8 2 3 63:22 26
7 Септември (София) 13 7 1 5 50:35 22
8 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 13 6 1 6 52:29 19
9 Металург 1957 (Перник) 13 5 1 7 54:46 16
10 Ферион (София) 13 4 1 8 31:44 13
Втора фаза / Група "Б"
отложен 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
отложен 2 кръг Д Левски Раковски II (София) -:-
отложен 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
отложен 4 кръг Д Миньор (Перник) -:-
отложен 5 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
отложен 6 кръг Д ОФК София (София) -:-
26.04.2020 10:10 7 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
03.05.2020 11:20 8 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
10.05.2020 12:30 9 кръг Г Сердика (София) -:-
17.05.2020 11:20 10 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
24.05.2020 14:50 11 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - 0 0 0 0:0 0
15 Ком 98 (Годеч) - 0 0 0 0:0 0
15 Кремиковци (кв.Ботунец, София) - 0 0 0 0:0 0
15 Левски Раковски II (София) - 0 0 0 0:0 0
15 Миньор (Перник) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 11 място
2017/2018 А ОФГ С 7 място
2016/2017 А ОФГ С 10 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място
2012/2013 Б ОФГ С 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 2 място

Интернет страници