Кричим (Кричим)

BGSupporters форум

Кричим (Кричим)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 18:00 1 кръг Г Вихър (Войсил) 0:0
03.09.2017 17:00 2 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 6:1
06.09.2017 18:00 3 кръг Г Момино (Момино село) 0:3
10.09.2017 17:00 4 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 0:0
17.09.2017 17:00 5 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:2
22.09.2017 17:00 6 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 2:1
30.09.2017 17:00 7 кръг Г Садово (Садово) 0:4
07.10.2017 16:00 8 кръг Д Вихър (Белозем) 3:0
15.10.2017 16:00 9 кръг Г Вихър (Войводиново) 4:3
21.10.2017 16:00 10 кръг Г Житница (Житница) 1:1
29.10.2017 14:30 11 кръг Д Вихър (Строево) -:-
04.11.2017 14:30 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
12.11.2017 14:30 13 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
19.11.2017 14:30 14 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
26.11.2017 14:30 15 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 16 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 17 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 18 кръг Д Момино (Момино село) -:-
- 19 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 20 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 21 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 22 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 23 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 24 кръг Д Вихър (Войводиново) -:-
- 25 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 26 кръг Г Вихър (Строево) -:-
- 27 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 28 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 29 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 30 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Металик 1938 (Сопот) 10 5 3 2 18:9 18
4 Тракия 06 (Стамболийски) 10 5 2 3 27:16 17
5 Кричим (Кричим) 10 4 4 2 18:15 16
6 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 4 4 2 19:13 16
7 Вихър (Белозем) 10 5 1 4 27:21 16
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 - Д Бенковски (Куртово Конаре) 4:1

Кричим (Кричим)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:00 1 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
13.09.2017 10:30 2 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
16.09.2017 10:30 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
24.09.2017 10:30 4 кръг Д Левски (Карлово) 0:1
30.09.2017 10:00 5 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
08.10.2017 10:30 6 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:1
15.10.2017 10:30 7 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:1
21.10.2017 10:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 1:1
29.10.2017 10:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
05.11.2017 10:30 10 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
12.11.2017 10:30 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
18.11.2017 10:30 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
26.11.2017 10:30 13 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
- 15 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 18 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 19 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 21 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (Карлово) 7 4 0 3 21:12 12
6 Брестник 1948 (Пловдив) 8 3 2 3 15:14 11
7 Кричим (Кричим) 8 3 2 3 9:10 11
8 Асти АБ (Хасково) 7 3 1 3 15:13 10
9 Сокол (Марково) 6 2 1 3 8:10 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПД 11 място
2015/2016 А ОФГ ПД 11 място
2014/2015 А ОФГ ПД 8 място
2012/2013 А ОФГ ПД 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници