Кубрат 2016 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2016 (Кубрат)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
19.08.2018 18:00 1 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:3
25.08.2018 18:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:4
02.09.2018 17:00 3 кръг Д Устрем Д (Дончево) 6:2
16.09.2018 17:00 4 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
23.09.2018 17:00 5 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
29.09.2018 16:00 6 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
- 7 кръг
почива
14.10.2018 16:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:2
20.10.2018 16:00 9 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:0
28.10.2018 14:00 10 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:0
03.11.2018 14:00 11 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 3:1
11.11.2018 14:00 12 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:2
17.11.2018 14:00 13 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 6:0
25.11.2018 14:00 14 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:3
09.12.2018 14:00 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:1
24.02.2019 14:00 16 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:2
02.03.2019 15:00 17 кръг Д Волов (Шумен) 2:1
10.03.2019 15:00 18 кръг Г Локомотив (Русе) 0:1
17.03.2019 15:00 19 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
- 20 кръг
почива
30.03.2019 15:00 21 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
07.04.2019 16:00 22 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:2
14.04.2019 16:00 23 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:2
17.04.2019 16:00 24 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:1
21.04.2019 16:00 25 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:1
26.04.2019 16:00 26 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив (Русе) 23 9 5 9 29:33 32
8 Тополи 2010 (Тополи) 23 7 6 10 25:30 27
9 Кубрат 2016 (Кубрат) 23 5 5 13 31:35 20
10 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 23 5 4 14 28:43 19
11 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 24 4 4 16 18:62 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Разград / Финал
22.08.2018 18:00 - Г Миньор (Сеново) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:30 - Д Локомотив (Русе) 0:1
01.08.2018 18:00 - Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
06.08.2018 19:00 - Д Академик (Веселец) 6:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 11:00 - Г Дунав 2010 /юн.мл./ (Русе) 3:2
02.02.2019 14:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:7
10.02.2019 13:00 - Г Хитрино (Хитрино) 1:1

Кубрат 2016 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:0
29.09.2018 11:30 2 кръг Д Две могили (Две могили) 3:2
06.10.2018 11:30 3 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 0:0
- 4 кръг
почива
20.10.2018 11:30 5 кръг Д Вихър (Завет) 2:1
27.10.2018 11:30 6 кръг Г Локомотив (Русе) 4:1
03.11.2018 11:30 7 кръг Д Аристон (Русе) 0:0
10.11.2018 11:30 8 кръг Г Левски 2000 (Русе) 0:2
17.11.2018 11:30 9 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
23.03.2019 11:30 10 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 8:0
30.03.2019 11:30 11 кръг Г Две могили (Две могили) 2:1
13.04.2019 11:30 12 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:0
- 13 кръг
почива
20.04.2019 11:30 14 кръг Г Вихър (Завет) 2:3
04.05.2019 11:30 15 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
11.05.2019 11:30 16 кръг Г Аристон (Русе) -:-
18.05.2019 10:30 17 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
25.05.2019 11:30 18 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Аристон (Русе) 12 6 4 2 37:15 22
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 12 7 1 4 39:26 22
4 Кубрат 2016 (Кубрат) 12 6 3 3 24:13 21
5 Локомотив (Русе) 13 6 1 6 28:38 19
6 Две могили (Две могили) 12 4 1 7 19:28 13

Кубрат 2016 (Кубрат)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 4:1
29.09.2018 10:00 2 кръг Д Две могили (Две могили) 2:0
06.10.2018 10:00 3 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
- 4 кръг
почива
20.10.2018 10:00 5 кръг Д Вихър (Завет) 11:0
27.10.2018 10:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 0:2
03.11.2018 10:00 7 кръг Д Аристон (Русе) 2:1
10.11.2018 10:00 8 кръг Г Левски 2000 (Русе) 8:2
17.11.2018 10:00 9 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:0
23.03.2019 10:00 10 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:1
30.03.2019 10:00 11 кръг Г Две могили (Две могили) 1:0
13.04.2019 10:00 12 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 3:0
- 13 кръг
почива
20.04.2019 10:00 14 кръг Г Вихър (Завет) 7:0
04.05.2019 10:00 15 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
11.05.2019 10:00 16 кръг Г Аристон (Русе) -:-
18.05.2019 10:00 17 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
25.05.2019 10:00 18 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Аристон (Русе) 12 10 0 2 33:4 30
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 12 9 2 1 42:7 29
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 12 8 2 2 43:10 26
4 Две могили (Две могили) 12 7 2 3 30:18 23
5 Черноломец 1919 (Попово) 12 6 2 4 38:19 20

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 10 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 4 място
2012/2013 "В" група 4 място
2011/2012 А ОФГ РЗ 1 място
2010/2011 "В" група не завършва
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

Интернет страници