Кубрат 2016 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2007 (Кубрат)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Д Интер (Плачидол) 1:0
23.08.2015 18:00 2 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:0
30.08.2015 18:00 3 кръг Д Марисан (Русе) 1:0
05.09.2015 19:00 4 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:3
13.09.2015 17:00 5 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:4
20.09.2015 17:00 6 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 0:4
26.09.2015 17:00 7 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 2:3
04.10.2015 16:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
11.10.2015 16:00 9 кръг Д Химик (Девня) 4:1
18.10.2015 16:00 10 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:0
23.10.2015 16:00 11 кръг Г Две могили (Две могили) 0:0
30.10.2015 15:00 12 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:1
07.11.2015 14:00 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
28.02.2016 14:00 14 кръг Г Интер (Плачидол) 0:1
06.03.2016 15:00 15 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
13.03.2016 15:00 16 кръг Г Марисан (Русе) 0:2
19.03.2016 15:00 17 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:2
27.03.2016 15:00 18 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:3
03.04.2016 16:00 19 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
09.04.2016 16:00 20 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 1:1
17.04.2016 16:00 21 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:1
24.04.2016 16:00 22 кръг Г Химик (Девня) 0:0
30.04.2016 16:00 23 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:1
08.05.2016 17:00 24 кръг Д Две могили (Две могили) 3:0
15.05.2016 17:00 25 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:4
22.05.2016 17:00 26 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Септември 98 (Тервел) 26 9 4 13 42:39 31
11 Шумен 1929 (Шумен) 26 8 6 12 40:39 30
12 Кубрат 2007 (Кубрат) 26 8 5 13 26:37 29
13 Тича 1948 (Долни чифлик) 25 5 3 17 21:56 18
14 Две могили (Две могили) 25 3 2 20 18:64 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
07.10.2015 16:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2

Кубрат 2007 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 11:30 1 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 0:2
- 2 кръг
почива
03.10.2015 11:30 3 кръг Д Марисан (Русе) 2:0
10.10.2015 11:30 4 кръг Г Мартен (Мартен) 5:0
- 5 кръг
почива
26.10.2015 11:30 6 кръг Г Бенковски (Бяла) 3:0
31.10.2015 11:30 7 кръг Д Две могили (Две могили) 5:1
07.11.2015 11:30 8 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 3:2
- 9 кръг
почива
21.11.2015 11:30 10 кръг Г Марисан (Русе) 1:1
12.03.2016 11:30 11 кръг Д Мартен (Мартен) 10:0
- 12 кръг
почива
26.03.2016 11:30 13 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:0
30.03.2016 16:30 14 кръг Г Две могили (Две могили) 2:3
09.04.2016 11:30 15 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 4:3
- 16 кръг
почива
22.04.2016 16:30 17 кръг Д Марисан (Русе) 3:0
30.04.2016 11:30 18 кръг Г Мартен (Мартен) 6:1
- 19 кръг
почива
14.05.2016 11:30 20 кръг Г Бенковски (Бяла) 4:1
21.05.2016 11:30 21 кръг Д Две могили (Две могили) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кубрат 2007 (Кубрат) 15 12 1 2 53:15 37
2 Черноломец 04 (Попово) 15 11 1 3 42:21 34
3 Две могили (Две могили) 15 7 3 5 28:30 24
4 Марисан (Русе) 15 6 3 6 28:20 21
5 Бенковски (Бяла) 15 3 2 10 17:45 11

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 10 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 4 място
2012/2013 "В" група 4 място
2011/2012 А ОФГ РЗ 1 място
2010/2011 "В" група не завършва
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

Интернет страници