Кубрат 2016 (Кубрат)

BGSupporters форум

Кубрат 2016 (Кубрат)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Г Локомотив (Русе) анл.
17.08.2019 18:00 2 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:3
25.08.2019 18:00 3 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:1
31.08.2019 18:00 4 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:3
15.09.2019 17:00 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
22.09.2019 17:00 6 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:1
29.09.2019 16:00 7 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:0
05.10.2019 16:00 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:1
13.10.2019 16:00 9 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:3
19.10.2019 16:00 10 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 2:1
31.10.2019 14:00 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:3
09.11.2019 14:00 12 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:5
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:1
24.11.2019 14:00 14 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
01.12.2019 14:00 15 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:0
- 16 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 17 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 18 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 19 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 20 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 21 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 22 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 24 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 25 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 26 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Шумен 2007 (Шумен) 13 4 4 5 24:22 16
9 Хитрино (Хитрино) 13 4 2 7 16:20 14
10 Кубрат 2016 (Кубрат) 12 3 1 8 9:25 10
11 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 12 1 2 9 9:35 5
12 Ботев (Нови пазар) 13 0 2 11 6:39 2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Разград / Финал
07.09.2019 18:00 - Г Стара сила (Старо селище) 0:1

Кубрат 2016 (Кубрат)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 11:30 1 кръг Г Вихър (Завет) 5:0
28.09.2019 11:30 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
05.10.2019 11:30 3 кръг Д Локомотив (Русе) 2:0
12.10.2019 11:30 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 4:0
19.10.2019 11:30 5 кръг Д Дунав (Сливо поле) 20:0
26.10.2019 11:30 6 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:3
02.11.2019 11:30 7 кръг Д Две могили (Две могили) 4:0
- 8 кръг Д Вихър (Завет) -:-
- 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 10 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 11 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 12 кръг Г Дунав (Сливо поле) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 14 кръг Г Две могили (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 7 5 2 0 24:6 17
2 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 5 1 1 37:4 16
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7 4 3 0 31:3 15
4 Вихър (Завет) 7 4 1 2 33:14 13
5 Локомотив (Русе) 7 3 1 3 20:9 10

Кубрат 2016 (Кубрат)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Г Вихър (Завет) 1:2
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
05.10.2019 10:00 3 кръг Д Локомотив (Русе) 0:8
12.10.2019 10:00 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:9
19.10.2019 10:00 5 кръг Д Дунав (Сливо поле) 8:2
26.10.2019 10:00 6 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:7
02.11.2019 10:00 7 кръг Д Две могили (Две могили) 0:3
- 8 кръг Д Вихър (Завет) -:-
- 9 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 10 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 11 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 12 кръг Г Дунав (Сливо поле) -:-
- 13 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 14 кръг Г Две могили (Две могили) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив (Русе) 7 4 0 3 34:7 12
5 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7 4 0 3 23:11 12
6 Вихър (Завет) 7 3 0 4 19:25 9
7 Кубрат 2016 (Кубрат) 7 1 0 6 9:41 3
8 Дунав (Сливо поле) 7 0 0 7 2:86 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 10 място
2017/2018 Трета лига 10 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 "В" група 9 място
2013/2014 "В" група 4 място
2012/2013 "В" група 4 място
2011/2012 А ОФГ РЗ 1 място
2010/2011 "В" група не завършва
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

Интернет страници