Кричим (Кричим)

BGSupporters форум

Кричим (Кричим)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2016 18:00 1 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:2
03.09.2016 17:00 2 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:4
11.09.2016 17:00 3 кръг Д Калояново (Калояново) 3:0
14.09.2016 17:30 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:5
18.09.2016 17:00 5 кръг Д Вихър (Строево) 3:3
24.09.2016 17:00 6 кръг Г Марица (Милево) 1:4
02.10.2016 16:00 7 кръг Д Сокол (Марково) 0:2
09.10.2016 16:00 8 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:3
16.10.2016 16:00 9 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:1
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Вихър (Белозем) 0:3
30.10.2016 14:30 11 кръг Д Житница (Житница) 4:2
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Момино (Момино село) 1:4
12.11.2016 14:30 13 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
20.11.2016 14:30 14 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
27.11.2016 14:30 15 кръг Г Вихър (Войсил) 1:0
25.02.2017 15:00 16 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:4
05.03.2017 15:00 17 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
12.03.2017 15:00 18 кръг Г Калояново (Калояново) 0:3
19.03.2017 15:00 19 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:3
24.03.2017 15:00 20 кръг Г Вихър (Строево) 0:4
02.04.2017 17:00 21 кръг Д Марица (Милево) 2:0
08.04.2017 17:00 22 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
14.04.2017 17:00 23 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:4
23.04.2017 17:00 24 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:2
30.04.2017 17:00 25 кръг Д Вихър (Белозем) 3:0
06.05.2017 18:00 26 кръг Г Житница (Житница) 1:4
10.05.2017 18:00 27 кръг Д Момино (Момино село) 3:0
14.05.2017 18:00 28 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
20.05.2017 18:00 29 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 3:4
27.05.2017 18:00 30 кръг Д Вихър (Войсил) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Марица 2003 (Маноле) 30 14 2 14 50:51 44
10 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 30 13 2 15 53:64 41
11 Кричим (Кричим) 30 13 2 15 51:66 41
12 Вихър (Войсил) 30 12 2 16 48:56 38
13 Калояново (Калояново) 30 12 1 17 43:56 37

Кричим (Кричим)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 4:0
17.09.2016 11:00 2 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
27.11.2016 10:30 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
01.10.2016 10:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:4
09.10.2016 10:30 5 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:3
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Вихър (Белозем) 1:1
23.10.2016 10:30 7 кръг Д Реал (Пловдив) 3:2
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7
06.11.2016 10:30 9 кръг Д Хисаря 2013 (Хисаря) 4:2
12.11.2016 10:30 10 кръг Г Сокол (Марково) 0:10
20.11.2016 10:30 11 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
12.03.2017 10:30 12 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 1:2
12.04.2017 11:00 13 кръг Д Хасково (Хасково) 0:3
25.03.2017 10:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
02.04.2017 10:30 15 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 1:5
08.04.2017 10:30 16 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:3
15.04.2017 10:30 17 кръг Д Вихър (Белозем) 3:0
22.04.2017 10:30 18 кръг Г Реал (Пловдив) 1:1
30.04.2017 10:30 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
06.05.2017 10:30 20 кръг Г Хисаря 2013 (Хисаря) 3:0
14.05.2017 10:30 21 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
20.05.2017 18:00 22 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Юнайтед (Пловдив) 22 9 0 13 38:50 27
8 Евроколеж (Пловдив) 22 8 2 12 32:65 26
9 Кричим (Кричим) 22 6 2 14 27:62 20
10 Реал (Пловдив) 22 3 3 16 27:69 12
11 Вихър (Белозем) 22 3 2 17 19:88 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПД 10 място
2016/2017 А ОФГ ПД 11 място
2015/2016 А ОФГ ПД 11 място
2014/2015 А ОФГ ПД 8 място
2012/2013 А ОФГ ПД 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници